Google Street View ще стартира на 7ми март в България

От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Стана ми интересно ще се появи ли ФБР или др. подобно - ми не. Пък за арабските страни да не говорим... Чудя се защо ли. ;D

Дано измъдрят нещо в следващите години, за да се снимат и труднодостъпните места, ще е яко да се види. :)
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Бъдещето го виждам,като армия от летящи роботизирани камери на Гугъл:),който ще покзват всичко риал тайм и ще плащаме абонамент,ако искаме услугите им,разбира се ще има и засекретени зони:) и права за достъп,май много филми гледам,но нищо не се знае,преди няколко години,ако някой ми беше казал,че ще се разхождаме из улиците на почти всички градове без дори да излизаме от къщите си щях да му се изсмея,така,че...:)
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Еее кофти, че няма да можем да видим някакви забележителности, примерно планините в България и по света, примерно Амазонка... :D Не ми се вярва някой да кебичи из храстите при змиите да снима.. :D
......
Амазонка
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Преди няколко година yahoo имаха някаква услуга (само за УСА доколкото си спомням) да си платиш няколко хилки и ти предоставяха снимки от периода на поръчката в следващите 24 часа през 10 мин. снимка от сателит на указан от теб адрес в САЩ.
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Аз си видях колата пред нас :D
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Аз колата пред нас, пред "другото нас" и пред офиса я видях. Кофтито е, че е доста мръсна и на трите снимки :D
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Някой който се е познал да сподели снимка :wink:
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България


О, благодаря! :)

П.П.: Между другото "разхождайки се", попаднах на няколко колибки насред нищото, но с кофи за разделно събиране на боклук. :lol:
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

734429_10151324410362499_552824734_n.jpg
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

:) Уникално. Добре че номерата са замъглени ... :)))
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Баси якото,мога да видя каквото си искам.Мисля да отскоча до Швейцария :D
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Как ги намирате тези смешни снимки. :D И една не мога да намеря аз.
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Търсиш в райони с мангусти,полянки за които е всеизвестно,че се ползват за кенефи,любими места за стоянки на ченгетата и така следваш тази логика:)
 

Горе