googlebot

Еми може и да е нисък ама, за сметка на това ботовете си щъкат яко, ако си с над (да кажеме) 500 поста и си пуснеш линк към сайта от тях - познай за какво идва реч?

А и скоро се очаква PR-а на форума да скочи, прсоти невиждам как пък ще падне:) А това е ценно - да имаш 100+ входящи линка от подписи, замисли се колко много би те бутнало в някой друг SE резултат:)
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Да наистина да имаш линк в подписа е доста полезна ако имаш много постове. Аз освен тука пиша активно в още 2-3 форума и като слажа някой сайт в подписа веднага се усеща разликата. За пример мога да дам моя последен домейн. Веднага след като го купих го паркирах в СЕДО, сложих линк в подписа ми в онези 2-3 форума и на втория ден имах около 50 уникални:) Сега засичам след колко дни ще е идексиран в търсачките :twisted:
 
Blinky каза:
Усещам как подписите тук ще станат ценни за изграждане на линк стратегия. Така че партито те първа ще се наддигне скоростно.

честито Анабел и от мен, много скоро те очакваме да удариш първа страница - и да се похвалиш, ей! :)
Първо на вас ще кажа :wink:
 
Anabel каза:
Blinky каза:
Усещам как подписите тук ще станат ценни за изграждане на линк стратегия. Така че партито те първа ще се наддигне скоростно.

честито Анабел и от мен, много скоро те очакваме да удариш първа страница - и да се похвалиш, ей! :)
Първо на вас ще кажа :wink:

А след като кажеш може да вземеш и да почерпиш :lol:
 
@ Anabel
като гледам имаш почти 500 регистрирани потребители, помоли ги в една тема всеки който му харесва форумът ти, и пише по други форуми или има сайт, да постави едни линк в подписа си или някаде на сайта си :) (може и на вътрешна страница - налие е линк :)) за да помогне форумът ви да излезе на първа страница в Гугъл и да е най-големият бг ресурс за симс :)

П.С. Оптрави си заглавието на форума на Popular Sims - Форумът за Симс, би трябвало да става от админ панела на форума
 
Anabel накарай членовете да гласуват по често в 2x5,bgchart и bgtop100
Аз вотнах - чакам 2 бири вече на емайла :p
 
coolice ами казала съм им :roll: и тва заглавие ще го погледна наистина трябва да се промени. Макар че не вярвам да се промени PR-то но пак ще им кажа :)
DEATH ам кажи си мейла де :lol:
Ами ние в bgchart сме на 1-во място в нашата категория и на второ от всички сайтове, незнам това дали допринася за популяризирането :roll:
 
Anabel каза:
DEATH ам кажи си мейла де :lol:

Вчера писах на на съпорна на kuro.net (японци или китайци) да ми направят емайл barai @ kuro.net - обясних им кво значи на БГ. дано да ми направят хахаха
 
Anabel за PR-а може и да не ти помогне, но за SE резултата със сигурност, а и каквото и да си говориме добрите заглавия се кликат повече. Това е не само за търсачките, но и за посетителите ти.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Експеримента ми приключи :) Страницата е посетена от Google бота още в деня в който съм я регистрирал, а чак сега я е индексирал, което е около 4 дена. Сега чакам включване и от Yahoo :)
 
Tsanko каза:
Експеримента ми приключи :) Страницата е посетена от Google бота още в деня в който съм я регистрирал, а чак сега я е индексирал, което е около 4 дена. Сега чакам включване и от Yahoo :)

На единия ден вкарах в аддурл, а на следващия беше индексирана ;) в yahoo 4ри дена чаках да я покажат в тръсачката, в live чакам повече от седмица вече :?
 
Хехе и аз все още чакам да ми я индексира в Yahoo.. Иначе аз знам че не е много хубаво да я адваш чрез AddUrl, по-добре е бота да си я намери сам.
 
Tsanko каза:
Хехе и аз все още чакам да ми я индексира в Yahoo.. Иначе аз знам че не е много хубаво да я адваш чрез AddUrl, по-добре е бота да си я намери сам.

добре че, googlebot не е кьорав като live бота ... ще имаш да чакаш да ти я индексира ...
 
Новия Yahoo Slurp яко почна да цикли във форума. Alexa и Live почнаха да ни навестяват по честно. А от днеска и няква нова машина.

* Category: Spider
* Name: Twiceler
* Version:
* More Info: http://www.cuill.com/robots.html
* Operating Systems:
o Web Based
* Known User Agents:
o Twiceler www.cuill.com/robots.html

Twiceler is an experimental robot. Please contact [email protected] if you have any problems.

Twiceler should obey robots.txt.

Дали разбира Български?
 
Абе надявам се поне да ни помага без да се опъва много:) Иначе свичките тези ботове са за хубаво тук. Надявам се скоро и добър рейтинг по търсачките да ни дадат че това им циклене тук да не е напразно.

Ама според мен е въпрос на време да издигнат нагоре, явно им хареса тук с нас. Нали сме готини типове. :)
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе