iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да попитам Борисов дали приема плащане по ипей и цената още ли е 10 долара?
Благодаря.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте.
Поздравления за продукта.
Може ли да попитам какво се използва като описание при публикуването? Може би meta description или началото на статията? За заглавие предполагам е Title taga?
И примерно ако статията няма meta description и meta keywords дали ще е проблем?
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте KISS,

Тъй като Борисов, явно не е онлайн ще си позволя да отговоря вместо него. Имах възможността да тествам iSOCBOX в продължение на няколко дни (правилно ме разконспирираха - видеото е правено от мен).

Преди да започнете публикуването е необходимо да въведете желаното заглавие, описание и тагове. Това става в проста табличка в MS EXCEL, ако желаете и Ви е по-удобно можете да редактирате директно csv файла, в който се съхранява информацията (също е елементарно дори за начинаещ, въпрос изцяло на лично предпочитание и удобство). С цел запазване уникалността на Вашата статия бих Ви препоръчал да въвеждате заглавие различно от заглавието на статията. Колкото до описанието - по-удачно, според мен, е да заложите на едно-две специално написани за предизвикване на вниманието на читателя изречения, вместо просто да копирате първия абзац от статията

Надявам, се че отговора ми Ви е бил полезен

Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Хммм, това не беше споменато във видеото. Аз останах с впечатление че няма да въвеждам нищо и че това е идеята на програмката. Значи как точно протича процеса? Въвеждане на заглавия и описания в екселски файл, също ключви думи и url. Преполагам може няколко описания и заглавия и то ги върти? След това вече, което видяхме на видеото. Така ли?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам първо да се извиня за отсъствието си от темата, но за съжаление днес бях на изпит, а вчера трябваше да пътувам за да пристигна за изпита.

Здравейте момчета, снощи си поръчах пакета isocbox, първо неможах да го инсталирам (може аз да съм тъп), но после Borisov ми помогна и стана бързо :wink:
Като цяло съм доволен засега, резултати още няма.Такова добро сейлс копи не съм виждал от доста време в бг пазара(май никога(чеки сетих се за апостолчо :wink:)) и ная цена софта си е почти безплатно (няколко бири помалко :()

айсоцбокс - 9/10
цена - 10/10
sales page(+видеото) - 9,5/10
support - 9/10
overall - 9/10

HaRRo,
Благодаря за ревюто, макар и да не бяхте длъжен да го правите! Радвам се да видя, че iSOCBOX Ви е полезен и лесен за употреба. Надявам се скоро да видите и очакваните резултати.

HaRRo, сега наистина ще стане HaRRo vs Google !
И аз смятам да се възползвам от това чудо и пейпал бутона тези дни.
А готиното видео на презентацията най-вероятно го е правил BullBlogger-а ?
Успехи в спаменето на социалките и усмихнати емотикони, които вече не мога да намеря и сложа в поста си.

brad1985,
Радвам се, че ще се възползвате от специалната промоционална оферта за Predpriemach.COM, но бих искал да изясня нещо:

iSOCBOX не е създаден с цел самоцелно спамене на социалните мрежи!

Целта на пакета е да улесни и без това заетите до гуша с работа предприемачи, като им позволи да съкрятат колкото е възможно повече досадната процедура по добавяне в социални мрежи.

Иначе, няма нищо лошо да се властва в гугъл :)

Днес най-накрая ми остана време да разцъкам пробното копие, та ето го и обещаното мнение:
- Авторът е много приятен и отзивчив човек.
- Много добро впечатление ми направи колко добре беше подредено всичко в архива, който получих. Добавено е и подробно упътване с красиви картинки :). Трудно е да не успееш да го инсталираш или ползваш.
- Софтуера работи чудесно и прави точно това, което обещава - пести много време при публикуване и регистриране на акаунти в социалките. Освен това е почти безплатен :)

vaskoa,
Изключително съм щастлив да прочета вашите впечатления.
Дано iSOCBOX да стане неизменна част от аресенала Ви в борбата за челни позиции.

Искам да попитам Борисов дали приема плащане по ипей и цената още ли е 10 долара?
Благодаря.

ivo1017,
Здравейте,
Радвам се да прочета, че проявявате интерес към iSOCBOX. За съжаление в момента можга да приема плащане единствено и само чрез PayPal, но работя по въпроса за откриване и на други онлайн разплащателни методи.

