ICN.bg проблем с BLADY.BG

От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Абе кви са тези простотии. Като на някой не му харесва дадена хостинг компания си мести сайтовете на друга. А и реално неможе да плащаш за споделен хостинг 10лв на месец и да очакваш дой да търпи какви ли не натоварвания. Я се замисли дали за тези 10лв хората си струва да се занивамат с теб ?
Принципно повечето време само чета и се сдържам да пиша. но това вече си е адски голяма наглост.
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Нещата определено вече не опират до натоварването и видиш ли ЧЕ ВИЕ СТРАДАТЕ от този сайт. След като са били ограничени ботовете защо се е наложило тотален 403 блокаж точно днес, на женският празник...женският сайт.... А имате ли си на идея как звучи в очите на обикновенният потребител "вие нямате право на достъп до този сайт" ???!!! Принципно загубите могат да бъдат неизмерими. Но както и да е - ицн са си вързали защите с условията на споделеният хостинг, въпреки че не мисля, че са го обяснили в детайли при регистрацията на такъв, но ОК - така е с всички хостинг компании - да се регне акаунт с големите обещания, пък после, в тесното, ще му се извиват ръцете :twisted: Но не това е проблема. Проблема е че те не са показали никаква толерантност със спирането точно днес....

А колкото до 10те и 5-те лева - това няма никакво значение. След като се оферират подобни планове и се гърми за огромни дискови пространства, трафик, адони и кво ли не още, а удобно се избягва най-важният момент - процесорното време, значи не би трябвало това да бъде основание за търсене на вина в КЛИЕНТА

Иначе мене баш ме боли дедовия - нервя се на злобичката дет ръсите без никаква стойност и грам креативност. Държите се не като колеги, а като балканошопска пасмина от диви нерези
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Ай стига рева за тъп лордпрес, ако ти се случи това което на мен не знам какво и как щеше да пишеш.................
 
От: Re: От: ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG

Екипът на blady.bg благодари на coolice за смяната на заглавието на темата от ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG на ICN.bg проблем с BLADY.BG

След като твърдеше, че са ни дали свобода на словото, много Бързо тази свобода изчезна под натиска на ИЦН.

Чудем се само защо не изтриете темата направо и акаунта ни?

Така написано все едно ИЦН са стартирали темата, и че имат проблем с нас. А всъщност ние имаме проблем с ИЦН.

Молим за възстановяване на първоначалното заглавие!



Е какво да кажем админите , дали сме ти свобода на словото да се оплачеш не сме те питали дали ползваш кеш плъгин за сайта си и ако ползваш кой да ползваш
Бечмарк на Различни Кеш Плъгини за Wordpress

във друга голяма хостинг фирма ще сложат денай алл .htaccess във хоум директорията (където повечето няма да се сетят да ровят че може да има htaccess понеже не достъпна през уеб, във трета стара фирма са си нагласили файръуола да съспеднва акаунта автоматик - евтин начин да се пазиш от rsousrce abuse (свъсем ти рязват достъпа)
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

"а удобно се избягва най-важният момент - процесорното време, значи не би трябвало това да бъде основание за търсене на вина в КЛИЕНТА"

В детайлните характеристики си пише много ясно всичко каквото би трябвало да интересува клиента, стига да може да чете


icn.JPG

"Чудем се само защо не изтриете темата направо и акаунта ни?"

И аз това се чудя.
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Абе аз се чудя нещо друго, на администраторите - докога ще търпите тия подигравки на автора на темата? Не се ли усещате, че това прави лоша шега на форума?
 
Re: От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Абе аз се чудя нещо друго, на администраторите - докога ще търпите тия подигравки на автора на темата? Не се ли усещате, че това прави лоша шега на форума?

Нали ще опищи света че ICN са ни платили да я махнем....
 
Re: От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Нали ще опищи света че ICN са ни платили да я махнем....

