iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Новата версия има проблем с http://po-taka.com/submit/ Скриптът не успява да въведе url.

И при мен така. Също и с bgstory.com. Същия проблем ако не ме лъже паметта. Освен това predpriemach.net пък изобщо не функционира коректно и според мен трябва да се махне.
 
Тъй. Прибрах се след няколко бирички и реших най-накрая да се включа в темата и да споделя моето мнение за предлагания продукт.

В началото бях много скептично настроен, както и много други, които са посетили темата. Nofollow линкове, от затрупани от линкове социалки - за какво ще ми е това нещо? И да, отговора ми беше, че не ми е нужен. Не вярвах, че ще има ефект, пък и знаех, че от тея социалки трафика ще е минимален.

Четох ревютата тук, но въпреки това си бях типичния габровец и не исках да си дам парите са продукт, който по теория (разисквана в други теми) не би ми помогнал. Да бе, ама бърках в това ми мнение.

2-3 страници по-назад се разискваше въпроса за това, че сте имали проблеми с гугъл и т.н. Тогава проблема беше свързан с това, че Борисов ползваше един хостинг акаунт за още няколко проекта от които по нещастие се случи да се ползва timthumb и съответно всичките му сайтове бяха пробити от там. С него поддържаме контакт от известно време и ме помоли да преместим сайта на мой хостинг за да можете да работите без проблеми. Съгласих се веднага без да очаквам възнаграждение или нещо от този сорт. Ей така се сдобих с iSOCBOX.

Та това беше предиосторията на скептичното ми мнение за продукта, а и стиснатите ми ръце за инвестицията. Какво се получи обаче от там нататък?

Не знам дали от мързел или отново поради скептицизма ме мързеше дори да дествам скрипта, но до преди няколко дни не го и направих. Сега вече почва приятната част.

Експериментирах с няколко ключови думи, за които дори не се ранквах в топ 100, за една фраза, както и на една основна.
За тези за които не се ранквах, ефекта е невероятен - трето място, а преди това извън топ 100. За фразата от десето място на първо. За основната - скок от осмо място на трето. Знам, че за българския пазар, конкуренцията не е толкова голяма, че да е нужно прекалено много да се класираш, но ефекта от iSOCBOX е повече от осезаем.

Не знам вие как ще го разберете, не знам какво се има предвид под натоварена ниша, понеже понятието SEO е далеч от нещата, които са ми интересни и винаги ми е било далеч от приятно и интересно да ровя из сайтове и да добавям линкове, но този набор от скриптове определено улесни живота ми. Все пак както и да определяте коя ниша е натоварена и не, постигнах повече от впечатляващ (поне за мен) ефект. Само за 20 минути успях да се класирам добре за 3 ключови думи, които ми докарват над 400 посещения дневно.

Ето и малко инфо за първия ми досег с набора скриптове, както и малко съвети:
1. Създадох си профила както е описано в pdf файла. Да си призная - четох го по диагонал.
2. Доста от социалките ми направиха проблем, защото избрах 6 символна парола (най-вероятно е упомената в пдф-а, че трябва да е по-дълга, ама кой да чете). Въпреки това си направих профилите.
3. Като за първи опит ми отне малко повече от 40 минути да добавя 1 статия във всички социалки. Да, имаше 5-6, които вече не работиха, но това не беше проблем.

Горното беше с версия 1.7 и за това имах проблеми с някои не работещи/променили алгоритъма си социалки, но с новата версия всичко е ток и жица. Понеже бях достатъчно кух да не си направя профила като хората, реших да направя нов такъв, както в старите, така и в новодобавените социалки - от там нататък четете горния параграф за резултатите, отново.

Като заключение:
1) Продукта е елементарен за употреба
2) Прикачените към него инструкции са абсолютно разбираеми, дори да сте мързеливи към четенето като мен.
3) След първите 3 добавени статии, времето за добавяне във всички социалки спада до 15 минути.
4) Осезаемо покачване на позициите, както казах по-горе от извън топ 100 до трета позиция си е повече от добър ефект при положение, че GKT казва, че има ~98000 месечни търсения.

И гледах, че има песимисти като мен на предната страница - е дано тази публикация да ви е въздействала поне малко. Ефект определено има. От това което видях, според мен цената, която иска Borisov за набора му от скриптове дори е прекалено ниска и това си е чист подарък към вас, след като го продава само за 35$.



