Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Eй предприемач

Помощ , Съвети и Благотворителност се оказват БЕЗПЛАТНО и не се парадира с нея, в противен случай това вече не е Помощ а Комерсиализъм, в което няма нищо лошо но не е Замаскирвай под формата на Добрия Самарянин който помага на "Бедните" хора да изкарат някой лев.

Объркал си рейса ПИЧ, Закъсне Чедо, Закъсне

Niks имаш някакво специялно умение да не разбираш и дума от това което ти се пише и да си редиш мислите без да те интересува какво са ти оговорили.

Както пак казах и не знам за кой път се повтарям HotFile няма да ви направят богати или да ви поддържат стабилен месечен доход...Това което обаче мога да гарантирам е че ще имате някакви екстра парици които да ползвате по ваше усмотрение.

Аз на никой пари не взимам за съвети да му дам това нали можеш да го асимилираш? Макар че не съм много сигурен от писанията ти.

Това че някой ми става рефърал не му коства НИЩО...0 пари, 0 инвестиции, не му отнема от печалбите ако направи такива

Не мога да те разбера защо толкова силно се опитваш да ме убедиш че видиш ли подмамвам хората към нещо измамно????

Хайде сега да ти дам задачка над която да помислиш...Ама хубаво...
Каква полза имам аз от тези рефърали ако те с моите съвети не направят никакви пари????? НИКАКВА....000000....НАДА

Струва ли им нещо на моите рефърали да са ми рефърали ???? НИЩО....00000....НАДА

Отнема ли им о тпечалбите с програмата по някакъв начин че са мои рефърали??? НЕ....000000....НАДА

Какво могат да спечелят от това, че са ми рефърали??? Ами примерно фактът че съм опитвал различни неща и на принципа на проба грешка съм остановил какво работи и какво не но това ми е отнело време което време аз ЩЕ СПЕСТЯ на моите рефърали.

Защо не давам съветите си на тези които не са ми рефърали? Защото ценя времето си и то не ми е безплатно...не взимам техните пари за да помогна на някой а взимам част от бъдещи печалби на моите рефърали и забележи принципа....ТЕЗИ ПАРИ НЕ СА ТЕХНИ (НА МОИТЕ РЕФЪРАЛИ) ТЕ НИКОГА НЯМА И ДА БЪДАТ ПОНЕЖЕ ТЕЗИ ПАРИ МИ ГИ ДАВА ПРОГРАМАТА ЗА ДА МЕ ПООЩРИ МЕН.

Нали го осъзнаваш това.
Та обясни ми с какво ощетявам моите рефърали...Какви пари които те биха спечелили или спечелят аз ще им отнема с фактът че са мои рефърали?

Чакам ти обяснението. Господин негативно мислене.


ПС: Това че аз съм направил повечко с HotFile просто се дължи на редица фактори които не мисля да упоменавам тук и на теб.
Това че някой стане мой рефърал не значи че ще получи всичко което имам да дам на куп... Ще го получава на малки порцийки след като ми докаже че е склонен да отдели малко време на това и има желание да опитва различни методи.

Ако си мислиш че като ми станеш рефърал ще си излея веднага душата бъркаш. Ето как процедирам ...Някой ми става рефърал...Ок... пише ми кой е неговия ник за да знам кой е той и как да се свързвам с него и аз му давам първоначални напътсвтия какво да прави...с тези първоначални напътствия като има някакъв макар и малък резултат по нататъка ще почна да му споделям малко по малко още неща в зависимост колко старание влага.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

С последната част от изказването сам си вкара автогол.

Коства му, струва му загубеното време на този който ти стане реферал, знаеш ли колко такива Факири на думи и на Фотошоп съм срещал по форумите, само че минах този период когато смятах че всичко което хвърчи се яде

Времето струва пари вярно е, но изпускаш ФАКТА че както твоето време струва пари така и времето на твоите реферали (ще ги имаш само в мечтите ти) струва ПАРИ.

И когато ти обещаваш на потенциални реферали че ако им даваш информация на час по лъжичка след време ще правят по 5 долара дневно ако изпълняват твоите указания, то това трябва да го гарантираш финансово така като и самата програма ти гарантира приходи от твоите реферали

Например:

Ако даден човек ти стане реферал и изпълнява твоите указания, ти гарантираш ли че ако след 1-2 седмици,месеци или дни(ако е Факир като теб по $30) той не прави по 5 долара на ден ти ще го КОМПЕНСИРАШ финансово за загубеното от него ВРЕМЕ.

