iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: Re: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Добра вечер,

Отново ще си позволя да мина дирекнто по темата.

iSOCBOX вече отново е напълно функционален, като се предвижда едно спиране от няколко часа, поради факта, че искам да направя още няколко настройки с цел да не се потретва тази ситуация.

Здравейте, реших и аз да се присъединя във форума, тъй като от известно време ползвам iSOCBOX и съм страшно доволна от продукта.

И тъй като не съм голям разбирач как с точност функционира, но пък имам поглед върху резултатите и те са просто зашеметяващи, имам няколко елементарни въпроса, които ще помогнат на мен, а вярвам и на други, които не са чак такива разбирачи :)

Първо - Всеки един от нас, потребителите на продукта, трябва да решим проблема персонално? И ако да - как?

Второ - Ако трябва да се чака, някой има ли поне горе-долу някаква представя за какво време става дума, за да всички сме наясно откога отново бихме могли да ползваме iSOCBOX?

Трето - Изобщо, можем ли да разчитаме, че iSOCBOX отново ще функционира някога или да търсим други алтернативи?

Благодаря ви предварително за отделеното време.

Поздрави!

В отговор на вашите въпроси:
1) Не, проблема беше в хостинга и по-точно в пробив, който е позволил на хакер да вкара злонамерен код в .htaccess, който пренасочва всички Search Engine ботове към спам страница за стъфинг, което доведе до блокиране на сайта с това съобщение. Както написах по-горе този проблем на този етап е разрешен, но ще има още няколко часа даунтайм тази вечер, за да се опитаме да направим евентуалния шанс повтаряне на събитията приблизително нулев.

2) В момента можете спокойно да използвате iSOCBOX, както описах в т.1 обаче, тази вечер също може да има няколко часа даунтайм.

3) iSOCBOX ще продължи да фунционира до второ нареждане, но аз не мога да ви спра да търсите алтернатива, ако това е вашето желание. При всички положения, iSOCBOX поне към момента остава функционален, точно както преди да се случат събитията от последните вече малко повече от 24 часа.

и аз да добавя няколко неща

1. Това което казва Borisov за репутацията си тук е така - той е един от потребителите който много са допринесли за форума и прави вече дългогодишно бизнес тук! Пожелавам му още много години да ни радва...


2. Борисов мога да препоръчам за да не се появяват такива изцепки качи едитора (който като чета е единственото екзе) да се сваля отделно например даунлоуд,ком https://upload.cnet.com/ доколкото знаме е безплатно е ако не му правиш популяризация в тяхната система... те си ги тестват за вируси и спайуеър и винаги може да се ползва като контра аргумент в какъвто и да е спор :)


Към потребителите с лека параноя

1. Ако ползвате платен антивирус или някои от безплатните програми а не кракнат и ви преследва параноя винаги може да изпратите файла за анализ на антивирусната си компания повечето го имат това като функция...

2. има виртуал бокс и за уиндоус тоест ще може да си инсталите уиндоус в уиндоуса и там да си пускате каквито искате програми напълно безопасно от основния уиндоус

https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads

Coolice, благодаря за подкрепата, радвам се, да чуя това точно от теб! Надявам се да се стегне форума още, защото в крайна сметка качеството трябва да е преди всичко. Ще помисля върху идеята ти за качване на iSB CSV редактора на такъв сайт за даунлоуд, но дори това да се случи, офертата ми за експертно мнение на трето лице от преди няколко поста е ВСЕ ОЩЕ ВАЛИДНА.

Надявам се това мнение да сложи край на спекулациите и сагата около злощастните събития в последните часове, защото май освен медиите и ние започнахме да си плетем интриги ей така за спорта.

Благодаря на всички потребители, които ми оказаха подкрепа - bullblogger, ktomov, coolice, delta_force и всички останали (ако тръгна да изброявам поименно, няма да ми стигнат символите за поста, затова моля всички да се чувстват поздравени!!!). Радвам се, че имам честа и привилегията да познавам хора като вас!

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да споделя, че съм горд притежател на този невероятен скрипт.
Акаунтите във всички мрежи бяха създадени за 1 час автоматично.
И тъй като съм жена, не мина без проблеми. Не бях наясно, че трябва да се логна в мрежата, преди да събмитна. Но Борисов се отзова и беше изключително любезен и компетентен. Веднага забеляза какъв е проблема и вече всичко е наред, за което съм му много благодарна.
Голяма рядкост са такива хора като Борисов и Булблогър.
Благодаря и на двамата, че са в помощ на лаици като мен.
Всичко работи като по часовник.
Купувайте, докато е на тази цена!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

имам проблем ,всеки път като поствам ми иска да избера категория но не ми дава къде да я въведа и съответно не ми качва новината,явно нещо не правя както трябва
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

имам проблем ,всеки път като поствам ми иска да избера категория но не ми дава къде да я въведа и съответно не ми качва новината,явно нещо не правя както трябва

Някъде на самия сайт е полето за категории. Просто когато таймерът спре (имате 10 секунди да изберете категория) намерете къде се въвеждат/избират категории и изберете категория от там. При всеки сайт е различно - при някои е с чекване, при други падащо меню. Може просто да заредите сайта и да го разгледате - няма начин да няма категория, просто не я намирате.
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