Относно цената - тя ще остане непроменена за известен преиод от време. Колко ще е дълъг, за съжаление не мога да кажа в момента.

Здравейте.
Поздравления за продукта.
Може ли да попитам какво се използва като описание при публикуването? Може би meta description или началото на статията? За заглавие предполагам е Title taga?
И примерно ако статията няма meta description и meta keywords дали ще е проблем?

KISS,
Мисля, че коментара на BullBlogger изяснява как работи всъщност iSOCBOX, накратко се черпи информация от csv файл, който вие подготвяте предварително. Отностно подготовката, мисля, че няма какво да добавя към коментара на BullBlogger.

Здравейте KISS,

Тъй като Борисов, явно не е онлайн ще си позволя да отговоря вместо него. Имах възможността да тествам iSOCBOX в продължение на няколко дни (правилно ме разконспирираха - видеото е правено от мен).

Преди да започнете публикуването е необходимо да въведете желаното заглавие, описание и тагове. Това става в проста табличка в MS EXCEL, ако желаете и Ви е по-удобно можете да редактирате директно csv файла, в който се съхранява информацията (също е елементарно дори за начинаещ, въпрос изцяло на лично предпочитание и удобство). С цел запазване уникалността на Вашата статия бих Ви препоръчал да въвеждате заглавие различно от заглавието на статията. Колкото до описанието - по-удачно, според мен, е да заложите на едно-две специално написани за предизвикване на вниманието на читателя изречения, вместо просто да копирате първия абзац от статията

Надявам, се че отговора ми Ви е бил полезен

Поздрави!

Bullblogger,
Благодаря, че успяваш да отделиш време, докато ме няма за да отговаряш на въпроси.
Предполагам, че ти остава малко повече свободно след каато вече използваш iSOCBOX :)
Aaa.. и още нещо:
СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ВИДЕОТО!

Поздрави на всички!
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Хммм, това не беше споменато във видеото. Аз останах с впечатление че няма да въвеждам нищо и че това е идеята на програмката. Значи как точно протича процеса? Въвеждане на заглавия и описания в екселски файл, също ключви думи и url. Преполагам може няколко описания и заглавия и то ги върти? След това вече, което видяхме на видеото. Така ли?

Здравейте отново, докато пусках предния си пост, не съм видял вашият нов пост в темата.

Механизма на работа на iSOCBOX е следният:
Попълват се в csv файл данните за всяка статия - URL, Заглавие, Описание и 3 тага, след което идва ред на добавянето, или по-точно това, което се вижда във видеото.

Поради ограничения, налагани от програмния език, на който е направен пакета от скриптове за момента той не разполага със функция за въртене на няколко заглавия и описания, или т.нар "spin".

Надявам се, това да изяснява работата на iSOCBOX.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодаря. Пратих ви и една идея на лс, може да помислите дали е осъществима.
Поздрави и успех.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Много полезен продукт според мен, намалява времето, увеличава производителността и качетвото!

Борисов, успех !
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

само да попитам нужно ли е да се слага някяква добавка към windows за да върви програмата .net и подобни или си тръгва без такива?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

не :)
инсталира се към мозилата
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

само да попитам нужно ли е да се слага някяква добавка към windows за да върви програмата .net и подобни или си тръгва без такива?

Здравейте,

Всъщност това е пакет скриптове разработен на основата на iMacros - която от своя страна е add-on за Firefox. Единственото допълнително, което може да ви се наложи да ползвате е Notepad++.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Плащане по банков път?
Не ми е проблем е пейпал, но предпочитам от сметка в сметка :)
Пиши ми с кои банки работиш, може и на лични.

Звучи доста интересно, определено ще го тествам :)
Благодаря!
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Плащане по банков път?
Не ми е проблем е пейпал, но предпочитам от сметка в сметка :)
Пиши ми с кои банки работиш, може и на лични.

Звучи доста интересно, определено ще го тествам :)
Благодаря!
Здравейте,

Първо искам да ви благодаря за проявения интерес.
Бих предпочел, да работя с пейпал, кеото ми позволява по-добре да организирам всички поръчки.