И понеже го предложих на Borisov, да споделя мислите си и с вас - какво мислите за категоризирането на социалките? Предполагам всички ще се съгласим, че ще е по-удобно ако спазват някаква йерархия, а не да ни се налага ръчно да си трием макросите за някои уебсайтове. Примерно имаше един за почивки - едва ли някой ще иска да пусне кулинарна рецепта в такъв сайт. Ако се подредят по категории като: туризъм/кино/свободно време/други и т.н. ще бъде по-лесно. Какво е вашето мнение?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поръчах си днес продукта, възползвайки се от промоционалния код...мога да кажа - УНИКАЛЕН Е!

За пръв път (въобще досега) се "сблъсквам" с подобен продукт за публикации, спинване и т.н., т.е.не съм ползвал никога нищо подобно, винаги съм добавял 100% ръчно когато аз си добавям. Резултата е: поръчах го преди 3 часа, вече съм пуснал 3 спиннати статии във всички социалки, които са в продукта. Просто...нямам думи :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поръчах си днес продукта, възползвайки се от промоционалния код...мога да кажа - УНИКАЛЕН Е!

За пръв път (въобще досега) се "сблъсквам" с подобен продукт за публикации, спинване и т.н., т.е.не съм ползвал никога нищо подобно, винаги съм добавял 100% ръчно когато аз си добавям. Резултата е: поръчах го преди 3 часа, вече съм пуснал 3 спиннати статии във всички социалки, които са в продукта. Просто...нямам думи :)


В
може да се събмитва веднъж на 24 часа.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

В cenbg колкото повече събмитваш, толкова повече рейтинг трупаш. Аз например, в момента мога да добавям 10 линка за 24 часа.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И при мен така. Също и с bgstory.com. Същия проблем ако не ме лъже паметта. Освен това predpriemach.net пък изобщо не функционира коректно и според мен трябва да се махне.

Ако не сте решили все още проблема за bgstory и po-taka ето :

Заменяте целия ред на макроса :
Код:
TAG POS=1 TYPE=INPUT:TEXT FORM=ACTION:/submit/ ATTR=CLASS:submitURLField CONTENT={{!COL1}}
С този :
Код:
URL GOTO=javascript:void(document.getElementById('url').value='{{!COL1}}');
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, само да попитам, може някой да може да помогне...

...от сутринта днес като се опитам да пусна нещо с Isocbox-а ми дава: "Някой скрипт от тази страница може все още да работи, а може и да е спрял да отговаря. Можете да спрете скрипта сега или да продължите, за да видите дали скриптът ще завърши. Скрипт: .........................................."

Рестартирвах, преинсталирвах ............... добавката, пак не става...имате ли идея от какво може да е това?

*промених мнението да напиша това след звездичката - Ако трябва да изтрия тук в този пост името на скрипта, за да не се сърди автора на isocbox-а?

- Проблема е решен - имал съм КАВИЧКИ в текста, а не трябвало, оставям мнението ако може да послужи за някой друг...
- Перфектен бърз отговор от Borisov!
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Ако не сте решили все още проблема за bgstory и po-taka ето :

Заменяте целия ред на макроса :
Код:
TAG POS=1 TYPE=INPUT:TEXT FORM=ACTION:/submit/ ATTR=CLASS:submitURLField CONTENT={{!COL1}}
С този :
Код:
URL GOTO=javascript:void(document.getElementById('url').value='{{!COL1}}');

Благодаря за прекрасното решение, още в следващият ъпдейт ще бъдат поправени скриптовете.

Здравейте, само да попитам, може някой да може да помогне...

...от сутринта днес като се опитам да пусна нещо с Isocbox-а ми дава: "Някой скрипт от тази страница може все още да работи, а може и да е спрял да отговаря. Можете да спрете скрипта сега или да продължите, за да видите дали скриптът ще завърши. Скрипт: chrome://imacros/content/MacroPlayer.js:5"

Рестартирвах, преинсталирвах iMacros добавката, пак не става...имате ли идея от какво може да е това?

*промених мнението да напиша това след звездичката - Ако трябва да изтрия тук в този пост името на скрипта, за да не се сърди автора на isocbox-а?

Изпратих Ви лични съобщение, моля прегледайте го и се свържете с мен.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Може ли да попитам, кои са актуалните кодове за отстъпка към тази дата? Имаше един magi20(докато се наканя да го взема, промоцията свършила), но вече не работи. Предварително благодаря :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Може ли да попитам, кои са актуалните кодове за отстъпка към тази дата? Имаше един magi20(докато се наканя да го взема, промоцията свършила), но вече не работи. Предварително благодаря :)

Здравейте,

Актуалният код към момента е в подписа ми. Кодове за по-големи отстъпки, аз поне не зная да има :)

