Продава се: Guest Post Services - пакети от линкове в изградени PBN's блогове 10-22 годишни

Благодаря за изчерпателните ревюта
@freelancer
@Poltargaista

На въпросите


Статията е вече индексирана, оставам гугъл сам да ги индексира. До сега съм нямал проблем с това.

При пакета ПБН - ние изграждаме с наши домейни специално за нишата на възраст от 5 до 22 годишни никога дропени авторитетни, след което прехвърляме всичко на клиента и той има пълен достъп до домейни, сайтове и хостинг акаунти и статии.

При план ПБН сетъп - ние изграждаме, но с домейни на клиента, ние предоставяме безплатени хостинг акаунти за срок 1 година и статии

Ако имате въпроси ще се радвам да отговоря

Поздрави
 
Здравейте,

Ето и моето ревю. Комуникацията беше изключително лесна, разбрахме се с няколко изречения и всичко беше изпълнено бързо и професионално, дори колегата ме изчака няколко дни, докато успея да подготвя статията и да я изпратя. Самата тя беше публикувана буквално няколко часа след като я бях изпратил, което ме изненада доста приятно. Все още очаквам Google да я индексира, но и това ще стане до няколко дни.

1. Домейн

Домейнът, на който беше публикувана статия е със следните метрики:

DA/PA - 24/32
TF - 17
Age: 21


Има линкове от няколко авторитетни сайта с висок DA/PA и с много нисък spam score (според MOZ). Сайтът е професионално направен, в health нишата (която е релевантна на моя сайт) и тук беше втората ми приятна изненада, получих релевантен линк. Липсват хиляди спам коментари, абсолюто нормален и добре оформен сайт.

2. Услуга

Никакви забележки относно услугата, всичко е точно както е описано в първия пост и получих всичко точно, както е описано. Колега предлага качествена услуга и не се съмнявам, че и другите две услуги (PBN setup & network) ще бъдат на същото ниво. За guest blogging цената е нормална, да не кажа ниска, в сравнение с други чужди сайтове, предлагащи такъв тип услуги. Определено в бъдеще ще се възползвам отново и горещо препоръчвам, ако се нуждаете от качествени чисти линкове на разумна цена.

3. Резултат

Тук си запазвам правото да редактирам поста си след известно време, тъй като трябва да мине малко време преди да кажа дали има раздвиждане на позициите (в момента резултатите са 10-13 позиция, играя за топ 10 или топ 5), в средно конкурентна ниша с en сайт. Не се съмнявам, че ще има положителен резултат, просто трябва да мине малко време, за да дам по-точен коментар.

4. Финални думи

Определено качествена и достъпна услуга, комуникацията е на ниво и с колегата се работи изключително лесно. Препоръчвам, много по-добре от наблъскани спам линкове на килограм и без осезаем ефект. Ще се ползва отново задължително :)
 
И аз си получих ревюто, благодаря за което.
Изключително лесна и бърза комуникация с продавача. Забавянето беше изцяло по моя вина.
Сайтът с моя линк е 20+ годишен, много добри показатели TF и DA. Изглежда си съвсем нормален (contact, privacy policy), не някоя спамилка.
Статията е публикувана точно както съм я подал.

За някакви резултати е рано да се говори, ще ъпдейтна, когато има развитие.

статията ти е индексирана, забравих да отбележа че не ги фетчвам, а ги оставям гугъл сам да си ги индексира. Някой път ги индексира бързо друг път по бавно, но нямам случай да не се индексират. Също така съм забранил някой ботове на разни инструменти поради съображения за сигурност или по точно за да избегна footprint-овете...

Здравейте,

Ето и моето ревю. Комуникацията беше изключително лесна, разбрахме се с няколко изречения и всичко беше изпълнено бързо и професионално, дори колегата ме изчака няколко дни, докато успея да подготвя статията и да я изпратя. Самата тя беше публикувана буквално няколко часа след като я бях изпратил, което ме изненада доста приятно. Все още очаквам Google да я индексира, но и това ще стане до няколко дни.

