Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Обаче има един голям проблем - като се кликне за сваляне на клипа, се отваря страница да избереш метода на сваляне и се чака определено време, посетителите на моя сайт едва ли ще се сетят какво да правят там и просто ще си излязат без да свалят клипа:(

Не е баш тъй. Откакто се появиха сайтове като RapidShare, 4Storing, MegaUpload и т.н , всеки вече знае, че трябва да изчака таймера да изтече и тогава да сваля файла.
Между другото извинявай за неделята, ама бях на работа и затова не дойдох :D А иначе реших да си я пусна по-дълга моята коса... След лятото може да дойда да видим какво ще я правим :D
 
От: От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не е баш тъй. Откакто се появиха сайтове като RapidShare, 4Storing, MegaUpload и т.н , всеки вече знае, че трябва да изчака таймера да изтече и тогава да сваля файла.
Между другото извинявай за неделята, ама бях на работа и затова не дойдох :D А иначе реших да си я пусна по-дълга моята коса... След лятото може да дойда да видим какво ще я правим :D
Проблема е, че голяма част от хората не разбират от интернет нищо и като влязат щтракат на картинки и това е, дори хора с по две висши образования често не могат да се оправят.
Писах ти на лични :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Днес получих второто си плащане от hotfile - пичове са и дано продължават в същия дух :D



Ако някой желае, може да ми стане реферал от линка в подписа ми :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Станах ти реферал приятел, не за да печеля като качвам клиповете, а за да го избровам като сървър, пък ако падат пари, какво пък.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Благодаря на всички, които са ми реферали!
Току що получих третото си плащане от сайта. Ето го доказателството:


С това за един месец точно от както ползвам сайта имам изкарани $60 и то при положение, че не съм си давал много зор, имах някои слаби дни, и като цяло има дни в които съм качвал по един нов файл или изобщо не съм качвал. Така, че с повече усилия предполагам, че ще могат да се изкарват и повече :wink:
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

а ако само ги кача-какво става
Ми нищо ... ако никой не ти ги сваля няма да печелиш нищо...
трябва и да разпространяваш линковете и да има сваляния, тъй като ти плащат на свален файл.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Едно питане.
Трябва да има 1000 сваляния на един файл за да ти платят или общо хиляда на всичко,което си качил там(примерно 100 файла Х 10 сваляния=1000)?
Не видях ограничения на сайта за това какво се качва-така ли е ?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Едно питане.
Трябва да има 1000 сваляния на един файл за да ти платят или общо хиляда на всичко,което си качил там(примерно 100 файла Х 10 сваляния=1000)?
Не видях ограничения на сайта за това какво се качва-така ли е ?
Няма ограничения за това какво да се качва. Това е пример при 1000 изтеглени каквито и да е файла каква ще ти е печалбата. Иначе пари се трупат непрекъснато от всеки изтеглен файл и когато се натрупа обща сума поне от $15 ти плащат парите всеки понеделник.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Четвърто плащане от сайта, с което до момента имам от hotfile изплатени общо $82

 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Много, много яко, станах ти реферал и вече качвам първите файлове. Дано имам успех :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

geopehlivanov поздрави братле , ще се сетиш че модератора Ovis и подобни тъпанари са чиста проба измамници и ще се захванеш с нещо адекватно , не че очаквам да се случат чудеса с hotfile но поне са коректни към теб , успех ти желая!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравейте,
нов съм във форума.Имам един въпрос към geopehlivanov.
Защо на мен не ми превеждат пари от Hotfile.Дали не изпускам нещо.Сумата съм я събрал,но не ми плащат.
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравейте,
нов съм във форума.Имам един въпрос към geopehlivanov.
Защо на мен не ми превеждат пари от Hotfile.Дали не изпускам нещо.Сумата съм я събрал,но не ми плащат.
Здравей,
за да ти изплатят сумата, трябва да имаш събрани $15 (или повече) до неделя вечерта, за да ти платят парите в понеделник. Ако си събрал парите чак в понеделник, ще трябва да изчакаш до следващия.
Също така виж дали си си попълнил правилно информацията за начина на плащане (с webmoney, epasport или paypal).
Ако искаш покажи и някакъв скрийншот със статистика, за да видя по-добре.
Това е, което аз се сещам...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравей,

Парите ги бях събрал.Писах им после те ми върнаха отговор,който гласеше,че не съм написал нищо в плето Payment info: (optional).
след като го подпълних с мейл адреса с който съм регистриран към Paypal отново ми писаха ,че са го видяли и да чакам следващия понеделник.Факта,че отговориха на запитването ми говори че са сериозни или поне така ми се иска на мен.

Успех на всички.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Пичовете са страхотни, изплащат навреме за сега....
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Имам въпрос, ако даден файл е под 5 мб, при неговото сваляне натрупват ли се суми...
 

Горе