Да. Нека се види кои крив, кой прав. Когато нещо е явно, то се вижда. А и админите предоставят просто платформа, на която всеки има мнение. Друго е каква е истината и тя реално излиза на яве. Дано успят и двете страни да стигнат до консенсус. ;)
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Няма такава опасност, защото никой не вярва на лудите. Всеки нормалномислещ човек разбира какъв е проблема, от там нататък е подигравка и заяждане спрямо една водеща фирма в своята си област. Утре ще се появи някой и ще почне да пише същите простотии срещу някой друг, и той ли така ще се гали и търпи?

И още повече, не забелязвате ли, че по този начин, с тия отстъпки гоните свестните хора, които все по-рядко влизат и почват да пишат, погледнете темите - само хейт, заяждания и тарикатлъци на дребно.

Все пак не може да се угоди на всеки, това си е безмислено и неправилно, хората, които не са полезни трябва да се отсяват.
 
Re: От: Re: От: ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG

Екипът на blady.bg благодари на coolice за смяната на заглавието на темата от ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG на ICN.bg проблем с BLADY.BG

След като твърдеше, че са ни дали свобода на словото, много Бързо тази свобода изчезна под натиска на ИЦН.

Чудем се само защо не изтриете темата направо и акаунта ни?

Така написано все едно ИЦН са стартирали темата, и че имат проблем с нас. А всъщност ние имаме проблем с ИЦН.

Молим за възстановяване на първоначалното заглавие!

Променено е защото не те хакнали а са те оптимизирали... А и нали в предната тема с другия ник искаше точно с ицн проблем да са ти темите .... сегашното заглави най точно описва тема а че съм изпуснал запетайка изпуснал съм

Аз ако ми беше клиент и не се разбираше от дума щях да те натреса на конкуренцията, за парите който си ми дал - ти купувах един акаунт даже доплащам с мой си прарички за по голям акаунт и за по дълъг период от оставащия и те местех натам ... да те видим какво ще правиш като конкуренцията дето уж е по хубава ти броят освен за пхп и cpu минутите за базата данни... те ако искат да те спират ако искат да те търпят задължението съм си го изпълнил осигурил съм ти хостинг услуга....

Не разбрах какво ти пречи да си сложиш кеш плъгин и секюрити плъгин ... 5 дена откакто пусната темата а искаш raw cpu да ползваш ? във форума всеки би ти помогнал...
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Няма такава опасност, защото никой не вярва на лудите. Всеки нормалномислещ човек разбира какъв е проблема, от там нататък е подигравка и заяждане спрямо една водеща фирма в своята си област. Утре ще се появи някой и ще почне да пише същите простотии срещу някой друг, и него ли така ще се гали... .

И още повече, не забелязвате ли, че по този начин, с тия постъпки гоните свестните хора, които все по-рядко влизат и почват да пишат, погледнете темите - само хейт, заяждания и тарикатлъци на дребно.

Все пак не може да се угоди на всеки, това си е безмислено и неправилно, хората, които не са полезни трябва да се отсяват.

ама накрая някой ще остане с това впечатление... това ме притеснява - не от редовните тук но от външен туко що дошъл...
 
От: Re: От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

ама накрая някой ще остане с това впечатление... това ме притеснява - не от редовните тук но от външен туко що дошъл...

Винаги има такава опасност, но според мен ако има правила, които да се спазват, тогава няма опасност. А и все пак малко или много тези, които посещават този форум и да не са специалисти, знаят какво е това хостинг, сайт, cpu ... и могат да си преценят кой прав - кой крив.

Иначе всеки си е имал разни проблеми с хостингите, едва ли ще има такъв, който всичко да му е наред. Аз също съм си имал вземане-даване с ICN, ама не правя подобни теми, защото е безсмислено и неправилно, всеки греши. А пък други хора такива проблеми са си имали с хостингите, че не е истина направо, направо целия ти труд и работа с години се съсипва за няколко минути и пак не правят такива теми, ами искат да са коректни.
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Аз от година и нещо съм регистриран и супер рядко съм си позволявал да пиша. Но в поспедните седмици не се стърпях. На повечето хора и се струва че хейтвам, а то просто не се издържа на такива теми. Нищо градивно.
 