1. Домейн

Домейнът, на който беше публикувана статия е със следните метрики:

DA/PA - 24/32
TF - 17
Age: 21


Има линкове от няколко авторитетни сайта с висок DA/PA и с много нисък spam score (според MOZ). Сайтът е професионално направен, в health нишата (която е релевантна на моя сайт) и тук беше втората ми приятна изненада, получих релевантен линк. Липсват хиляди спам коментари, абсолюто нормален и добре оформен сайт.

2. Услуга

Никакви забележки относно услугата, всичко е точно както е описано в първия пост и получих всичко точно, както е описано. Колега предлага качествена услуга и не се съмнявам, че и другите две услуги (PBN setup & network) ще бъдат на същото ниво. За guest blogging цената е нормална, да не кажа ниска, в сравнение с други чужди сайтове, предлагащи такъв тип услуги. Определено в бъдеще ще се възползвам отново и горещо препоръчвам, ако се нуждаете от качествени чисти линкове на разумна цена.

3. Резултат

Тук си запазвам правото да редактирам поста си след известно време, тъй като трябва да мине малко време преди да кажа дали има раздвиждане на позициите (в момента резултатите са 10-13 позиция, играя за топ 10 или топ 5), в средно конкурентна ниша с en сайт. Не се съмнявам, че ще има положителен резултат, просто трябва да мине малко време, за да дам по-точен коментар.

4. Финални думи

Определено качествена и достъпна услуга, комуникацията е на ниво и с колегата се работи изключително лесно. Препоръчвам, много по-добре от наблъскани спам линкове на килограм и без осезаем ефект. Ще се ползва отново задължително :)


@SoulReaver

Благодаря за изчерпателното ревю :)
 
ъпдейт на темата добавям и блогове на тема хазарт:

DA/PA - 31/42
TF - 37
Age: 19

IP - USA

ЦЕНА ЗА СТАТИЯ + ЛИНК $50



DA/PA - 28/37
TF - 27
Age: 10

IP - Luxembourg


ЦЕНА ЗА СТАТИЯ + ЛИНК $35


DA/PA - 30/41
TF - 19
Age: 17

IP - USA

ЦЕНА ЗА СТАТИЯ + ЛИНК $45



срок на изпълнение маx 10 дена


Поздрави








 
Хайде на работа стига сме почивали ;)

Ето как изглежда резултата след седмица гемблинг

34xg8k9.jpg
 
Индексът на moz мина. Да кажат тези с ревютата какъв е ефекта.
Дайте информация как се е отразило закупуването на един пакет от услугите. Независимо от нишата.
 
Привет, ето малко инфо. Ще сложим още следващите дни :)
Виж файлът 15849

Виж файлът 15850

Това е в не толкова натоварена ниша? И колко време е минало от срока на добавяне в мрежата и тези статистики? Сайтовете в мрежата като цяло ОК ли са? В смисъл, следващ ъпдейт не би трябвало да притесни който и да е взел един пакет от услугата? :)
 
Това е в не толкова натоварена ниша? И колко време е минало от срока на добавяне в мрежата и тези статистики? Сайтовете в мрежата като цяло ОК ли са? В смисъл, следващ ъпдейт не би трябвало да притесни който и да е взел един пакет от услугата? :)
Следващ ъпдейт не бива да те притеснява по никакъв повод. Наблюдавам го много пряко при моите сайтове - при средно натоварени кл. думи може няколко страници на мръдне даже. Днес или утре може да пусна и малко повече на видиш как се развиват нещата :)

Имай предвид, че всички са минали даже и ръчните проверки на Google, така че проблеми със сайтове на клиенти не е имало никога.
 
Следващ ъпдейт не бива да те притеснява по никакъв повод. Наблюдавам го много пряко при моите сайтове - при средно натоварени кл. думи може няколко страници на мръдне даже. Днес или утре може да пусна и малко повече на видиш как се развиват нещата :)

Имай предвид, че всички са минали даже и ръчните проверки на Google, така че проблеми със сайтове на клиенти не е имало никога.
Да, много ще съм ти благодарен, ако споделиш как вървят нещата, защото ми става все по-интересно, а нека си го кажем, ако е добре направена и качествена, както и трудно разпознаваема, то ще ти свърши идеална работа, но съм виждал такива мрежи, че после само се молиш да не го отнесеш - ниското качество е в основата, не говорим вече и как са я оформили и какво наливат по нея. :)
 

Горе