Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

В статистиката ми показва че е платено но все още ги няма парите в пейпъл :(

Споко ще се появят.
Даже преди малко си заявих парите към картата.:D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Да, пристигнаха :D а да попитам сега имам два акаунта в пейпъл и в една съм си регнал картата но същата карта не мога да я регна във втрия ми акаунт, мога ли да пращам парите от акаунт 2 в пейпъл в акаунт 1? И после да си поискам парите в моята дебитна?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ем сигурно ще може,разрови се из форума има теми свързани за ПП.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Еми естествено, че може, нали затова са го направили този пейпал, иначе щеше да е чисто и просто една банка. Отиваш в "send money", попълваш email на другия ти акаунт и съответно "amount", т.е. сумата, която искаш да прехвърлиш.

Не съм сигурен, но мисля, че не е разрешен multi-accounting в paypal.

Упсех!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не по принцип двата акаунта не са на мое име единия е на името на брат ми.Благодаря за информацията ще погледна
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

При мен си платиха още към 18.30 ...



Точни както винаги ... за сега сайта е ок и не е скамнал, както се опасявахме... дано и занапред да бъдат точни!
Това е осмото ми плащане от hotfile 8)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От миналия понеделник до днес имам 90$ :D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Има нови промени в hotfile и според мен са за добро :D
Всеки ден ще се отчитат няколко различни фактора, които ще отчитат какъв тип ъплоудърски акаунт е настоящия... видовете са:
Copper, Bronze, Silver, Gold и Platinum.
Ще се изчислява както това, колко от качените файлове, са свалени от премиум потребители, така и колко файлове са качвани от потребителя и още някои други неща и съответно при по-добри показатели ще се печелят повече пари ...
На мен ми дава, че сега съм Silver при което цените са си досегашните ... но може да се опитам да се преборя за нещо повече...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравейте и от мен!
Преди малко се регистрирах в хотфайл и пише, че съм силвър, без каквото и да съм правил. Това от една страна за мен е добре (като за начало), но от друга си мисля, че постепенно на повечето регистрирани ще им намаляват статуса, поради една или друга причина. А ако веднъж станал силвър или нагоре, не може да слизаш надолу, ще е перфектно ;)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравейте и от мен!
Преди малко се регистрирах в хотфайл и пише, че съм силвър, без каквото и да съм правил. Това от една страна за мен е добре (като за начало), но от друга си мисля, че постепенно на повечето регистрирани ще им намаляват статуса, поради една или друга причина. А ако веднъж станал силвър или нагоре, не може да слизаш надолу, ще е перфектно ;)
Сега забелязах, че пише, че реално от утре ще започнат да се отчитат тези неща и явно днес всички сме Silver а от утре вече ще са реалните статуси...
от една страна - всеки ден статуса може да е различен в зависимост от свалянията за деня, това колко са били от премиум потребители, колко файлове си качил и т.н. ... от друга страна така ще има дни, в които може да се печели доста по-малко...
ще видим реално как ще са нещата от утре ... и дали промяната ще е за добро, или по-скоро обратното...
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Има нови промени в hotfile и според мен са за добро :D

Аз не виждам нищо хубаво в тази промяна - на дали има много потребители които са си купили премиум пакет. :(
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Тъкмо влязох да питам за тези силвър акаунти... все пак смятам, че е лоша работа това, първо, че напоследък качвам малко и 99% от трафика ми е БГ (т.е. сигурно и един премиум няма) ще е лошо да ми намалят печалбите.

Да се надяваме, че не, но май поемат по стъпките на другите подобни програми, скоро могат да направят, така че само от премиуми да отчита пари.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

И тия отиват към .... пфф :(
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Айде честито :( аз съм към Copper пфф прее*аха всичко :( Ся ще бутнат всички към тази група :(
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Айде честито :( аз съм към Copper пфф прее*аха всичко :( Ся ще бутнат всички към тази група :(

Незнам кой ще го бутнат в тази група,но аз съм си в бронз групата и дано днеска се дигна пак на сребърната.:D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

аз ги разкарвам.и без това не правех кои знае какви пари с тях...жалки са щото по тоя начин не можаха да издържат и сега искат "да се налеят" колкото се може по бързо..тоест да плащат на нас по малко а аза тях повече..и накрая ще скамнат..тва е истината.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

аз ги разкарвам.и без това не правех кои знае какви пари с тях...жалки са щото по тоя начин не можаха да издържат и сега искат "да се налеят" колкото се може по бързо..тоест да плащат на нас по малко а аза тях повече..и накрая ще скамнат..тва е истината.

Сигурно си прав.
Аз лично не съм ги отписал нацяло, пък и не мога да се оплача от това, което съм спечелил от тях ... ще се помъча още известно време, за да видя дали си струва... и това ще е.
 

Горе