Jordan Belfort в България!

От: Jordan Belfort в България!

Защото аз лично на провалени мошеници не бих дал пари за да ми дават акъл.

Каква е всъщност неговата кариера - Въвежда инвеститори в заблуда - Печели пари с измама - Хващат го и лежи в панделата - Ако не беше филма никога нямаше и да чуеме за него както и за хилядите други измамници дето търкат наровете в панделата.
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Защото аз лично на провалени мошеници не бих дал пари за да ми дават акъл.

Каква е всъщност неговата кариера - Въвежда инвеститори в заблуда - Печели пари с измама - Хващат го и лежи в панделата - Ако не беше филма никога нямаше и да чуеме за него както и за хилядите други измамници дето търкат наровете в панделата.

Има и други успешни бизнеси, при които не е мамил, а са станали на ниво милиони долари. Както преди да ходи в затвора, така и след това.
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Има и други успешни бизнеси, при които не е мамил, а са станали на ниво милиони долари. Както преди да ходи в затвора, така и след това.

Предполагам че си му светил - Той ако можеше да прави пари по честен път нямаше да рискува да влезе в затвора
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Предполагам че си му светил - Той ако можеше да прави пари по честен път нямаше да рискува да влезе в затвора

Това, че някой 1 път е влезнал в затвора не значи нищо, нали след като е излезнал почнал да печели честно, научил си е урока. Просто може да продава човека, научаваш доброто, игнорираш лошото, а не изцяло да игнорираш, така правят само тъпите хора.
 
От: Jordan Belfort в България!

Дам ,ако не беше толкова скъпо щях да отида със сигурност,но за съжаление сме си бедни мишки :rolleyes:
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Това, че някой 1 път е влезнал в затвора не значи нищо, нали след като е излезнал почнал да печели честно, научил си е урока. Просто може да продава човека, научаваш доброто, игнорираш лошото, а не изцяло да игнорираш, така правят само тъпите хора.

Да бе то и от един път не се ставало педал ама ако искаш пробвай, аз не си падам

Не е проблема само до това че е бил в затвора - Както някъде в началото на темата или в другата тема написах, че видеото с неговата лекция едвам издържах няколко минути да го гледам - Тоя на мен не може да ми продаде вода в пустинята, камо ли платя да го слушам
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Да бе то и от един път не се ставало педал ама ако искаш пробвай, аз не си падам

Не е проблема само до това че е бил в затвора - Както някъде в началото на темата или в другата тема написах, че видеото с неговата лекция едвам издържах няколко минути да го гледам - Тоя на мен не може да ми продаде вода в пустинята, камо ли платя да го слушам

Еми ако не го харесваш си е твой проблем, но все пак е по-богат от теб, така че...
 
От: Jordan Belfort в България!

Сега чета една статия,че се пускали 50% намаление за студенти..
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Еми ако не го харесваш си е твой проблем, но все пак е по-богат от теб, така че...

А ето това е приказка, точно на място. Ако са го хванали веднъж, но е направил стотици милиони, дали не е по-умен от всички нас, дето си чешем езиците какъв измамник е?
 
От: Jordan Belfort в България!

Имаше една тема тук, където един потребител беше пуснал целия му курс. Нямате нужда да плащате, теглите го, отделяте по 1 час на ден и си преценявате сами.

Дали е по-умен или не, няма значение, според мен този човек може да продава и има какво да се научи от него.
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Еми ако не го харесваш си е твой проблем, но все пак е по-богат от теб, така че...

Искаш ли да заложиш пари на това нещо ????

Ето ти и един виц може и да схванеш

Преди доста години Доналд Тръмп много го беше закъсал и имаше следният виц

Върви си Тръмп с негов приятел по Уолстрийт и гледа един просяк и вика на другия

- Виждаш ли го тоя - По богат е от мене с няколко стотин милона


Рънър - Не мисля че човек дето е лежал в затвора е много по умен от тези дето не са лежали - Ама ако искаш пробвай може да ти се отрази добре
 
От: Jordan Belfort в България!

Да, искам да заложа пари, казвай по колко залагаме.

А вица за Тръмп, въобще не е виц, ами реално си го пише в книгата. През 80-те ли кога, не помня точно за кога пишеше, когато пак има имотна криза, тогава имал лично гарантиран дълг за 1.5 милярда. Докато седял в колата си, видял един просяк и си е викал, че просяка е с 1.5 милярда по-богат от него.
 
От: Jordan Belfort в България!

Можем да заложим по колкото си искаш - Ако е вярно това във филма че все още дължи няколко десетки милона е достатъчно да имаш и 5 лв за да си по богат от него
 
От: Jordan Belfort в България!

При слави се получават добри диалози?? Изглежда гледаме различни бтв-та, последния път когато ми беше интересен госта му и не смених канала на момента водещия не го остави да каже едно цяло изречение, да не говорим за мисъл. През цялото време се разправяше с бенда за глупости както прави по принцип.

Иначе Белфот е дошъл да земе една торба пари от пишман бг предприемачите дето си мислят, че след една лекция и ще еб*т манекенки и ще карат ламбо, за което евала на него, че пак е набарал мекото :D
 
От: Jordan Belfort в България!

Тая тема ми прелича на вица за "Семинар как се прави един милион долара" дето лектора влязал и казал семинара приключи - билета ви струва 10 000 долара - присъстват хиляда човека - ето така се прави един милион
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Тая тема ми прелича на вица за "Семинар как се прави един милион долара" дето лектора влязал и казал семинара приключи - билета ви струва 10 000 долара - присъстват хиляда човека - ето така се прави един милион

То вица е точно за този пич :D :D :D
 

Горе