Ще му платиш ли за загубеното време, нали струва пари или ще избягаш като последния страхливец и ще смениш форума или никнейма.

PS:

Затова аз не искам нищо срещу моята информация получена в резултат но моето загубено време и моят опит на принципа проба-грешка, защото аз не мога да гарантирам на никой че ще прави по 5 долара на ден, може да прави и повече, може и по-малко това си зависи от него и придобите му умения в миналия, настоящия и бъдещия житейски и онлайн опит

==================================

Това че някой ми става рефърал не му коства НИЩО...0 пари, 0 инвестиции, не му отнема от печалбите ако направи такива

Това което съм направил изисква други по специфични способности за това и мога да гарантирам на някой незапознат макс $5 на ден ако следва методите които му дам и отдели достатъчно време.

ПС:
Това че аз съм направил повечко с HotFile просто се дължи на редица фактори които не мисля да упоменавам тук и на теб.
Това че някой стане мой рефърал не значи че ще получи всичко което имам да дам на куп... Ще го получава на малки порцийки след като ми докаже че е склонен да отдели малко време на това и има желание да опитва различни методи.

Ако си мислиш че като ми станеш рефърал ще си излея веднага душата бъркаш. Ето как процедирам ...Някой ми става рефърал...Ок... пише ми кой е неговия ник за да знам кой е той и как да се свързвам с него и аз му давам първоначални напътсвтия какво да прави...с тези първоначални напътствия като има някакъв макар и малък резултат по нататъка ще почна да му споделям малко по малко още неща в зависимост колко старание влага.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Да времето е ценно за всеки но след като аз със моят опит мога да постигна доста по високи резултати и виждам че не е невъзможно ако се следва даден план и стратегия да се постигнат някакви по ниски но по лесно гарантирани разултати каквито съм обещал.

Мога да гарантирам на всеки които си отделя по 1-2 часа дневно да експериментира с моите методи че в рамките на месец максимум ще има резултати от които ще е много доволен. То е ясно че колкото повече усилия и време вложиш в дадена система ще пожънеш по сериозни резултати.

На теб пак обаче ти yбeгна най-важният момент от моето писмо... АЗ НЯМАМ ИНТЕРЕС МОИТЕ РЕФЕРАЛИ ДА НЕ ПЕЧЕЛЯТ НИЩО ПОНЕЖЕ ТАКА И АЗ НЕ ПЕЧЕЛЯ НИЩО.

Или иначе казано като за теб, аз имам интерес да ги науча да си докарват пари от този метод и след като аз съм успял да докарам доста повече естествено аз не съм средният статистически интернет потребите, но мога да преценя в каква степен дадена задача е по силите на обикновеният потребител и следователно да преценя че няколко пъти по ниска печалба е нормално да бъде лесно достижима.

Ти пак ме захапа за парите...както споменах и в предния пост НЕ им струва пари да са ми рефърали....Да ще им коства малко време но това могат те сами да преценят колко резултат ще даде и дали искат да инвестират повече от времето си като мои рефърали...Аз не карам никой да си загуби седмица месец или прочее с моята система....Да тества първо с 1 час да опита първият ми метод ако види някакъв резултат ще му дам следващ метод с който ще може да пожъне по добри печалби...постепенно той ще си решава дали иска да влага повече време или не си струва времето което иска да вложи.

Така че хората сами могат да преценят колко струва времето им и след като не ги карам да си губят всичкото свободно време не мога да те разбера в какво точно ме упрекваш.

Ето виждаш ли сега заради един такъв като теб върл песимист ми се налага да си губя времето да ти обяснявам по 100 пъти да ти доказвам по 100 начина какво ли не вместо да обърна внимание на другите си задачи или на някои от моите рефърали които имат желание да опитат за час два да експериментират с HotFile.

Мисля че просто ме плюеш защото си умираш да разбереш какви стратегии имам да споделя. Може би и за това искаш да ми станеш рефърал, но пак ти казвам на куп няма да ти кажа всичко ще трябва да си го заслужиш.

ПС: Хората които ми станат рефърали няма да си загубят времето...те виждат реален резултат буквално на следващият ден след което сами могат да преценят искат ли да продължат да си "губят" времето с моите методи.

Успех на всички и благодаря на тези които ми се довериха.
 
Последно редактирано:
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Някои хора не знаят кога да спрат да плюят и да плещят глупости!

