HTML/CSS Sensei

От: От: HTML/CSS Sensei

Явно обича да му пишат мъже.
gifs_12.gif
 
От: HTML/CSS Sensei

Какво очакваш да кажа? Да ви ходя по мизерния акъл ли?
Кодирал съм един дизайн на потребител от този форум. Очаквам още..
нортранте не чаквай да ти кодирам дизайна ;)
 
От: От: HTML/CSS Sensei

Какво очакваш да кажа? Да ви ходя по мизерния акъл ли?
нортранте не чаквай да ти кодирам дизайна ;)

нортранте, с мизерен акъл си, така че не чаквай да ти го кодира. :p
 
От: От: HTML/CSS Sensei

нортранте не чаквай да ти кодирам дизайна ;)

защо? аз мислех, че това предлагаш...

Добре биват, явно трябваше Sensei да го сложа в кавички. :clap:
На първите 27 човека ще им кодирам дизайна безплатно.
Да спомена, че дизайните са от PSD to HTML/CSS (не ги оптимизирам за системи). :?
 
От: HTML/CSS Sensei

Точно за тебе тази услуга е неактивна.
Айде мишлетата да спрат да си врът нослетата там, където не им е работа.
Тъй, като темата се напълни с спам може да ми пишете ЛС.
 
От: HTML/CSS Sensei

Защо?

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

С този itrade и репутацията доказваш какво имаш в главата.
Няма да ти давам никакви обяснения. Имаш положителна репутация. И продължавай все така да хейтваш темите.
 
От: HTML/CSS Sensei

Айде мишлетата да спрат да си врът нослетата там, където не им е работа.
Тъй, като темата се напълни с спам може да ми пишете ЛС.

Помолих те да покажеш твоя работа, за да видя и преценя дали наистина си добър и предлагаш качествена услуга или ще се учиш на нас. Ако си добър, бих се възползвал от услугите ти. Но все още не си отговорил, и мен пропусна. Но не съм изненадан - от дискусията преди мен си правя извода, че приемаш само това, което ти е изгодно.

И ако те репликирам - май ти си "мишлето".
 
От: HTML/CSS Sensei

С този itrade и репутацията доказваш какво имаш в главата.

Нищо не мога да ти разбера бе човек
пишеш нещо - то илиза друго..
не съм разбрал и че офертата не се отнася за мен..
сега пък ти си разбрал какво имам в главата - би ли ми казал..защото аз не знам :)

И продължавай все така да хейтваш темите.
Мерси! Нахъха се още повече! :p

i-trader-a е задължителен, репа не е - но исках да ти го кажа това което го написах към него :wink:
 
От: От: HTML/CSS Sensei

Помолих те да покажеш твоя работа, за да видя и преценя дали наистина си добър и предлагаш качествена услуга или ще се учиш на нас. Ако си добър, бих се възползвал от услугите ти. Но все още не си отговорил, и мен пропусна. Но не съм изненадан - от дискусията преди мен си правя извода, че приемаш само това, което ти е изгодно.

И ако те репликирам - май ти си "мишлето".

Изработки не мога да ти покажа. Кода е валидиран.
Валидирам под: Chrome, Mozilla, IE, Opera и други, но не съм тествал над тях.
 
Последно редактирано:
От: HTML/CSS Sensei

Аз искам да ми се кодира една страница. Ако си свободен ми пиши. Само да вмъкна на бързо да е html5 с css3 едно слайдърче с три снимки, и една попъп форма с 2-3 полета. Не ми трябва да е валидно. достатъчно е кода да е семантичен и да изглежда добре на всички браузъри, телефони и табове/падове ..
 
От: HTML/CSS Sensei

Аз искам да ми се кодира една страница. Ако си свободен ми пиши. Само да вмъкна на бързо да е html5 с css3 едно слайдърче с три снимки, и една попъп форма с 2-3 полета. Не ми трябва да е валидно. достатъчно е кода да е семантичен и да изглежда добре на всички браузъри, телефони и табове/падове ..

Не съм изучил html5 и css3.
Слайдър до колкото знам ще стане с js (не го предлагам).
 
От: HTML/CSS Sensei

Няма какво да ти кажа аз. Единственото, което правя е да кодирам дизайни от един формат в друг. Не давам идеи и не изработвам дизайни.
Устройва ме, ще ти дам темплейт да го изкодиш, нали това прелагаш...?
 
От: HTML/CSS Sensei

... Само да вмъкна на бързо да е html5 с css3 едно слайдърче с три снимки, и една попъп форма с 2-3 полета. Не ми трябва да е валидно. достатъчно е кода да е семантичен и да изглежда добре на всички браузъри, телефони и табове/падове ..
Ма ти верно хич нищо не искаш...
 

Горе