Jordan Belfort в България!

От: Jordan Belfort в България!

Какво се вживявате толкова, разберете всички богати хора просто са били на точното място в точното време с точните знания + късмет. Всички тия глупости "съвети за успеха" са колкото да кажат нещо. Няма точни формули и само се затормозявате като гледате/четете/слушате такива изказвания.
 
От: Jordan Belfort в България!

Цитирам някакъв пич от Twitter:

Вълкът от Уолстрийт е откраднал 100млн. и сега хората го слушат за по 700лв. Колко ли ще струва лекция на Цветан Василев?
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Тая тема ми прелича на вица за "Семинар как се прави един милион долара" дето лектора влязал и казал семинара приключи - билета ви струва 10 000 долара - присъстват хиляда човека - ето така се прави един милион

Само дето тва прави 10 милиона :D Не боравиш добре с цифрите!

Иначе за този - ами евалата, пич е, личи си, че е играч и винаги се оправя. Знае как да живее, знае как да говори, знае как да печели и да харчи пари. Кво повече? За мен е малко мишкар, щото не е бизнесмен, а тарикат с късмет. Но пък това също е похвално. Всеки иска да е бизнесмен, ама невсеки може да е тарикат :) Сеш се хаха
 
От: Jordan Belfort в България!

Вълчи времена @ comments.

Когато човек е издал многократно тази тайна, доста парадоксален оксиморон е да се опитва да ти пробута каквото и да е срещу заплащане, особено съвети.
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Вълчи времена @ comments.

Когато човек е издал многократно тази тайна, доста парадоксален оксиморон е да се опитва да ти пробута каквото и да е срещу заплащане, особено съвети.

Статията е голяма, особенно тази част

За какво ни е Вълка от Уолстрийт, като си имаме Сокола от Сарая, Тигъра от Банкя и Мечо от Лафка?

Легендите около тези обитатели на родната джунгла далеч надминават славата на Джордан, а и натрупаните средства са несъпоставими. Главната разликата обаче е в това, че при нас звероукротител с каишка липсва, прокуратурата е пълна с цаци, така че нашите продавачи дори не се опитват да ни омайват с излишни приказки.
 
От: Jordan Belfort в България!

Много български манталитет деба... Стига с тия мишкарси изпълнения и пасквили. Хората действат с размах и цял свят ги признава, само тука хейтваме като невидели ... Като си имаме велики измамници да си продадат историите за милиони и тогава да ми говорят колко са велики.
 
От: Jordan Belfort в България!

Много български манталитет деба... Стига с тия мишкарси изпълнения и пасквили. Хората действат с размах и цял свят ги признава, само тука хейтваме като невидели ... Като си имаме велики измамници да си продадат историите за милиони и тогава да ми говорят колко са велики.

И аз така мисля, тук нашите "животни" си крадат, ама то сами ли да се арестуват, автора нека даде пример поне с някой брокер или бизнесмен, който не е тръгнал с яките връзки и от черната икономика, или пък е част от властта.
 
От: Jordan Belfort в България!

Аз го гледах при Слави и ми направи много добро впечатление. Много правилни думи говори. И изобщо не е само до "На точното място в точното време", на точното място и в точното време се стига, когато имаш под шапката. Когато си се НАДЪХАЛ, и както каза Белфорт, което страшно много ме грабна.. не е до ЦЕЛ в живота, а до това къде се ВИЗУАЛИЗИРАШ, да си.. Да си представиш ситуацията.. да се сложиш там, където искаш да си, и да работиш за да бъдеш там.

Аз лично съм попадал на ТОЧНОТО място в ТОЧНОТО време, и мога да кажа, че успях да спечеля ТОЧНИЯ човек, но не с тва, че съм ходил 2 курса в университета, а с твоа, че успях да му кажа ТОЧНИТЕ неща, за да го ГРАБНА.. това е..

Доста от моментите в живота ще те насочват до ТОЧНОТО място на ТОЧНОТО време, но прсто трябва ти самия да ги предизвикаш тези неща, а това става, като си поработиш върху себе си.. Бъдеш по социален, общуваш, опитваш се да спечелиш хората, забавен даже ако щеш.. доста пъти забавните хора и хората с чуство за хумор успяват много повече от тези без..
 
От: Jordan Belfort в България!

Много български манталитет деба...

Що бе тигре? Както при тях, така и при нас бързите начини за забогатяване са описани в една книга - Наказателен кодекс. Човека си е излежал неговото. Ако толкова му се възхищаваш може да последваш неговия пример :)
 
От: Jordan Belfort в България!

Що бе тигре? Както при тях, така и при нас бързите начини за забогатяване са описани в една книга - Наказателен кодекс. Човека си е излежал неговото. Ако толкова му се възхищаваш може да последваш неговия пример :)

Възхищавам му се на мотивацията и енергията, а не на начина. Разликата е огромна.
 
От: Jordan Belfort в България!

Днес пак си мислих какво би могло да накара човек да даде една шапка с пари за да гледа човек дето е лежал в панделата за измама.

Няма как да те научи как да продаваш по добре защото дори и верни неща да ти говори бизнеса в УСА няма нищо общо с БГ действителността и всичко вярно да ти каже няма как да го приложиш - Просто там системата е различна - пазара работи по друг начин.

Няма как и да те научи пари да изкарваш защото дори и да го направи чистосърдечно и всичко което каже е вярно 99.9% от присъстващите в залата няма да могат да го реализират, защото разликата между него и публиката е огромна - той ще каже как един човек да стане милиардер 99% от публиката ги интересува как да съберат 100 000лв.

Та стигнах до извода че единственото нещо което е ценно е да видиш как този артист явно прилично добър манипулатор успява да мотивира хората като им говори неща дето те никога няма да успеят да направят - Целта е ако можете да усвоите това нещо от един курс и след това да се върнете в собствената ви фирма и да мотивирате персонала да работи по усърдно значи може и да е имало някаква полза.

Споделих това мое мнение с един приятел а той ми вика - Ама ти луд ли си кой човек с голяма работеща фирма с персонал ще ходи да слуша такива глупости - Той за да има тази фирма значи вече се е научил как да прави пари и едва ли ще даде пари да го учи някой с провален бизнес лежал в затвора - Там ще отидат пишлемета на по 20-25 години мамини синчета дето има кой да им даде 700лв за глупости и дето още си мислят че от удар се става милионер - Кой нормален човек дето е работил за тези пари ще ги даде за глупост.

Май е прав.
 
От: Jordan Belfort в България!

Вълкът от Who Cares: Не с дипломи и труд, а с риск се става богат.

Такъв беше и провелият се в София пред около 800 бизнесмени, маркетинг специалисти и кандидат-милионери, всеки от които получи сертификат за обучението

Ех, що само у столицата има такива кандидати?
 
От: Jordan Belfort в България!

Ще очакваме тарикатски коментари и снимков материал.
 
От: Jordan Belfort в България!

Ебаси, и сертификати давали. Изтървал съм :lol:

От сцената Белфърт не се притесняваше да гарнира примерите си с нецензурна лексика като думата „F*ck”. Публиката обаче беше във възторг и при споменаване на дрогата, и при обсъждане на личния му живот...
Яко е било :twisted:
 

Горе