Jump.bg са отворили врати

Twis7

Active Member
Сайта им изглежда доста сериозно, гледам и впс-те им са на далавера. Мисля, че колега от форума ги държи ? Ако пуснат по-стабилна промоциийка може и да ги пробвам.:)
 
Последно редактирано:
От: Jump.bg са отворили врати

Под Opera сайта има на няколко места разместване иначе е супер :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

За съжаление още не са пуснали афилейт програмата си, дано го направят скоро :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Харесва ми, че може да се плаща месец за месец :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Хубав дизайн. Малко по-евтини са от някои други хостинг компании поне на пръв поглед. Домейните им са сякаш малко по-скъпи.
* ПРИЕМАТ ПЛАЩАНИЯ ПО PAYPAL! - Space.bg примерно не го предлагат и много се дразня.
Долу линковетте "ЧЗВ" не работят. Гледам можеби поддържат ffmpeg и gd library, което малко ме съмнява да е примерно за най-евтиния план.
Може в скоро време да се пробват :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Как са с процесорното време...никъде не откривам информация?
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте всички,

благодаря за отзивите и въпросите ви.

Много възможно е все още на места сайтът да се размества, но се работи по този проблем. (Проблемите с Opera са решени.)
Относно ffmpeg и gd library: Те ще бъдат активни за всички споделени хостинг планове. (Разбира се, ще напишем в какви допустими норми. Както виждате сами, самото съдържание на страницата не е изцяло попълнено. Пише се денонощно.)

Въпросът с процесорното време не е описан, защото няма такова. (Тук също ще напишем в какви допустими норми разбира се, за да е качествена споделената услуга тя трябва да има ограничения.)

Надявам се отговорите ми да са задоволителни, все пак ако има нещо друго, което искате да питате, не го пестете! :)
 
Последно редактирано:
От: Jump.bg са отворили врати

Алекс, помислете за купони за отстъпки за тук и Уебмастъра. Ще има доста клиенти. Иначе идеята с жабока мен лично много ми допадна. С пожелане да станете сред водещите хостинг компании в България.
 
От: От: Jump.bg са отворили врати

Алекс, помислете за купони за отстъпки за тук и Уебмастъра. Ще има доста клиенти. Иначе идеята с жабока мен лично много ми допадна. С пожелане да станете сред водещите хостинг компании в България.
++++++++++++++
Явно още сте в разработка и аз постъпих малко кофти да пиша за вас толкова рано, но понеже съм работил с човека и знам, че е точен, явно и услугата е такава;)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Алекс, от няколко дни по телевизията въртят реклама със същата зелена жабка с оранжеви ... хм ... лапи?
Конфортекс или нещо подобно ...

Не знам кой е правил криейтива и дизайна на сайта ви, но виж да нямате проблеми с права. Симпатична е много, но да нямате грижи ...
Успех!
 
От: Jump.bg са отворили врати

Не знам кой е правил криейтива и дизайна на сайта ви, но виж да нямате проблеми с права. Симпатична е много, но да нямате грижи ...
Успех!

Здравей,

идеята за жабката беше от лятото, което мина. Разбира се самата жабка я има в shutterstock.com и няма как да ограничим някого да си я купува, защото и ние сме я взели от там.
Наистина е по-добре да се помисли над нещо, което е оригинално и го няма, за да не се получава това, но за сега съм го преглътнал, защото самата услуга е с по-висок приоритет.

Поздрави!
 
От: Jump.bg са отворили врати

Добро утро,

Affiliate програмата е стартирана. Може да прочетете информацията в сайта ни. Предпочитам да не спамя с линкове. