Herbal site в DMOZ?

k3i0ki

Guest
Здравейте,
Скоро завърших един herbal site и възнамерявам да го добавя в популярни директории.
В условията на DMOZ ясно е записано, да не се добавят сайтове с affiliate линкове.
Въпросът ми е: Мога ли да си добавя сайта при положение, че ползвам template от Crocmint?
Ако не мога, имали предназначени директории за такъв тип сайтове?
Благодаря предварително!
 
Изключено. Даже не си прави и труда. Аф. сайтове също не приемат, не само такива инфо с аф. линкове. Да не говорим за вече тамплейти присъстващи в мрежата в огромни количества. Има много други директории и хиляди списъци с тях. Из форума има адски много, както и има такива услуги предлагани от хората тук. ;) Важното е да си го направиш добре и да го събмитнеш в хубавите и тези, които одобряват бързо и за живи. :)
 
От: Herbal site в DMOZ?

Те никакви сайтове не приемат тези, аз какъвто и сайт да съм пробвал да добавя не са ми го одобрявали.
 
От: Herbal site в DMOZ?

Някой може ли да обясни каква по точно е файдата от тоя дмоз? Като гледам сайта все едно първокласник го е правил. Та за SEO ли помага сайта или?
 
Приемат, но искат нещо много добро, ценно и уникално за нишата, като по никакъв начин не е обвързано с афф., адсенс и подобни. Изключвам дропшипа, защото вече има такива сайтове там. Но последно време не знам дали и това да си мисля, при положение, че не са кой знае какви сайтове. А колко ползи има присъстваш там, не знам какво да кажа. Аз лично не видях много ползи, но определено е нещо добро за сайта. Но пак не бих застанал зад това на 100%. Сайтът е стар и няма шансове за осъвременяване. :) Мисля, че е един от не толкова успешните проекти на Google, както вече стана ясно има такива и ще има такива. Нов кандидат за това е Google+. :)
 
Хайде братле че приемат :) ... да тук в бг може и да приемат ама на запад едиторите съвсем са го зарязали проекта...

www.semconsult.com повече от година чака в подкатегорията консултинг в интернет маркетинг кеото е в бизнес категорията и не са го апрувнали... ама да се оправят а ако този сайт нестава незнам какво става :)
 
Хайде дай пример, като приемат. :) Говорим за сайт направен за афф., а не за инфо сайт с аф. банери - нещо като about.com или подобни. Нали все пак това пита човека. Не ми се вярва с тамплейт на Крока да направи сайт като about или подобен. Аз лично ще се върна в първи клас по интернет маркетинг, ако тамплейт на Корка мина там. :) В Бг нещата са идея по-различни. Сайт, който е за дропшип за US го чакахме поне 2 години докато стъпи в някой от подкатегориите на DMOZ. Имаш още поне година за чакане. За разлика от форума, който го одобриха за кратко време, поради куп причини, нещата се мотат много повече за чуждестранни сайтове.
 
Ами може братле да се опявил най накрая едитор на категорията ви :) на моята няма :) откакто г махнаха дмоз от препоръките си и линка от менюто им проекта дмоз е зарязан за мен...
 
Да ти кажа честно даже не знам как се е случило. Само знам, че след чекване на беклинковете изскочи DMOZ, което беше изненада както за собственика, така и за мен. :) Този им проект е много зле и е така от доста време, даже не знам защо не предприемат нещо по въпроса. Оставили са го на самотек. Но не се и учудвам де.

Скоро ще се види и за това дали има бъдеще. Но реално се чака много. Даже и връскарите чакат тук. :)
 
От: Re: Herbal site в DMOZ?

Да ти кажа честно даже не знам как се е случило. Само знам, че след чекване на беклинковете изскочи DMOZ, което беше изненада както за собственика, така и за мен. :) Този им проект е много зле и е така от доста време, даже не знам защо не предприемат нещо по въпроса. Оставили са го на самотек. Но не се и учудвам де.

Скоро ще се види и за това дали има бъдеще. Но реално се чака много. Даже и връскарите чакат тук. :)

И на самотек не е. Щом няма и кой да добави сайтовете.
 

Горе