Ако твърдо сте решили да използвате банкова сметка, моля пишете ми лично съобщение, за да уговорим детайлите.

С уважение,
Борисов

П.П. Получих няколко лични съобщение, в които ме питат дали цената е все още $10 за съфорумци. Ще си позволя да цитирам отговора си:
Цената за съфорумци поне за сега е все още $10, но има огромна вероятност в следващите 24 часа да се покачи.
24 часа считано от 21:30 на 31.05.2010г.
 
От: От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодаря за бързият отговор. След като за вас е по-удобно, използвах пейпал.

След няколко дни ще напиша отзиви.
Поздрави и успех!
 
От: От: От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Благодаря на всички, които взеха решение да поръчат копие от iSOCBOX!

Искам да спомена няколко важни неща, които трябва да знаете:

1. Получих доста Лични Съобщения, в които пише, че не може да се изтегли iSOCBOX, което не е така, но мисля, че е редно да кажа как става това:

На последната страница, която потвърждава плащането в PayPal има бутон "Return to Merchant", който трябва да натиснете за да бъдете прехвърлен обратно към страницата на iSOCBOX и да започне автоматично изтегляне на пакета от скриптове.

Всички, които имаха този проблем бяха вече снабдени с пакета iSOCOBX и се надявам това недоразумение да бъде избегнато занапред.

2. Цената на пакета вече е нова - 20$, но тя все още е по-ниска от номиналната, обявена на страницата на iSOCBOX. Това е обявено и в първият пост на темата.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз купих софта. Човека ми го прати по скайп заради проблема по-горе. Всичко беше ОК. Още не съм го пробвал/инсталирал. Ще пиша повече по-натам.
Имам един въпрос тук:
От всички социалки в софта колко от тях дават реален, дуфолол линк? И кои.
Може ли един списък тук с всички социалки и срещу всяка дали дава дуфолол линк.
Това питане е защото свежо правят следното
<a href="http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=907" rel="nofollow" id="view_story_727042" class="adds_story_view" title="Пролетен шал от чорапогащници" target="_blank">Пролетен шал от чорапогащници</a>
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз купих софта. Човека ми го прати по скайп заради проблема по-горе. Всичко беше ОК. Още не съм го пробвал/инсталирал. Ще пиша повече по-натам.
Имам един въпрос тук:
От всички социалки в софта колко от тях дават реален, дуфолол линк? И кои.
Може ли един списък тук с всички социалки и срещу всяка дали дава дуфолол линк.
Това питане е защото свежо правят следното
<a href="http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=907" rel="nofollow" id="view_story_727042" class="adds_story_view" title="Пролетен шал от чорапогащници" target="_blank">Пролетен шал от чорапогащници</a>

Здравейте,

Списък на социалните мрежи директно в теамта няма да бъде изнесен, поради причини, които предпочитам да не коментирам.

Иначе такъв списък вече има изграден и ще ви пратя данните как да получите достъп до него.

Това, което мога да кажа е, че поне 50% от мрежите дават DoFollow линк.

Всеки, който се интересува от това кои са мрежите в списъка и от горната информация може да се свърже с мен на ЛС за да му пратя данните за достъп.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Преди няколко дена го закупих- лесно и бързо се работи с този софт,подходящ е за мързеливци като мене ;)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Тествах скриптовете. Работят. Идеята е доста добра. Има само едно питене. МОже би аз нещо не правя както трябва.
Следния сценарии:
Нямам акаунт никъде.
Отварям мозила
Пускам всички скриптове за създаване на акаунт. Валидирам ги.
Имам 40на акаунта.
Затварям мозила
Отварам я пак
Пробвам да постна нещо и нищо не става.

Всеки скрипт отива на страницата за постване директно. напр:
URL GOTO=http://bgbox.info/node/add/drigg
но там има следното:

PHP:
Отказан достъп
Нямате достъп до тази страница.За да влезете трябва да сте регистриран потребител.Използвайте вашия потребителски акаунт или се регистрирайте за по-малко от минута.

т.е за да постнеш първо трабва да се логнеш, а това нито един скрипт за постване го няма.

Тогава как става постването? Ръчно логване преди това във всеки сайт и после стартиране на пост-а?!
Не виждам друг начин.
 

Горе