html editor

От: html editor

notepad++ - супер бърз, highlighting, плъгини за всичко, безплатен... Мисля, че и autocomplete има с разни плъгини, ама не съм ги пробвал.
 
От: html editor

това е друго ти не требва
 
От: html editor

И аз съм за notepad++ - екстра е,лекично,бързо,безплатно.
Compare функцията и тя е много добра :)
 
От: html editor

Дриймуийвър. Не че ползвам "визуалния" му дизайнер, ама има сума ти джиджимявки де не съм ги видял нийде.
Кода за Мак ОС - синхронизацията на файловете с хоста е ненормално удобно направена. Красива е ама ми е малко по-куца от Дримуивъра - ползвам я основно зарад гъзарията и то не постоянно.
 
От: html editor

Едно време използвах 1st Page 2000, но сега ръчно си ги оправям както са си на хоста с нотпад. Естествено след като бек ъпна нешицата, които едитвам. Да нема осрацио.

Предимства....не мога да се сетя. Аз го харесвах, защото беше лесен за употреба. Казвам беше, защото не го ползва вече, а не защото е отживелица. Има си превю, както и оцветяване на рязлични елементи от кода. Помагателни средства и други. 2-3 години с него и си започнах направо с кода да си играя, но такива софтове са много полезни при мас един на кода, ако трябва да се единтва нещо на 50 страници едновемено, примерно.
 
От: html editor

При редакция на сървъра с обикновения нотпад имах проблеми с електронният ми магазин - всичко се разместваше и клиентите не можеха да видят къде да кликнат за да финализират поръчката добре че колегите тук ме светнаха да ползвам ++ та се родих
 
Re: От: html editor

Аз също използвам Notepad++ много е удобен.

Направи 10 поста и сега ще ни изненадаш с линк към някой невероятен сайт, на който ще станем милионери, нали?
 

Горе