HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

N1ck

Active Member
Някой наясно ли е с как HGH се прилага в Bodybuilding-а ?

Къде мога да прочета 'проверена' информация?

Благодаря!
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

А защо скачаш на дълбокото без да си плувал в плиткото?
 
Последно редактирано:
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

ако нямаш интерес от състезания вообще не се занимавай с тия препарати, а и цената на качествен растежен хормон е фрапираща
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

По-фрапираща е цената за лазерни операции за махане на космите по гърба и дланите след приемането.
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

Купи си хранителни добавки и наблегни на храната, не ти са необходими химични препарати с техните странични ефекти!
 
Последно редактирано:
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

И най-важното, вярно ли е, че от него ти порастват носа и ушите? :lol:
 
От: От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

И най-важното, вярно ли е, че от него ти порастват носа и ушите? :lol:

Носа и ушите са хрущял и са единствените две части на тялото (за съжаление), които растат през целия живот на човека. Ето защо дядовците имат големи уши (ако си забелязал).
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

Освен големи са и космати, обаче ако вземеш хормон на растежа и ти пораснат ушите и носа тогава кво правиш? :-o
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

Освен големи са и космати, обаче ако вземеш хормон на растежа и ти пораснат ушите и носа тогава кво правиш? :-o

Че чуваш и душиш по-убаво.
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

Здрасти. Аз съм наясно с Растежния хормон и с начина на прилагане и дозировка. Казвай направо тук какво те интересува за него?

Интересува ме как действа, по какво се различават и как да се открие най-добрият, най безвредният? Има ли 100% натурални?
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

Растежния хормон се взима основно от жени в критическа възраст, защото са ги излъгали, че ако приемат растежния хормон ще забавят стареенето.
Около 300лв мисля излизат месечните дози.
 
От: HGH & Bodybuilding Съвет & Консултация

Растежния хормон се взима основно от жени в критическа възраст, защото са ги излъгали, че ако приемат растежния хормон ще забавят стареенето.
Около 300лв мисля излизат месечните дози.

Взима се на цикли, един цикъл ти излиза някъде около 300-500лв. Чист няма да намериш в България. Тези работи в България се продават смешани с други, няма да е както да си го закупиш в Америка. Там е рая на тези неща.
Съветвам те, понеже не мога да ти кажа да не взимаш, въпреки че никакъв смисъл от тях, то е ако си под 22-23 години да не го приемаш още, изчакай да навършиш годините. Но има много други зависи от целите ти.

Като цяло може да се постигне всичко това с хубаво хранене(режим, строго определни меса и т.н.). Пак ще ти излезе така, храната е по-скъпа от добавките и химията.
 

Горе