Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Естествено.. за всеки ден отделно се смята ранга
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ще видим какво се смята ... Утре мисля че ще платят ;) имам пак към 40$
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Все още не са ми изплатили... ще видим по-късно, но иначе и аз съм купер ранг и варирам от 23 до 26 процента, никво мърдане от там..
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Тия % са нищо за мен те си играят както си искат с тях :( еми то ина4е до сега са ми платили 2 пъти и то след 4-5 часа. Днес пак очаквам в тия часове!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Някой получил ли е плащане днес? Аз все още не съм..
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Все още не съм получил !
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Колкото си спомням и миналата седмица се забавиха с плащането.
Дано не скамнат.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Получих плащането, всичко е наред все още, поне в това отношение
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Тъкмо щях да се отказвам от тях и $14.96, е това ако не е преебавка, трябва да чакам още една седмица. Ако бяха старите акаунти щях да имам към $20, но...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

И аз получих плащане :D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Получих вече 3-то плащане и имам 190-200$ но когато опитвам да ги изтегля от пейпал ми пише някакъв месечен лимит, :( защо е така? Даже не съм имал никакви транзакции до сега но пак пише някакъв лимит :(
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Какъв код? За какво е този код? И как се нарича за да го взема днес :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Eshk0 - в пейпал на My Account - Overview трябва да имаш надпис "Account Type: Personal Upgrade Status: Verified", където "Status: Verified" показва, че кредитната или дебитната ти карта е приета от сайта.

Ако не си въвеждал карта, на същото място трябва да има линк за въвеждане. Когато се въведе номера от пейпал взимат 1.50 евро (мерки за сигурност) и след 4-5 работни дни в банката ти излиза самата транзакция, като пред името ****PAYPAL има 4 цифри. Тях трябва да ги въведеш в сайта, за да ти потвърдят картата.

От там отиваш в My Account - Withdraw и си прехвърляш парите ;)
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Eshk0 - в пейпал на My Account - Overview трябва да имаш надпис "Account Type: Personal Upgrade Status: Verified", където "Status: Verified" показва, че кредитната или дебитната ти карта е приета от сайта.

Ако не си въвеждал карта, на същото място трябва да има линк за въвеждане. Когато се въведе номера от пейпал взимат 1.50 евро (мерки за сигурност) и след 4-5 работни дни в банката ти излиза самата транзакция, като пред името ****PAYPAL има 4 цифри. Тях трябва да ги въведеш в сайта, за да ти потвърдят картата.

От там отиваш в My Account - Withdraw и си прехвърляш парите ;)

Благодаря ти за обяснението!

При самата регистрация си бях регнал картата и ся сигурно трябва да имам някакъв код в банката? Или пък отделно трябва да си я поискам от пейпал?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Трябва да го поискаш от пейпала и след 3-4 дена трябва да го имаш този код в банката.
 
От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Благодаря ти за обяснението!

При самата регистрация си бях регнал картата и ся сигурно трябва да имам някакъв код в банката? Или пък отделно трябва да си я поискам от пейпал?
Ако нямаш онлайн банкиране, отиди в банката и си искай извлечение за периода, когато си регистрирал картата в пейпал. В сайта на "My Account - Overview" трябва да имаш линк: "Status: Gоt Verified?" или нещо подобно, където да се въведе тоя 4 цифрен номер.

По принцип щом при регистрацията си въвел и номера на картата и ти е чарджирало 1.5 евро, би трябвало в банката да е пристигнал отдавна тоя код. Ако не е може би трябва да го поискаш отново по някакъв начин, ама не съм запознат как. Успех все пак де ;)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Благодаря ви и на двамата ;)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Супер нагло ми изтриха файловете (около 7-8 песни на известни изпълнители).
Тъкмо ги бях постнал в няколко яки сайта, и кво - неработещ линк, после да се чуди човек как да се свърже с админите, на тях пък много им дреме :)
Става дума за нови песни дет са излезли преди 2-3 дена, например на Mariah Carey, Snoop Dogg, Soulja Boy, Ludacris... Deleted !!
Така че съвет - съкращавайте имената - MC, SD, SB - за горните случаи например.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ами то си пише, ама няма кой да чете.

Моите файлове изчезнаха?

Най-вероятно ние сме получили оплакване за нарушени авторски права или незаконно съдържание и затова сме изтрили файловете
И на мен са ми изтривали файлове заради нарушени авторски права.Файловете се трият само ако има оплакване,когато подават оплакване дават и линка към файла и да съкратиш името на файла пак ще го изтрият.
 

Горе