Intro Page Extension за Opencart

Blinky

Owner
Здравейте приятели. По принцип не бих писал с питанка, но тъй като порових доста време из нета и не намерих нещо подходящо, та да питам и тук, знам че има кой да отговори. Търся си модул за Opencart, който да ми позволи да създам начална страница, още преди влизането в него. Каква е целта? Идеята е, че искам нещо като вход - да се избира или да ходи в магазина, който ще е рут домейна или към сайт, които ще е или праз положен в директория или на събдомейн.

Просто нещо като кръстопът преди самия сайт. Единична страница. Ще е с две изображения, които ще си говорят, че едното е сайта на фирмата, а другото магазина. Решението не е мое, това са виждания на приятел. Идеята защо да е модул, защото да може да се управлява от администрацията, защото хората, които го поддържат изпадат в ужас при мисълта, че ще се редактира чист HTML, което мислех и в самото начало да е решението.

Та това, ако някой има идея като модул, ще се радвам да помогна. Ако не, явно ще се наложи да се справят с кодовете. Но все пак се прави за улеснение за тях. Ще очаквам предложения от Стан и Самбата, както и другите. Знам, че можехме да се питаме на лично, но трябва да остане в историята темата, в случай, че и други иска да се възползва от подобен модул. :) Благодарско.
 
От: Intro Page Extension за Opencart

Адаша дава добър съвет, една лендинг страничка на HTML мисля че ще е най добре а и най сео фриендли.

Другото е да мислим някакъв модул който ще е по-ъп и грозна картина.


е добре index.html в главната папка ще се стартира преди index.php на магазина
 
Re: От: Intro Page Extension за Opencart

Адаша дава добър съвет, една лендинг страничка на HTML мисля че ще е най добре а и най сео фриендли.

Другото е да мислим някакъв модул който ще е по-ъп и грозна картина.

Да, знам, че това ще сработи дори това ми дойде в началото, но както казах, те после ще трябва да се оправят сами, а реално с добави нещо си, насочи го към, и всичко това от админа. Но щом няма, значи обучението ще е повечко време. ;)

Ако някой му дойде на ум нещо, да пише. Иначе ще е това явно, ако не се намери нищо. :)
 
От: Intro Page Extension за Opencart

Един сърч връща поне 10 готови примера, направи им го с полета за линк към картинките и самите линкове, някой друг цвят да променят и това е.
 
Re: От: Intro Page Extension за Opencart

Един сърч връща поне 10 готови примера, направи им го с полета за линк към картинките и самите линкове, някой друг цвят да променят и това е.

Точно николко не намерих със сърч. ;) Кодването не е проблем, дори ще е риспонсив и като се даде с мишката, ще се движат картинките, но нали при тях трябва да се администрира като за идиоти. Това е по-трудната част на осъществяването, не толкова техническата. ;) За това питах за вече нещо създадено. ;)
 
От: Intro Page Extension за Opencart

Е каква е разликата?
Опиши как го виждаш като настройки тоя модул, то е не повече от 10-15 минути работа.
 
От: Re: Intro Page Extension за Opencart

Ще мина май с html страница - пък все ще успеят да си я гласят някак. ;)

Е направим и една страничка в админа да сменят някои неща по нея, ей го вдигна цената с едни 100 лева така.
 

Горе