Поздрави,
Борисов

П.П. Кода е Predpriemach25
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Имам бърз въпрос. Току що си закупих продукта и чета readme файла. Принципно ползвам Гугъл Хром за браузър възможно ли инсталирането да стане и при хрома или си е само за лисацата?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Мисля, че imacro за момента го има като приложение, само към лисицата. Ако случайно са пуснали версия и за хром, ще се получи.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Преди да пуснете регистрацията по социалките, сложете си на мозилата един плъгин за автоматично попълване на форми и си сложете данните, с които ще се регвате, после, като свършат регистрациите и отворите www.yopmail.com,ако там сте пращали писмата за активиране, където е дадена генерирана парола - потвърдете с нея, влезте в акаунта, сменете я с другата, която ви е навсякъде. Гледайте ника да ви е уникален, да е навсякъде еднакъв, че това е още едно губене на време, ако някъде не го приемат. Още докато активирате, където видите социалка, която е липсваща, бъгава или нещо не върви както трябва - трийте си я веднага, за да не ви бърка после. Накрая, като пуснете събмита, в началото в много социалки няма да влезете автоматично - дайте стоп на скрипта , регнете се, запаметете паролата и пуснете скрипта пак. Тука пак ви помага плъгина за попълване на форми на мозилата, за да не се губи време. Така ще ви минат първоначалните действия по-гладко и бързо, а не като при мене - загубих почти цял ден докато инсталирам на два компютъра и направя два акаунта, после си скъсах нервите с бъгавите социалки, които липсват или имат проблем. Все пак, втората регистрация ми мина значително по-бързо, като направих горните стъпки.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Онзи ден си купих isocbox и аз останах много доволен. Лошото е, че има малко подобни сайтове в Българското Интернет пространство, но се надявам това да се промени. Ето и едно кратко ревю от мен с няколко безплатни макроса и разяснение как да си добавите новите сайтове към isocbox -> http://goo.gl/0WRfX
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Вчера си закупих програмата и понеже не разбирам от такива неща с помоща на Борисов се справих.Много добра програма,благодаря за доброто отношение на Борисов.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Имам бърз въпрос. Току що си закупих продукта и чета readme файла. Принципно ползвам Гугъл Хром за браузър възможно ли инсталирането да стане и при хрома или си е само за лисацата?

Да има възможност да се инсталира iMacors на Chrome, но последният път, когато го ползвах останах особено недоволен от начина, по който работи и бъговете, които при Firefox не съществуват. Именно поради тази причина не препоръчвам да използвате тази комбинация. Въпреки това, ако желаете опитайте.

Преди да пуснете регистрацията по социалките, сложете си на мозилата един плъгин за автоматично попълване на форми и си сложете данните, с които ще се регвате, после, като свършат регистрациите и отворите www.yopmail.com,ако там сте пращали писмата за активиране, където е дадена генерирана парола - потвърдете с нея, влезте в акаунта, сменете я с другата, която ви е навсякъде. Гледайте ника да ви е уникален, да е навсякъде еднакъв, че това е още едно губене на време, ако някъде не го приемат. Още докато активирате, където видите социалка, която е липсваща, бъгава или нещо не върви както трябва - трийте си я веднага, за да не ви бърка после. Накрая, като пуснете събмита, в началото в много социалки няма да влезете автоматично - дайте стоп на скрипта , регнете се, запаметете паролата и пуснете скрипта пак. Тука пак ви помага плъгина за попълване на форми на мозилата, за да не се губи време. Така ще ви минат първоначалните действия по-гладко и бързо, а не като при мене - загубих почти цял ден докато инсталирам на два компютъра и направя два акаунта, после си скъсах нервите с бъгавите социалки, които липсват или имат проблем. Все пак, втората регистрация ми мина значително по-бързо, като направих горните стъпки.

Благодаря за споделеният опит.

И слагайте парола с букви и цифри, да няма после мъки и нерви.

В ръководството и по точно в "IV. Допълнителни забележки и съвети!" e отбелязана тази особеност. Благодаря все пак, че припомняте на останалите потребители!

Онзи ден си купих isocbox и аз останах много доволен. Лошото е, че има малко подобни сайтове в Българското Интернет пространство, но се надявам това да се промени. Ето и едно кратко ревю от мен с няколко безплатни макроса и разяснение как да си добавите новите сайтове към isocbox -> http://goo.gl/0WRfX

Благодаря ви за изчерпателното ревю!

Вчера си закупих програмата и понеже не разбирам от такива неща с помоща на Борисов се справих.Много добра програма,благодаря за доброто отношение на Борисов.

Радвам се, че сте доволен. Благодаря за мнението!


С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Имам нов въпрос. Възможно ли е да напиша няколко описания и скрипта да попълва на произволен принцип в различните социални мрежи.
 

Горе