HIT.BG да не възкръсна?

biaaro

Well-Known Member
Гледам сега няколко сателита в хит бг, дето бяха деиндексирани от гогле, пак са между живите, че и се върнали на добри позиции като преди.:)

Какво става, някой знае ли?
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

Имам там един десетгодишен сайт, който се класираше много добре преди. Сега верно е пак в индекса, но е много зле класиран.
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

"Нека заедно се подготвим за изненади. След толкова много години отново сме на линия и най-вече заради ВАС, всички наши дългогодишни потребители." - Фейсбук страницата им казва достатъчно ;)
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

Остави това,че е възкръснал ... ами сигурно ще пускат и PHP ... .:D :D
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

Незнам защо но на мен сайтовите ми в хит.бг ESET NOD32 Antivirus ги блокирва :

Details:

Web page:
http://.......hit.bg/

Description:
Access to the web page was blocked by ESET NOD32 Antivirus.
The web page is on the list of websites with potentially dangerous content.
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

на мен сайтовите ми в хит.бг ESET NOD32 Antivirus ги блокирва

Това е доста странно. С кракнат НОД ли си? Аз си взимам всеки месец оригинални лицензи. Преди малко тествах и си ми отваря всичко що е *.hit.bg
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

Тодор Тодоров
Искам да попитам няма ли шанс да направите, така че сайтовете, от hit.bg, да могат и да се посещават и от чужбина, а не само от България ?


Hit.bg В близко бъдеще най-вероятно - да. За момента обаче това няма да бъде възможно, за съжаление...
 
От: HIT.BG да не възкръсна?

Това е доста странно. С кракнат НОД ли си? Аз си взимам всеки месец оригинални лицензи. Преди малко тествах и си ми отваря всичко що е *.hit.bg
Това не се случва само с NOD32, а и доста други Антивирусни програми който предлагат онлайн защита. (Примерно с Avira, мисля, че беше безплатната ми се е случвало.)
 

Горе