Господин Никс, акаунта ви беше съспенднат не защото нямаме пари да ви платим $30, а защото получихме множество оплаквания за файловете, които качвате!
За вас съдържание като scat, pissing и прочие лайна (с извинение) може да са нормални и легални, но ние ясно сме посочили че не приемаме такова съдържание. Особено когато се получат и множество доклади за това!

Имате претенция да ви изпратим "DMCA take down notice", в качеството на какъв искате това? Собственик сте на файловете които качвате?! Имайте в предвид, че подобни доклади/репорти съдържат и искане не само да изтрием акаунта на ъплоадера но и да предоставим всякакви данни, с които разполагаме.
Вместо да проявите разбиране почнахте да обиждате и наричате хора от екипа ни с глупави и нелепи епитети! Дори ГДБОП искате да ни изпращате?!

Крадеца вика - дръжте крадеца!

Ами давайте-ако желаете можем да съдействаме и да видим кой крив и кой прав?! Прочетох набързо постовете тук и в други форуми - звучите като небеизвестния Атила и Апостол Апостолов взети заедно! Наричате всички българи славянски говеда и прочие маниакални определения? Учудващо е, че това се толерира в иначе много добрия форум на Предприемач.ком.

Относно това дали сме били СКАМ и ще фалираме - не тревожете ума си!
В момента нашия сайт е в топ 100 (в света) като пред нас са Рапид Шеър (създаден както знаете доста преди нашия сайт).
Сайта сторидж.то, който рекламирате освен че ни е изкопирал доста неща е доста назад като възможности, ресурси и успехи. Естествено всеки човек има правото на свободен избор - да работи с когото прецени че му е най-изгодно.

Всяка седмица изплащаме шест цифрена сума на нашите афилиейти и смятаме да изплащаме и занапред! Всеки понеделник, от самото начало. Без заддръжки, без проблеми, без хамалогия и прочие!

Много хора не са доволни от системата за ранкове, но когато направихме анкета и предложихме да плащаме 50% само от закупени ПРЕМИУМ акаунти, много хора установиха че в крайна сметка ще получат дори по-малко пари! Например - файловете се свалят много от българи (реален случай) - По сегашната ни система ъплодера получава пари да даунлоад без да има дори един конвърт!
Т.е за нас това е чиста загуба, но след като сме написали че плащаме за даунлоад-ние го правим. Ако този ъплоадер реши да работи по системата 'процент от печалбата' би получил точно нула лева!

Има програми на другите файл хостинги-всеки преценява за себе си кое му носи повече успех, пари, както и стабилност и сигурност! Едно е да обещаеш дадени цени и условия, съвсем друго е да имаш волята и ресурсите да го правиш.
Нашите условия са ясно и написани. Няма скрити уловки, няма скрити условия.

Когато даден ъплоадер има много сваляния на неговите файлове и хората закупуват премиум акаунти, неговият ранк е най-високият, а именно Златен и Платинен. Има неограничен remote upload, и смея да твърдя отлични суми за даунлоад на файловете.

Нашата цел е повече хора да работим заедно и да печелим всички, мислите ли че бихме желали да излъжем и изтрием файловете на хората, които работят добре?!
Не очаквам че ще спрете да плюете по нас, в крайна сметка нека времето покаже кой е бил крив, кой е бил прав.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Господине радвам се,че пишете с такъв ентусиазъм в форума но от чиста любезност е добре да се представите.Аз утре също мога да си създам ник на име Hotfile и да пиша каквото си пожелая,аз лично нямам нищо против вашата програма или методите ви (с малки изключние) но би било добре ако знаем с кого си пишеме тук,тъй като доколкото Ви разбирам вие представлявате по някакъв начин Hotfile така ли е ?

Другото което,ми е интересно защо support-а ви не отговаря на оплаквания от потребители и защо не се отчитат свалени файлове.Да не говорим,че от доста време се забелязва следната забележка във вашата програма цитирам : Download counts may not include downloads from last hour.
Как юзърите да бъдат сигурни за производителноста на качените им файлове изразена в пари,тоест има такива които,правят и сайтове с цел популяризиране и download от което,вие печелите но в същият момент ние не можем да разберем какво реално сме спечелили.Аз не отделям кой знае какво внимание на вашата афилиейт програма но все пак винаги сте били коректни и заради това се озадачавам когато виждам сегашният маниер на работа,нямам впредвид ранкове ами написаното по-горе.Имам двама реферала единият от които винаги ми носи прилични доходи,смисъл прилични като за човек който не влага никакво старание,но днес виждам изведнъж как падат приходите стремоглаво на долу което,някак си не ми се връзва,бихте ли ми обяснили за какво точно иде реч?
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Отново се оказах прав както винаги

От СКАМ програма Хотфайл първо изпратиха Обслужващия персонал в лицето на Славянина (Роба) SparX да прави реклама и да събира ИДИО.. (Реферали) на Умрялата вече хостинг програм Хотфайл и след като той не можа да се представи достойно с ФАЛШИВИЯ си скрийн и Псевдо аргументите си се появи и неговия "работодател" под никнейма hotfile

След като се появи баш Мошенника и пръв ме провокира то аз вече спокойно мога да извадя на бял свят Кореспонденцията си с Хотфайл и неговите Наемни РАБОТНИЦИ.(Аз никога не започвам пръв, но нападнат ли ме НЕ ПРОЩАВАМ)

Преди около 3 седмици след като статистиката на СКАМ Хотфайл спираше за пореден път в продължение на 3-4 дни от 01 до 09 часа(Българско време-за справка вижте Дижитал пойнт и други подобни форуми) и СКАМ Хотфайл изтри над 40 мои филма, някои от които без още да съм качвал в който и да е форум.

Аз написах поредното писмо до СКАМ Хотфайл, макар и да бях твърдо убеден в правотата си-Вече бях пуснах и тема за това:

[URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10739[/URL]

Както се оказа от получения отговор файловете са изтрити не защото има оплакване от Собственика (ако въобще има такъв, това са сцени по 4-5 минути от ралични и неизвестни за мен филми) а са изтрити защото съдържат думата SCAT или защото папката в която ги бях събрал се казваше SCAT. Филми от този еротичен жанр са напълно законни и се качват във всички форуми и Хостинг сайтове, така че това е тяхното поредно Фалшиво оправдание

Ето и цялата Кореспонденция (мога да е пусна и в отделна тема):

1. Поредното питане от мен:

Hi
Why delete all my files
Please show me the forums where posted the files and show me complain from copyright owner.
This is SCAM and I'll leave your site
Wait reply
Thanks in advance

-----------------------------------------

2. Отговор-Цитат от Hotfile Corp <[email protected]>

We remove files when we receive legal DMCA take down notice.
Your files, despite fact that they violate our Terms of Service (you upload some nasty content as 'scat'!!!!!!!!!) was removed due to legal report.
Your account was suspended also and as you pretend this content is yours - we will forward your account info (IP,email,paypal account) to copyright owner for further investigation.

За тези които не знаят английски или не им се превежда обеснявам:

В резултат на моето питане и ултиматума че ако не ми покажат форумите където са постнати филмите и техния собственик АЗ ще напусна техния СКАМ сайт, те ми БАННАХА акаунта и ме ЗАПЛАШИХА че ще предадат моите данни (IP,email,paypal account), за бъдещо разследване.

ТАКА ЧЕ БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛИ АКО РАБОТИТЕ С ТАЗИ СКАМ ПРОГРАМА ДА НЕ ВИ ИЗНЕНАДАТ ИЛИ ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРОКСИТА:shock:

Но аз понеже съм БЪЛГАРИН а не някое Руско Аграрно-Славянско изкопаемо като собственика на въпросната СКАМ програма, не им останах длъжен. Отговорих им и на Английски и на Български
-------------------------------------------
3. Отговор от мен

Anton Titov
Dirty Russian Pig
I also know your address and your account info-IP,email,paypal account
Delete my other files from your fucking site.
Coming soon visit the Black Peak Boulevard in Sofia by the Tax and police
authorities.
Within one month your SCAM site will be removed
I have already informed the investigating authorities
I'll see you in hell
================================
Антон Титов
Скапана Руска Свиня
Веднага изтрий останалите мои файлове от твоят Долнопробен сайт
Аз също знам твоят адрес в София на бул.Черни връх, както и цялата
необходима информация за да Сваля твоят сайт.
Скоро очаквай посещение от Нинджите с какучулки и други Редки животни.
Сваляй сайта и се спасявай докато още можеш
-------------------------------------------

4. Отговор от тях-Цитат от Hotfile Support <[email protected]>:

Заплахите, които ни отправяте са трогателно наивни с нелепата си детска фантазия.
Виждате ли ние за разлика от вас не се крием и нашият
бизнес е легален.
Доколкото ви си позволявате да качвате нелегално съдържание нека оставим компетентните органи за преценят.
Не зная защо въобще си губя времето с вас, но ако продължавате да обиждате и сипете заплахи ще бъдем принудени да спрем това.
Вашите данни са ни известни, както и всички нелегални файлове, които сте успели да качите без да забележим.
Чакаме с нетърпение, както сме подготвили какви неща (Забранени от нас!) сте качвали нелегално на нашия хостинг!
Надявам се ще обясните вашето увлечение по такова гнусно съдържание като 'scat' и откъде накъде си позволявате да качвате такова на нашия хостинг,след като изрично сме забранили?

Забележете вече отговарят САМО на Български, отново сипят Заплахи и се оправдават че АЗ(а и други потребители) сме качили файловете на техния сървър без тяхно знание. ХА-ХА:D

Народът е казал: " Не е винован този който яде баницата а този който му е дава"
---------------------------------------------

5. Отговор от мен и край на диалалога (поне за сега)

Другарьо Титов

1.Нищо от това което съм качил не е забранено от закона и аз няма от какво да се притеснявам(SCAT се качва във всички форуми и всички Файл хостинги като Шарематрикс, Сторейдж, Ъплодинг и Рапидшаре и прочие.) Това че този жанр е ваша скрита и неусъществена фантазия не е мой проблем

2.Никакви заплахи не съм отправял, а моят тон беше адекватен на вашето предупреждение

3. Скоро ще разберем даколко е разрешена вашата дейност в България и изпълнили ли сте всичките си ангажименти към оторизираните органи в страната

4.Изтрийте и останалите мои файлове и престанете да правите пари на мой гръб и на останалите потребители от закупени премиум акаунтити и от постоянно спиращата и неадекватна статистика на отчетените сваляния на файловете.

5.Вашата дейност е Пълна измама и вие добре знаете това

Желая ви успех, ще ви е нужен занапред и не само той
---------------------------------------------------

NB:

Оставам на вас да прецените кой крив и кой прав и да си направите изводите ако работите или смятате да работите с тази СКАМ програма

............................................................................

PS:

Титов не си пращай Мекеретата по форумите, ела лично ако искаш и адреса и телефона ми ще ти дам, аз няма от какво да се притеснявам консултирал съм се с адвокати и не съм качил нито един ЦЯЛ филм а само отделни сцени каквито може да намериш в Ютуб или подобните на него Еротични сайтове.

Някой друг трябва да се притеснява и ще бъде Притеснен скоро:twisted:


Някои хора не знаят кога да спрат да плюят и да плещят глупости!

Господин Никс, акаунта ви беше съспенднат не защото нямаме пари да ви платим $30, а защото получихме множество оплаквания за файловете, които качвате!
За вас съдържание като scat, pissing и прочие лайна (с извинение) може да са нормални и легални, но ние ясно сме посочили че не приемаме такова съдържание. Особено когато се получат и множество доклади за това!

Имате претенция да ви изпратим "DMCA take down notice", в качеството на какъв искате това? Собственик сте на файловете които качвате?! Имайте в предвид, че подобни доклади/репорти съдържат и искане не само да изтрием акаунта на ъплоадера но и да предоставим всякакви данни, с които разполагаме.
Вместо да проявите разбиране почнахте да обиждате и наричате хора от екипа ни с глупави и нелепи епитети! Дори ГДБОП искате да ни изпращате?!
.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Niks приятелю няма друг такъв образ като теб :)

Не познавам друг човек с такава липса на логика и неумение да чете в прав текст какво му се пише.

А как си противоречиш просто не е истина.

"2.Никакви заплахи не съм отправял, а моят тон беше адекватен на вашето предупреждение
"

А в предното си съобщение пишеш

"Антон Титов
Скапана Руска Свиня
Веднага изтрий останалите мои файлове от твоят Долнопробен сайт
Аз също знам твоят адрес в София на бул.Черни връх, както и цялата
необходима информация за да Сваля твоят сайт.
Скоро очаквай посещение от Нинджите с какучулки и други Редки животни.
Сваляй сайта и се спасявай докато още можеш"

:) :) :) това ако ти е благоприличният тон аз повече няма какво да кажа.

На който трябва аз съм се доказал. Това че ти не можеш да постигнеш моите резултати си е чисто твой проблем. Все пак се изисква да имаш някакви познания и находчивост, която явно на теб ти липсва и ти свеждаш методите си до качване на разни филми с порнографско сърържание и прочее тук и там на пълен произвол.

Стани ми рефърал ще ти покажа как се правят нещата :)

Колкото до гаранциите....Как ще гарантираш ти пък че тези които се запишат към мен няма да спечелят нищо? Как ще ме компенсираш мен ако те спечелят нещо?

Аз съм склонен официялен договор да подпиша, в който при даден мой рефърал изпълнява всичко което му кажа, влага изобретателност и отделя време, за да разпространява линковете си по методите които му кажа той ще прави поне по 1000 даунлоада на ден като начало, а в последствие бройката ще нарасне.

Аз мога да дам гаранция на всеки който следва методите ми и да го обезщетя ако не получи резултатите, които му съм му предначертал, ако той може да гарантира от своя страна по-достатъчно потвърдим метод, че той е вложил нужното време и старание да изпълни това което съм му казал.

Тогава мога да го обезпеча за загубеното време, но разбира се няма да обезпеча някой които каже ..."абе аз качих един -2-3 файла там където ми каза ама нищо не се е свалило" и после като погледна да видя че е пуснал линкове само в 1-2 теми в и не е спазил точно някое от нещата които съм му казал или пък изобщо не си е правил труда да вложи малко изобретателност.

Печеленето на пари с HotFile не е просто да лепнеш линк за нещо някъде си. Изисква се много повече находчивост от това ако искаш да имаш резултат...находчивост която на теб ти липсва в което съм сигурен и за това ти знаеш само да плюеш в чуждата чиния.

Типично български манталитет. Само че се надявах хората да са почнали да го израстват малко по малко. Уви явно има още хора които са си останали на това ниво.

ПС: Нямам никаква връзка с господина HotFile и колкото и в твоя конспиративен мозък да ти се иска да съм някакво подставено лице си далеч от истината драги Niks. Не всичко е конспирация мили мой. По скоро ако помислиш логически ще видиш че няма нищо конспиративно в цялата ситуация. Ох забравих логиката ти е чужда на теб. Успех все пак в опитите ти да печелиш пари по интернет.

ПС: Като толкова ненавиждаш HotFile що си губиш времето да качваш файлове с таиз програма...Иди си избери някоя друга и не си хаби ценното време. Мой съвет дори може да спестиш още от ценното си време ако не се хабиш да се злепоставяш с твоите писания в тази тема.... Това е смао препоръка благонамерена :)

ПС: споделянето на повече информация за моите файлове си е чисто и просто разкриване на моите стратегии които както няколко пъти обясних ще направя на пълно само ак забележа че отсрещтната страна е готова да вложи малко старание а не да ме напада като теб и да очаква да получи нещо.

ПС: Ако съм "фалшифицирал" информацията която съм дал какъв ми е проблема да фалшифицирам още информация за да ти затворя устата? Никакъв Ако това ми беше целта да съм те заринал от скрийнове до сега. Бих ти дал още скрийнове и доказателства, но какъв е смисъла от това...ти си предубеден по природа :) както бях казал преди ти на черното бяло ще кажеш само и само да е на твоята. Като си толкова голям факир и можещ със програмите Подправи и представи с подобни доходи на моите или дори за по доказателно завиши доходите и пусни 2 различни снимки за доказателство със седмица разлика + плащане през PayPal.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Приятелю

Стига лъскал си името на Шефа, едва ли ще вземеш някакви пари за това, най-много някоя коледна добавка.

Първо:

Относно заплахите прочети пак кореспонденцията.

Аз ги попитах най-учтиво защо ми изтрихте файловете, някои от които даже още не съм разпространил, а те в отговор ми БАННАХА акаунта и ме Заплашиха че ще предоставят моите данни на разследващите органи.

Съжелявам пич но аз съм Българин и не може някое Славянско изкопаемо от Руски произход да ме заплашва. Ако просто ми беше Баннал акаунта щях да му тегля една и толкова и без това вече почти я бях зарязал тази програма.
Но от този външен за Хотфайл имейл дойдоха заплахите: [email protected]



Второ :

Отдавна вече не си губя времето със СКАМ Хотфайл, просто започнах с тази програма преди половин година и има много разработени от мен форуми където съм открил теми с файлове качени в Хотфайл, дори и вече не ги помня някои от тези форуми за да сменя линковете.

Отдавна вече съм разработил други 2-3 подобни програми и правя много добри за този бизнес пари:

1. [URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827[/URL]

2. [URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10140[/URL]

3. [URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954

Трето

Започни нова тема за хотфайл и пиши това което каза в предишния пост и си остави данните аз ще ти намеря реферали а може и аз да ти стана (ако другаря Титов позволи:clap:):

=====================================================
Аз съм склонен официялен договор да подпиша, в който при даден мой рефърал изпълнява всичко което му кажа, влага изобретателност и отделя време, за да разпространява линковете си по методите които му кажа той ще прави поне по 1000 даунлоада на ден като начало, а в последствие бройката ще нарасне.
[/URL]=================================================================

PS:

Желая ти успех ако решиш да пробваш някоя от представените от мен програми и ще ти окажа нужната помощ дори и да не си мой реферал. Ще ти съдействам и ако решиш да смениш работодателя.:twisted:






Аз съм склонен официялен договор да подпиша, в който при даден мой рефърал изпълнява всичко което му кажа, влага изобретателност и отделя време, за да разпространява линковете си по методите които му кажа той ще прави поне по 1000 даунлоада на ден като начало, а в последствие бройката ще нарасне.


ПС: Като толкова ненавиждаш HotFile що си губиш времето да качваш файлове с таиз програма...Иди си избери някоя друга и не си хаби ценното време. Мой съвет дори може да спестиш още от ценното си време ако не се хабиш да се злепоставяш с твоите писания в тази тема.... Това е смао препоръка благонамерена :)

ПС: споделянето на повече информация за моите файлове си е чисто и просто разкриване на моите стратегии които както няколко пъти обясних ще направя на пълно само ак забележа че отсрещтната страна е готова да вложи малко старание а не да ме напада като теб и да очаква да получи нещо.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Искрено ме радва тази тема, букмарквам я.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

е моят въпрос се изгуби из дискусията но нищо аз пак искам да попитам неможеш ли да ни насочиш къде и какво да правим че да имаме тегления и да си вдигнем ранга та нали това е и наша и ваша цел от хотфейл.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Chenev HotFile няма какво да ти каже понеже той едва ли се занимава с качване на файлове. Той си има други приоритети.

Вместо да питаш него да ме беше послушал и да беше направил това което ти казах. Ама то мързела по голям от всичко :)

Хем щеше да забършеш някой даунлоад хем щеше да си заслуйиш още помощ от моя страна.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

SparX бате извинявай,че се намесвам в дискусията ви ама нещо малко като изнудване се получава...Идваш тук в тоя форум имаш почва върху която да пропагандираш някакви цели обаче с условието някой да ти стане реферал...Сега естествено,че всички които се занимават с тази програма прочитайки гръмките ти постижения ще си кажат (брех мамка му,защо не попаднах на този човек) съответно сам виждаш тука са открити стотици теми които,до някаква степен учат и дават абсолютно безвъзмездни съвети на "зайците" в дадена сфера било то афилиейт,било то PPC и много други,та с какво примерно ти си по специален в случая та видиш ли някой трябва да ти е реферал за да разкриеш едва ли не съкровщитето на интернет бизнес,извинявай но това ми се струва леко несериозно и дори малко инфантилно тип ала Букс контингента,не искам да те обиждам но това е мнението ми.
Hotfile ми прави все по-лошо впечатление напоследък,печалбите ми спаднаха главоломно,свалените файлове не се отчитат и т.н. значи наистина има проблем с програмата.Що се отнася за човека с ник Hotfile зададах му въпрос и очаквам отговор,ще ми е интересно какво е неговото обяснение за случващото се,ако желае може да ми пише и на ЛС стига да има претенцията,че е сериозен и можем да комуникираме на високо ниво.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

SparX бате извинявай,че се намесвам в дискусията ви ама нещо малко като изнудване се получава...Идваш тук в тоя форум имаш почва върху която да пропагандираш някакви цели обаче с условието някой да ти стане реферал...Сега естествено,че всички които се занимават с тази програма прочитайки гръмките ти постижения ще си кажат (брех мамка му,защо не попаднах на този човек) съответно сам виждаш тука са открити стотици теми които,до някаква степен учат и дават абсолютно безвъзмездни съвети на "зайците" в дадена сфера било то афилиейт,било то PPC и много други,та с какво примерно ти си по специален в случая та видиш ли някой трябва да ти е реферал за да разкриеш едва ли не съкровщитето на интернет бизнес,извинявай но това ми се струва леко несериозно и дори малко инфантилно тип ала Букс контингента,не искам да те обиждам но това е мнението ми.
Hotfile ми прави все по-лошо впечатление напоследък,печалбите ми спаднаха главоломно,свалените файлове не се отчитат и т.н. значи наистина има проблем с програмата.Що се отнася за човека с ник Hotfile зададах му въпрос и очаквам отговор,ще ми е интересно какво е неговото обяснение за случващото се,ако желае може да ми пише и на ЛС стига да има претенцията,че е сериозен и можем да комуникираме на високо ниво.

