Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Дайте алтернативи
Ако има тествани вече от които са взети пари обаче...
щото то алтернативи има, ама колко от тях плащат е отделен въпрос...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Добре де всички ли ви тикнаха в Copper категорията?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

А дали ако взема премиум акаунт и от там си качвам файловете дали ще ме вдигнат на по горните рангове :(
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Добре де всички ли ви тикнаха в Copper категорията?

Добре де тебе как са те избрали за бронз? Колко файла качваш на ден? Какво гледат тия, сваляния,качени файлове ли? Ако е така да кача на ден по 200 файла за ме вдигнат поне на Silver :( а ся ще качвам поне 30-40 файла да видим какво ще стане...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Големи надежди имах за тези гашници, даже и сайт си направих.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Чух добри неща за програмата на uploading.com Ето как стоят нещата:

Получавате по $10 за всеки 1000 уникални тегления от САЩ или Европа и по $5 от тегленията от Русия.

Получавате по %20 бонус ако потребителят е премиум.

Получавате %10 от заработките на рефералите си.

Файловете, които качвате трябва да са по-големи от 1мб и по-малки от 100мб.

Парите можете да си поискате по всяко време, но минимум пейаут-а е $30.

Регистрирайте се (като реферали, моля :) )

Якото е, че има и разни конкурсчета. Сега гледам, че до 31 декември тази година ще раздадат 3 Kawasaki Ninja 250cc и само заради това си заслужава да се запиша :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Чух добри неща за програмата на uploading.com Ето как стоят нещата:

Получавате по $10 за всеки 1000 уникални тегления от САЩ или Европа и по $5 от тегленията от Русия.

Получавате по %20 бонус ако потребителят е премиум.

Получавате %10 от заработките на рефералите си.

Файловете, които качвате трябва да са по-големи от 1мб и по-малки от 100мб.

Парите можете да си поискате по всяко време, но минимум пейаут-а е $30.

Регистрирайте се (като реферали, моля :) )

Якото е, че има и разни конкурсчета. Сега гледам, че до 31 декември тази година ще раздадат 3 Kawasaki Ninja 250cc и само заради това си заслужава да се запиша :)

дайте доказателсвта че са платили и да започнем :) а зза тегленията от България ще платят а? Гледам че за Европа си писал 10$ :wink:
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

дайте доказателсвта че са платили и да започнем :) а зза тегленията от България ще платят а? Гледам че за Европа си писал 10$ :wink:
На мен също ми харесва това, че дават $10 ... до колкото разбирам за всякакви файлове, не само за по-големи...
Не става за много големи клипчета примерно... но за по-малки файлове е идеален.
Ако има някакви доказателства, че сайта си плаща, минавам на него веднага, макар, че $30 минимум пейаут... в сравнение с хотфайл е доста, но ако са точни няма проблеми.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

http://img133.hotlinkimage.com/img....xMi91cGxvYWRpbmdjb20tcGF5bWVudC1wcm9vZi5odG1s

http://img129.hotlinkimage.com/img....saW5raW1hZ2UuY29tL2ltZy5waHA/aWQ9MjQwODU5NjM=

http://img132.hotlinkimage.com/img....xMi91cGxvYWRpbmdjb20tcGF5bWVudC1wcm9vZi5odG1s

Ето доказателства за плащания. Не са от мен, просто ги намерих в нета. Аз сега започвам с програмата.

Не знам как стоят нещата за България, но щом пише, че дават $10 за тегленията от Европа това би трябвало да ни включва и нас. Освен, че сме на континента, сме и в Съюза :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

947602u.jpg


Как се стига до по горните нива от Copper?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Всеки ден се преизчислява какъв тип да ти е акаунта, на базата на:

-тегления на файлове
-тегления от премиум акаунти
-колко файлове са качени

Никой обаче не ти казва дали ако имаш повече тегления и качени файлове отиваш нагоре или надолу.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

По принцип, да, но за тях е обратното. Замисли се, колкото повече тегления имаш, толкова повече пари ще вземеш, а ако допълнително ти повишат акаунта ще загубят още повече. Ако са тръгнали към скам точно така ще направят.

П.С. А пък честно да си кажа, мисля че има само два типа акаунта - копър и бронз. И например са задали на случаен принцип кои през този ден да са бронз, а останалите програмата си ги прави копър. Тук във форума не може всички да сме копър. Аз имам много качвания и съм копър, Пехливанов има много реферали и също е копър, Ешко казва, че прави по $90 на седмица (смятай колко тегления са това) и пак е копър.

Абе, вмирисана работа.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Мале как ме нахъсахте.Ще почвам и аз днеска. :D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Питате за алтернативи гледам.. Аз смятам тея дни да напъна Qube Cash, па да видим какво ще излезе..
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Какво виждам :p
 

Прикачени файлове

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    76.3 KB · Преглеждания: 42
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Еми явно от свалените файлове + качените днес качих около 30-40 и ся ще качвам още да видим какъв ще е ефекта!
 

Горе