Re: От: Re: От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Винаги има такава опасност, но според мен ако има правила, които да се спазват, тогава няма опасност. А и все пак малко или много тези, които посещават този форум и да не са специалисти, знаят какво е това хостинг, сайт, cpu ... и могат да си преценят кой прав - кой крив.

Иначе всеки си е имал разни проблеми с хостингите, едва ли ще има такъв, който всичко да му е наред. Аз също съм си имал вземане-даване с ICN, ама не правя подобни теми, защото е безсмислено и неправилно, всеки греши. А пък други хора такива проблеми са си имали с хостингите, че не е истина направо, направо целия ти труд и работа с години се съсипва за няколко минути и пак не правят такива теми, ами искат да са коректни.

Ако изтрия темата след като тук има обяснение на въпроса - ще навредя на истината - понеже темата не била пусната само при нас ами ggg07 - човека с проблема wikipedia.bg (като си личи от постове на друго място) я е наспамил на гора на долу с цел анти кампания а на другите места няма толкова обяснения
Screenshot from 2014-03-08 17:40:42.png


https://www.google.com/search?q=ICN.bg+хакнаха+сайта+на+клиента+си+BLADY.BG
 
От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Еми опитва се да вреди с нечестни методи и прави кампания. А според мен това го прави нарочно, след като така нагло искаше да спечели от wikipedia и напълно справедливо му отнеха домейна, той целенасочено ползва техни услуги и прави това, за да може после да предприеме такава очерняща кампания.
 
Re: От: Re: От: ICN.bg проблем с BLADY.BG

Другите на същия споделен хостинг са виновни, че на същите тях също не им се дават повече пари за хостинг, затова всички играят един и същ цирк. Вятърът във всеки един момент може да смени своята посока и да засегне другия. Автоматизираните атаки започват от един домейн на машина, след това се сканират останалите домейни на машината и започват атаките и към тях.
"Ъпгрейд" на план се прави с план - имаш ли приходи, струват ли си разходите. Парите, ако ги късате от дърветата, аз ги изработвам с тежък физически труд, не пред клавиатурата.
Този е същия олигофрен, който има предприемач.бг. Ако му погледнете портфолиото от демейни, ще видите, че скоро ще имаме интересна тема как кякой му е взел еди кой си домейн. Баси нещастника.

Alexa.bg, jumbo.bg и подобно. Направо да се чудиш какъв идиот е тоя.
 
От: Re: От: Re: От: ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG

Не разбрах какво ти пречи да си сложиш кеш плъгин и секюрити плъгин ... 5 дена откакто пусната темата а искаш raw cpu да ползваш ? във форума всеки би ти помогнал...

coolice, сайта има и кеш плъгин и секюрити плъгин. Направи ли сме всичко което са ни посъветвали. Това е начин на работа на ICN.bg - изнудване, измама, лъжа.
 
Re: От: Re: От: Re: От: ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG

coolice, сайта има и кеш плъгин и секюрити плъгин. Направи ли сме всичко което са ни посъветвали. Това е начин на работа на ICN.bg - изнудване, измама, лъжа.

Отиди при HostGator и виж какво е изнудване и цакане. Някой май не знаят какво е качествена усуга, поради факта, че не са го яли навън. :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: ICN.bg хакнаха сайта на клиента си BLADY.BG

coolice, сайта има и кеш плъгин и секюрити плъгин. Направи ли сме всичко което са ни посъветвали.

Кой кеш плъгин и как го ползва ако не разбираш препоръчвам Hyper Cache Extended

иначе нищо не може да бие като опции W3-total-cahe особено ако имаш на идея как да го настроиш http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50889&p=553376&viewfull=1#post553376
 

Горе