javascript калкулатор, превод

От: javascript калкулатор, превод

Не е за овото скрипта. За друг сайт е. Пратих ти го на ЛС.
 
От: javascript калкулатор, превод

Проблемът е решен ;)

Джава файлчето е коригирано. Има вариант и с допълнителен css код, който да замаскира/покрие надписите на английски с български, но си поиграх със скрипта.
Хайде, колегата да се похвали сутринта...

В действителност корекцията е промяна само на две стойности - работа за минутки от разбирач. В случая не съм навътре, но поне научих нещо. Ако kamentk желае, може да дари с по някой смс нуждаещи се дечица...
 
Последно редактирано:
От: javascript калкулатор, превод

Здравейте, благодаря на колежката petya77. Тя оправи нещата и скрипта стана супер. Тъй като отказа предложения хонорар и пожела да направя малко дарение поствам публично доказателството. Благодаря на всички отзовали се.


Eдит: You must spread some Reputation around before giving it to petya77 again.
 

Прикачени файлове

  • darenie.jpg
    darenie.jpg
    130 KB · Преглеждания: 7
  • calculator.jpg
    calculator.jpg
    17.8 KB · Преглеждания: 8
Последно редактирано:
От: javascript калкулатор, превод

за човек който разбира такава цена е прекалено ниска, за да отдели от времето си. Но все пак успех :)

За човек, който разбира - цената щеше да надхвърли 20 евро, при работа за секунди. Форумът е за бизнес разбира се, но когато човек сам се е постарал да се справи с определен проблем и не му достигат 'сили' за нещо минимално - говорим за взаимопомощ. Все пак, колегата направи малко дарение към нуждаещи се дечица.

Относно скрипта - ktomov се оказа прав с "каллбак-а към самата добавка на сървъра на автора", за което му дължа извинение. Затова си поиграх с кода, вместо да опитвам алтернативни варианти.
 
Последно редактирано:
От: javascript калкулатор, превод

Явно далеч не съм запознат с цените на услугите... Изложил съм се яко щом за подобно нещо на C++ и работа около 1 мин с отварянето на средата взех 5 долара на единамериканец...
 
От: javascript калкулатор, превод

Явно далеч не съм запознат с цените на услугите... Изложил съм се яко щом за подобно нещо на C++ и работа около 1 мин с отварянето на средата взех 5 долара на единамериканец...

Хе, хе, ти си задминал индийците :) Гледай да ти плащат на час и си избери някакъв минимум за свършена работа. Може да ти е отнело и 1 сек., това няма значение, защото ти си знаеш колко време ти е отнело, за да се научиш да го правиш за толкова време :)
 
От: javascript калкулатор, превод

Мерси за съвета. Така или иначе тепърва започвам да монетизирам знанията си и да започвам да ги прилагам практически наистина сериозно, ще се науча.
 

Горе