Hostbulgaria.com проблеми

chokoev

Active Member
Някой отваря ли си сайтовете хостнати при тях? От 10-тина минути при мен ги няма никакви...
 
И дира, абв-то, нещо генерално се беше скапало за около час.
 
От: Hostbulgaria.com проблеми

Много странно..не отваряше повечето сайтове като абв,спортал и други,а отваряше всички мои сайтове :D:D
 
От: Hostbulgaria.com проблеми

Ето писмо, което получих от jump.bg :

Здравейте,

Длъжни сме да Ви уведомим, че днес около 15:30 ч. е възможно да сте изпитали проблеми с достъпа до Вашите уеб сайтове и хостинг услуги. Прекъсването се дължи на сериозен проблем при повечето Интернет доставчици (Telepoint, Interoute, Neterra) на цялата територия на Република България. Имайте предвид, че в момента в който сте получили това писмо, можете все още да изпитвате краткотрайни прекъсвания и невъзможност да използвате хостинг услугите си.

Благодарим Ви за проявеното разбиране.

С уважение,
Jump.bg
Отдел "Техническа поддръжка" - 24/7
 
От: Re: Hostbulgaria.com проблеми

И дира, абв-то, нещо генерално се беше скапало за около час.

така беше и при мен ,а от мтел ми казаха че съм минал лимита от 2.5гб и е възможно да не ги отворя понеже скороста ми падала под 16 кб :)
последва разасняване от моя страна ... само дето не им казах да четат
:arrow:предприемач да се изучат малко!

суперхостинг се държаха добре ,но не ми казаха какъв е проблема

А аз се опитвам да продам неработещ сайт 8) през това време
 
От: Hostbulgaria.com проблеми

Аз помислих че е нещо от доставчика ми, явно е било доста по-мащабно.
 
От: Hostbulgaria.com проблеми

Да... така ще хостна там, че в бързината направо и ще ги подмина :) Още се боря с един хакнат мейлклиент там...няма ви казвам колко е тегаво. По-добър хостинг от холандските няма. И изобщо ЕУ си ЕУ, не се набивайте отвъд океана, толко не мое да плувате - вервайте ми :)

По темата - хостбългария се оказаха, че предлагат най-ниските цени..и най-малките проблеми :D Парадокс, но е факт :)
 

Горе