googlebot

DEATH

Member
Явно от Google са пратили googlebot да учи български при нас и да се подготвят за google adsense за България.

п.с. взех да изпростявам не ми обръщайте внимание :D
 
Просто влиза от много различни места затова е толкова често тук :) като го няма 5 минути направо чуствам липсата му :)

п.с. Понякога има 2 google бота едновремено но системата не го отбелява :)
 
Има един уебмасрърски мит че ако форума е на мнение че Google е най-яката търсачка, автоматично ще получим pr5 (в някои източници се споменава даже 6 и 7 :p ) Така или ниче си говорим за бота :

Google е най-яката търсачка защото Googlebot си цикли с нас и ни индексира на 100%
:p

П.С. Реално трябват много, качествени и стари линкове
 
Абе Google си е Google - голяма и най-добрата търсачка за качествени резултати. А бота и е наш редовен член на форума, нямам постове но за сметка на това ни рипортва за нов content. :)

Абе да ни е жив и здрав, и все по-често да се навърта във нашият форум, тук си мисля че му е комфортно. Всичко го гледат с добро око. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Хехехе и аз искам да мога да гледам кога батко ви гугъл ми идва на блога и какво прави амаа...за сега нямам този късмет. Има само един плъгин за тая работа и той е много бъгав :(
 
Ако е опън сорс, може да платиш на някои да го оправи (ако не можеш сам) и следтова да го дистрибутираш отново безплатно но с твое линкче или пък с молба за дигване на статията за новата версия на плъгина и разбирасе адсенс на даунлоуд пеиджа :) :idea:
 
Оо господин гугъл редовно виси в моя форум. Кой да знай че е толкова зарибен по симс :lol: :lol: :lol: :roll:
 
:) Гледам удряш 2 страница на българският гугъл с форума за думата симс :)

Ако си оправиш title на форума от "Popular Sims (Powered by Invision Power Board)" на Popular Sims - Форумът за Симс и натрупаш още малко линкове ще удариш топ 10 :)

П.С. Може да ни похвалиш за полезната информация за оптимизация за търсачки която съдържа нашият форум :roll: :p :)
 
Tsanko каза:
Хехехе и аз искам да мога да гледам кога батко ви гугъл ми идва на блога и какво прави амаа...за сега нямам този късмет. Има само един плъгин за тая работа и той е много бъгав :(

http://mypagerank.net/service_gbla_index - тука има tool кога googlebot е бил за последно в сайта/блога :)
 
Хехе незнам защо ама саита ми с PR3 и за последен път посетен на 24 Май според този tool никога не е посещаван. За Гугъл сега се сетих че може да гледам Google Webmaster Tools ама за другите търсачки незнам.
 
Tsanko каза:
Хехе незнам защо ама саита ми с PR3 и за последен път посетен на 24 Май според този tool никога не е посещаван. За Гугъл сега се сетих че може да гледам Google Webmaster Tools ама за другите търсачки незнам.

не е много точен, но върши работа.
 
coolice каза:
:) Гледам удряш 2 страница на българският гугъл с форума за думата симс :)

Ако си оправиш title на форума от "Popular Sims (Powered by Invision Power Board)" на Popular Sims - Форумът за Симс и натрупаш още малко линкове ще удариш топ 10 :)

П.С. Може да ни похвалиш за полезната информация за оптимизация за търсачки която съдържа нашият форум :roll: :p :)
Иее моя сайт е на 4-то място 8)
 
Anabel каза:
coolice каза:
:) Гледам удряш 2 страница на българският гугъл с форума за думата симс :)

Ако си оправиш title на форума от "Popular Sims (Powered by Invision Power Board)" на Popular Sims - Форумът за Симс и натрупаш още малко линкове ще удариш топ 10 :)

П.С. Може да ни похвалиш за полезната информация за оптимизация за търсачки която съдържа нашият форум :roll: :p :)
Иее моя сайт е на 4-то място 8)


Браво :p
Не е лош резултата точно за тази думичка :)
Сега ако успееш да го направиш на 4-та позиция, но с тази дума "sims" ще те почерпя :wink:
 
тая вечер има бот парти във форума - googlebot, gigabot, yahoo slurp и live. :p
 
Усещам как подписите тук ще станат ценни за изграждане на линк стратегия. Така че партито те първа ще се наддигне скоростно.

честито Анабел и от мен, много скоро те очакваме да удариш първа страница - и да се похвалиш, ей! :)
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе