Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

хехехе какво ли няма да правите :D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Трябваше да те питам ли ?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

да съм казвал такова нещо?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Имам въпрос:

това е в хотфайл:



а това е в пейпъл



в хотфайл ми показва Paid: $18.2

а в пейпъл

Currency Total
EUR (Primary) €0.00 EUR
USD $27.35 USD
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Еми 18.2 евро са ти 27 долара, май?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Имам въпрос:

това е в хотфайл:



а това е в пейпъл



в хотфайл ми показва Paid: $18.2

а в пейпъл

Currency Total
EUR (Primary) €0.00 EUR
USD $27.35 USD

В hotfile където е филтара за дните в секцията From напиши датата 2009-06-01 или 2009-05-31 ако е за период 1 седмица или направо напиши датата когато си се регнал за да видиш детайлната информация.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

я кажете плийсс имам рег в хотфайлс на ПС-то обаче имам лаптоп мога ли да си тегля моите файлове с рутер съм и мога ли с една рег да използвам и двата компа (за уплоад става)ма за долнлоуд става ли смисал рега ми е на един комп от зала и вкъщи искам да си тегля файловете (с 2 компа съм)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

geopehlivanov регистрирах се от твоя линк... сега почвам да проучвам и качвам...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Седмо (поредно) плащане от сайта:



Нека някой хора да продължават да обясняват как тези програми са безполезни, скам и не знам какво още... факт е, че въпросната програма ми плаща редовно до момента, факт е, че с парите изкарани от въпросната програма, мисля да си купя нов монитор ... и изобщо не съжалявам, че съм се захванал с въпросната програма, защото не ми е струвало почти никакви усилия... противно на мнението, че едва ли не за да вадиш нещо от такива сайтове, трябва или ти да си собственик на сайта, или да спамиш като луд...
е ... не съм нито собственик на hotfile, нито спамя като луд... на седмица я съм качим 5-6 файла, я не....
имам някакъв усет и знам какво да качвам, знам какво ще се тегли и към какво ще има интерес... разпространил съм го където трябва, привлякъл съм си и реферали...
и за 2 месеца си изкарах парички за нов монитор... пък нека ги нареждат тези сайтове, че били скам и не знам какво още ... може и да има скам... може и този също да скамне... но плаща ли ми сега - плаща ми, доволен ли съм - да. На печелившите - честито!
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Да, плащат ;)

ето и аз днес получих второ плащане... Ето и реферал линк: http://hotfile.com/register.html?reff=98120 давам пълен списък със сайтове ;)
 

Прикачени файлове

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    92.1 KB · Преглеждания: 38
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

приятели здравейте имам въпрос трябва ми програма за автомато-даунлоуд (Jdownloader)я пробвах става но не ми приема премиум акоунта и трябва да чакам доста време м/у файловете...къжете ми друга програма която е добра и става за хотфайлс...иначе аз си разпространявам файловете в форуми т.н. засега 9 $ :) питам за програмата понеже ми трябва...с едни приятели сме намислили едни работи и ми трябва автоматична програма която да приема Хотфайлс и премиумите им :) мерси
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

приятели здравейте имам въпрос трябва ми програма за автомато-даунлоуд (Jdownloader)
Този автоматичен download незнам дали няма да се отчете само като едно сваляне.
По-скоро нещо от типа на "разцъкай файловете на другарчетата си" :lol:
Събират се 12 люде,качва всеки по ~100 файла и вместо банове по разни сайтове...
Видях, че темата не се смята за особено подходяща, затова ви предлагам да се регистрирате и в cashburners.info
Повече благинки като се съберат 12-на човека :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не искам да звуча грубо или да обиждам някого конкретно но тук Hotfile се явява новата "интернет истерия" за печелене на пари , естествено това не е лошо , аз също ползвам affiliate-а на тази програма , по-глупавото в случая че става малко тип ала PTC историите , стани ми реферал и ще ти дам еди какво си , което не означава коректни бизнес взаимоотношения. Иначе абстрахирайки се от това Thebusiness ще ти дам всичките линкове с които разполагам на лична не са много и все още нямам плащане от програмата тъй като от скоро се занимавам с нея!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не искам да звуча грубо или да обиждам някого конкретно но тук Hotfile се явява новата "интернет истерия" за печелене на пари , естествено това не е лошо , аз също ползвам affiliate-а на тази програма , по-глупавото в случая че става малко тип ала PTC историите , стани ми реферал и ще ти дам еди какво си , което не означава коректни бизнес взаимоотношения. Иначе абстрахирайки се от това Thebusiness ще ти дам всичките линкове с които разполагам на лична не са много и все още нямам плащане от програмата тъй като от скоро се занимавам с нея!
Съглаен съм абсолютно с теб! Аз също не одобрявам подобни схеми "аз на тебе, ти на мене", "мога ли сам да си свалям файловете" и т.н. и т.н. ...
точно поради тая причина съм си привличал рефералите съвсем честно - без да им обещавам каквото и да е - само с факти - че сайта ми е платил и мисля, че това е достатъчно.
Разбира се никога не съм отказал на някой информация за това какво и къде качвам - но не тук в темата, а на лични съобщения.
И на мен не ми допада това, че се отвориха 50 хиляди различни теми за една и съща програма... и чак се пусна анкета за забраната им... но така е - когато едно нещо стане популярно, това е неизбежно...
 

Горе