Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Честита баба Марта!
Плащат си без проблем всеки понеделник за разлика от storage.to които си заминаха.
А за статистиката на свалянията някой път трябва да се изчака определо време за да ти отчете свлянията.
То си го пише
* Бележка:
Статистиката за свалени файлове може да не включва свалянията от последния час.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Колегата също е получил плащане днеска. Коректни са!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

а по колко файла могат да се теглят от 1 ip ако кача 100 файла и накарам некой да ги изтегли и за 100-те ли ще ми плати
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

а по колко файла могат да се теглят от 1 ip ако кача 100 файла и накарам некой да ги изтегли и за 100-те ли ще ми плати
Не, няма да ти ги отчете. Но дори и да ги отчиташе няма голям смисъл, понеже 100 сваляния са ти 25 цента.
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не, няма да ти ги отчете. Но дори и да ги отчиташе няма голям смисъл, понеже 100 сваляния са ти 25 цента.

И как ги сметна,че "100 сваляния са ти 25 цента" :lol:
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

абе и аз това се чудя
hotfile като се замисля е ниско платен сайт сравнение с другите сайтове
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

и кои са тези други?
 
От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

И как ги сметна,че "100 сваляния са ти 25 цента" :lol:
ми ако акаунта ти е cooper, както на мен и качваш файлове 5-50 mb са ти толкова. Ако качваш по-големи и нямаш premium acount пък ще си играеш 5 часа.
 
От: От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

ми ако акаунта ти е cooper, както на мен и качваш файлове 5-50 mb са ти толкова. Ако качваш по-големи и нямаш premium acount пък ще си играеш 5 часа.

Я пак сметни
89126d8b3a31.jpg

А за ранка има достатъчно материал как работи системата и как да не падаш до Cooper.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Още ли се занимавате със СКАМ Хотфайла

Това е най-мизерната програма

Прибира ве парите от премиум акаунтите а статистиката и зацикля редовно между 1 и 7 сутринта

Най-доброто в момента е шерингматрикаса, освен че ви плаща същите пари за свалянията ви дава и 30 % от всеки закупен премиум акаунт. Аз само от премиум акаунти правя над 60 долара на седмица

[URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827[/URL]

Има детайлна статистика с реферален линк:

Кой е свалил вашият файл и от къде, кой си е закупил премиум акаунт, на каква стойност, за какъв файл и от кое масто.

Правите си проучване и вече знаете къде да качвате и какво да качвате.

Успех

PS

Сторейджа не е умряла

Тя предлага най-доброто заплащане за сваляне на файлове + 2 долара за премиум акаунт.

Проблема е че бави плащанията вече над 1 месец си чакам 250 долара и още почти толкова имам в акаунта си.
Зад тях стои сериозна компания така че може да плати но кога ............ ?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ем и аз си чакам плащането от Storage повече от месец писах им 2-ти но от тях ни вест ни кост.Затова и писах,че са си заминали.
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

http://depositfiles.com/en/earn.html те са на пазара от доиста време...партнъорската им програма едва ли е спасителен пояс-дали са сериозни в плащането?


Ами тези?
http://uploaded.to/money

Пробвах и с двата но нищо... От uploaded.to натрупах яко, за една седмица някъде към 30 евро и после гледам са ми изтрили регистрацията :evil:
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

На колко време се рефрешва статистиката за това колко пъти е даунлоднат един файл във Hotfile. Гледам вече в сайта където съм пуснал линка към мп3-кта че са го свалили поне 20 човека, накарах приятел и той да го свали, пък хотфайл не отчита нищо и си стои на нула..!?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

На колко време се рефрешва статистиката за това колко пъти е даунлоднат един файл във Hotfile. Гледам вече в сайта където съм пуснал линка към мп3-кта че са го свалили поне 20 човека, накарах приятел и той да го свали, пък хотфайл не отчита нищо и си стои на нула..!?

То си го пише ама...
* Бележка:
Статистиката за свалени файлове може да не включва свалянията от последния час.
Повече могат да ти помогнат от съпорта.
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Винаги получавам плащание от ХотФайл, за сега нямам никакъв проблем и съм много доволен, като изключим ранговете , които сложиха, постоянно ми пада ранга, след като ми изплатят натрупаните дивиденти. И на куупер ранг става много тегаво, до като дръпна нагоре.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Пробвай шеринг матрикс, почти съм сигурен че ще правиш повече :). Поне аз като отиход при тях почнах да правя повече. Там няма гадни рангове. (имам и афф линк в подписа, ако имаш желание да ужариш едно рамо ;))
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Пробвай шеринг матрикс, почти съм сигурен че ще правиш повече :). Поне аз като отиход при тях почнах да правя повече. Там няма гадни рангове. (имам и афф линк в подписа, ако имаш желание да ужариш едно рамо ;))
Имам рег там, но политиката на сайта много хитро е насочена към закупуване на преиум акаунти(то от там им идват и печелбата), и по тази причина дългото чакане не води до много сваляния, но пък закупиха 2 премиума чрез мен, което ми донесе 5,5 долара :D
 

Горе