имам проблем ,всеки път като поствам ми иска да избера категория но не ми дава къде да я въведа и съответно не ми качва новината,явно нещо не правя както трябва
Вероятно правите същата грешка като мен-влизате ли първо във Вашият акаунт преди да постнете новината?
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

здравей радвам се че откликна толкова бързо.значи то има категории на сайта но като избера от тях не ми качва новината ,качва само в тези сайтове където я избирам както при ръчно въвеждане на категория
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

то не влиза ли автоматично
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

това ли ми е грешката
 
Ами няма как да влиза автоматично - все пак никъде предварително не въвеждате категория за да я въвежда и скрипта

Категорията се избира ръчно. Всеки букмарк сайт има различен списък категории т.е. дори когато въвеждате един и същи сайт няма начин да го правите само в една и съща категория (в една мрежа тя е "рецепти", в друга има само "за дома", в трета нищо не пасва освен "полезно" и т.н.)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

НЕ НЕ имах предвид в акаунта,аз кликвам два пъти върху скрипта и мисля,че то влиза автоматично в акаунта,а категорията я избирам от блока с категории в начална страница
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Не, не влизаш автоматично. Три часа посред нощ тормозих Булблогъра, че не ми се получава, но без да му обясня конкретно точно какво правя. На следващият ден Борисов се закачи на моят компютър и видя грешката в действие.
Искам отново да изкажа благодарност и на Bullblogger за търпението и отзивчивостта, и на Борисов за бързата и компетентна помощ.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

НЕ НЕ имах предвид в акаунта,аз кликвам два пъти върху скрипта и мисля,че то влиза автоматично в акаунта,а категорията я избирам от блока с категории в начална страница
Не зная дали така е правилно, но стъпвам първо на мрежата, в която ще публикувам, натискам play (loop) и веднага стоп. Влизам в акаунта си и отново натискам play (loop), за да ми зареди новината и чак тогава чакам да избера категорията.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Сигурен съм че е голям пич и че грешката е някъде при мен
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Сигурен съм че е голям пич и че грешката е някъде при мен
Опитахте ли по този начин?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Добра вечер,

Няма смисъл да продължаваме с едноредовите отговори, моля ви свържете се с мен чрез скайп, където потребителското ми име е mythosbg

След като го направите ще мога да ви помогна бързо и лесно.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Специални благодарности на Борисов,много отзивчив и голям професионалист.Проблема беше в "моя телевизор " естествено и го отстранихме.Наистина се работи лесно и спестява много време.Просто не съм влизал в акаунтите си ,което се прави само първия път ,то после си ги запаметява.Затова не ми е давало категориите които търсех и съответно не ми качваше новината.Иначе е супер плащаш и го получаваш веднага.С подробни обяснения за всичко стъпка по стъпка.Но дори и да имате някакви проблеми не се колебайте ,попитайте и ще ви бъде обяснено обстойно,което им прави чест.Бързо се свиква ,лесно е за изпълнение и най вече работи.Пробвайте го,заслужава си
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Специални благодарности на Борисов,много отзивчив и голям професионалист.Проблема беше в "моя телевизор " естествено и го отстранихме.Наистина се работи лесно и спестява много време.Просто не съм влизал в акаунтите си ,което се прави само първия път ,то после си ги запаметява.Затова не ми е давало категориите които търсех и съответно не ми качваше новината.Иначе е супер плащаш и го получаваш веднага.С подробни обяснения за всичко стъпка по стъпка.Но дори и да имате някакви проблеми не се колебайте ,попитайте и ще ви бъде обяснено обстойно,което им прави чест.Бързо се свиква ,лесно е за изпълнение и най вече работи.Пробвайте го,заслужава си

Здравейте,

Радвам се, че успяхме да разрешим проблема, макар и да не беше в iSOCBOX. Благодаря ви и за добрите думи!

Целта на този пост е да информирам всички настоящи и бъдещи потребители на iSOCOBOX, че считано от 17.11.2011 до 22.11.2011 ще бъда офлайн, без прекъсване. Ако има нещо, моля ви да се свържете с мен чрез email/skype лично, а аз ще ви отговоря след като се върна.

Ако нещо е толкова спешно, че не търпи няколко дни отлагане, ви препоръчвам да се свържете с BullBlogger. Той има пълното ми доверие и пълни правомощия да отговаря от мое име.

Благодаря на всички предварително за проявеното разбиране.

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Вече съм на линия, макар, че може да има прекъсвания през деня, защото от вчера си имам(е) джак ръсел териерче, което е едва на 35 дни и изисква доста внимание в активните си периоди.

За да споделя щастието си с вас, за следващите 10 потребители, които желаят да си поръчат iSOCBOX съм създал следния код, който ще ви даде намаление от 15$:
Код:
magi20

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Мисля и аз да се възползвам от специалната оферта :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Тъй като при социалните мрежи нещата са много нестабилни, непрестанно изчезват едни, други спират да работят или се променят и т.н, да попитам, периодично обновява ли се скрипта за да работи отново с тях? Видях че пише, че не се включва това, но и не се изключва. Какво ще рече това?
Също да попитам за синонимизирането. Във стандартен спин формат се въвеждат заглавие и описание и то си ги спинва произволно така ли?
 

Горе