iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Бях доста изморен и забравих че и аз мога да пращам :) Човещинка е
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Писах ЛС И с нетърпение чакам отговор :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, колеги.

Имам въпрос. Възможно ли е да се направи такъв продукт само че с английски социалки ? Ако има вече такъв софтуер базирам na MACROS моля да споделите.

Поздрави
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Писах му и аз със оферта да видим какво ще стане...
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Здравейте, колеги.

Имам въпрос. Възможно ли е да се направи такъв продукт само че с английски социалки ? Ако има вече такъв софтуер базирам na MACROS моля да споделите.

Поздрави

Писах му и аз със оферта да видим какво ще стане...

@DrWinCezar - Съжалявам, но в момента нямам подобен разработен продукт и не мога да ви помогна. Може би е по-добре да потърсите в чуждестранните форуми. Вярвам, че това е по-добрата алтернатива.

@soulravager - Смятам, че нашият разговор е конфеденциален и няма нужда да споделям нито част от него, нито резултата. Пожелавам ти успех с начинанието.


А сега, с огромно нетърпение искам да ви представя новата версия iSOCBOX v1.5:

isb15-whats-new.png


Макар, че има доста подобрения от старата версия 1.0, най-важните и забележими промени са следните:

  • Възможност за синонимизиране или т.нар. спин (spin) или спин синтаксис при въвеждане на заглавията и описанията на новините, които ще бъдат добавени в социалните мрежи.

  • iSOCBOX CSV Editor 1.0 – Специално разработен софтуер за по-бърза и лесна подготовка на акаунтите и новините!
По-подробно описание на тези големи промени, както и информация и бутон за поръчка можете да намерите в първият пост на темата:

iSOCBOX v1.5

<ВНИМАНИЕ!>
Потребителите на iSOCBOX v1.0, получават продукта безплатно като Donationware (накратко получавате продукта безплатно, а ако решите, че версията заслужава, можете да пратите някой и друг $ за бира на създателя). Всеки, който желае да прати дарение, може да го направи на PayPal адрес: [admin{at}isocbox{dot}com]


За да получите копие от новата версия свържете се с мен чрез скайп -> mythosbg
</ВНИМАНИЕ!>

С уважение,
Стоян Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Ето едно малко видео, което ще ви помогне да видите iSOCBOX v1.5 и новият iSB CSV Editor v1.0 в действие.

:arrow: iSOCBOX v1.5 - iSB CSV Editor v1.0 Tutorial

Приятно гледане!

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Току що платих $20.00, но...
! E:\XXXXXXX\iSOCBOX v1.5 Official.zip: Unexpected end of archive

Архивът, който изтеглих е развален - виждам файловете, но не мога да разархивирам!
Моля автора за помощ!

Проблемът с архива е решен!

Явно не се е свалил целият, добре, че не затворих страницата и го свалих пак (то пак беше с грешка няколко пъти, но после го свалих с друго име и стана).
Айде на съботно неделните тестове :)
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Имам следният проблем!

Попълних данни само за един акаунт и се пробвам да се регистрирам обаче скрипта не ми попълва данните! :(
Проверих файла с акаунтите - има си ги данните.
Сега ще рестартирам компа за всеки случай...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Моля да ме извините за забавянето при отговора ми, но току що се прибирам.

Радвам се, че сте успял да свалите своето копие от iSOCBOX v1.5

Моля добавете ме в скайп, за да мога да ви окажа нужната помощ за другия ви проблем.

С уважение,
Борисов

...

Проблемът с архива е решен!

...

Имам следният проблем!

Попълних данни само за един акаунт и се пробвам да се регистрирам обаче скрипта не ми попълва данните! :(
Проверих файла с акаунтите - има си ги данните.
Сега ще рестартирам компа за всеки случай...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Както и другите писаха - съпорта е 11/10 :) даже може би 12/10 - и вторият проблем е решен
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Когато се регистрирш и ff пита да запомни ли паролата, трябва ли да се запомни или не? Другия въпрос е гледам, че някой сайтове си изпращат различна парола по емайла за вход от дадената във accounts.csv. Скрипта какви данни за вход използва в случая? Извинявам се за тъпите въпроси....:)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ако използваш само един и същи профил може да си сейвнеш паролите - ще ти е по-удобно

Ако сайтът ти изпрати друга парола по мейла, обикновено това е еднократна парола, която би трябвало да смениш при потвърждаване на активацията. Смени я с паролата, която е записана във файла isb_accounts.

м др пробва ли новия спин вариант - резултатите са приятно впечатляващи. Пуснах статия. За два дни страницата със статията се качи на първа страница (трета позиция) в момента още е на първа страница (десета позиция), фразата, която се повтаряше в спиннатия текст е от две думи но я няма никъде в оригиналната статия. Гугъл е ранкнал страницата само въз основа на линковете от социалните мрежи. В момента ми е индексирал 12 от публикациите по социалките. М др това си беше чист експеримент - много по-добри резултати ще даде ако ключовата фраза я има в заглавието на статията и в текста.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Пробвах новата версия, програмата е много добра и като идея и като работа, всичко става изключително бързо и лесно.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте колеги,

Поради непредвидени обстоятелства се налага да отсъствам в следващите няколко дни. Считано от днес, ще бъда офлайн най-рано до четвъртък.

След това, всичко ще се върне в нормалния си ред и ще бъда отново онлайн. Пожелавам на всички успех!

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте. Опитвам се да инсталирам iSB1.5 CSV Editor на служебния компютър и ми дава следното съобщение http://dox.bg/files/dw?a=605c7d43dc. Дали не е защото го имам инсталиран и на домашния компютър, въпреки че бях чел някъде, че няма ограничение за броя на компютрите...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте. Опитвам се да инсталирам iSB1.5 CSV Editor на служебния компютър и ми дава следното съобщение http://dox.bg/files/dw?a=605c7d43dc. Дали не е защото го имам инсталиран и на домашния компютър, въпреки че бях чел някъде, че няма ограничение за броя на компютрите...
Наистина няма ограничение, имаш ли инсталирани .NET и iMacros и рестартирал ли си след инсталацията им?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Съжалявам, аз не се сещам за друго :(
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравей, съобщението ти излиза при инсталация на csv едитора. Практически за да използваш isocbox трябва да редактираш csv файловете ръчно, докато се върне Борисов и види какъв е проблема. Едитора не влияе на работата на скриптовете или спинването. Ако имаш нужда от съдействие за редактиране на файловете пиши в темата или на лично
 

Горе