До някъде си прав до някъде не си.
Да има доста които дават безплатни съвети и сигурно има много теми в този форум и в други форуми където пише доста полезни идеи и стратегии.

Не оспорвам това изобщо. Условията които поставям са единствено с цел да оганича хората, които ще се опитат да злоупотребят с помоща която им оказвам. Изхождайки от нашият типично български манталитет, че видиш ли как така някой може да печели нещо от твоят труд дори и това теб да не те ощетява по никакъв начин.

Информацията която ще дам на тези които решат да ми станат рефърали ще им бъде дадена безплатно аз няма да им искам нищо в замяна освен да вложат малко време и старание. Те ако не мислят да правят това защо изобщо са тръгнали да се захващат с подобен род дейности? Без да вложиш време и труд в нещо няма как да пожънеш каквито и да е резултати нали?

Никой не съм задърпал за врата да ми става силом рефърал просто описах какво ще изисквам от тези които решат да се спрат на мен и да вложат усилия в програмата.

Другите мнения съвети и идеи които са по форума и в интернет като цяло са безплатни, но трябва да ги намериш да ги прочетеш и научиш и изтестваш докаот остановиш кое работи ефективно и кое си е загуба на време.

Ето тук идва смисъла на моите изисквания. Аз ще им спестя това време да се лутат да четат тук и там други безплатни съвети и мнения....да не говорим, че голяма част от тези мнения са много обобщени и липсва точният детайл в тях, който ги прави добри методи, а тези детайли са умишлено спестени за да не си разкрият до край методите повечето хора.

Намери ми пост тук в този форум или някъде другаде който казва в абсолютен детайл къде какво да постнеш за да си докараш даунлоади....поста трябва да дава точен сайт и точна тема или вид на файл за качване......Сигурен съм, че няма да намериш или дори и да успееш ще се затрудниш доста с търсенето и ще си изгубиш доста време докато попаднеш на такъв.

Имай на предвид че никой не разкрива на 100% най-ценната ви информация от добра воля и без да има някаква полза от това. Това не значи че тези които получат тази ценна информация са задължително ощетени по някакъв начин. Просто ознчава че човекът който я сподела иска да обезпечи труда си по някакъв начин и да помогне като сподели с другите ценната си информация.

ПС: Относно HotFile като система и те имат много трески за дялане. И аз имам редица забележки към тях, но като цяло това е една от програмите с които имам най-малко проблеми и от които съм по-доволен. В момента има десетки ако не стотици други еквиваленти на програмата, които в една или друга степен са по-добри от HotFile, но те или са твърде нови и резултатите от тях ще са временни ако има такива или имат други много по-сериозни косури, заради които не съм желал да ползвам услугите им.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Привет и от мен прочетох почти цялата тема и коментарите и научих доста информация за хотфайл. Имам един въпрос - примерно ако кача една песен, която е3.64mb и я шерна някъде ще печеля ли пак ? Понеже пише от 5mb в сайта ( междудругото съм нов във форума и четох много други теми. Много добръ форум. Браво- има много полезна информация)
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравей

Няма да спечелиш Нищо, дори и да плащат за тази големина на файл още по-малко пък от Хотфайл ще вземеш реално полагащата ти се печалба за свалянето на твоите файлове

Вече обясних защо в тази тема и не искам да се повтарям

[url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=13143[/URL]

Успех



Привет и от мен прочетох почти цялата тема и коментарите и научих доста информация за хотфайл. Имам един въпрос - примерно ако кача една песен, която е3.64mb и я шерна някъде ще печеля ли пак ? Понеже пише от 5mb в сайта ( междудругото съм нов във форума и четох много други теми. Много добръ форум. Браво- има много полезна информация)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Няма кво да се занимавате с тия .. в началото бяха добре дръпнаха малко и почнаха изпълненията>> бях накачвал много мп3ки
и при 2 доунлоада ми даваше 1 цент...... са хората си ги свалят отчита ми свалянията и 0.00 $......... щото са прекалено малки на МБ..... :lol:
 

Горе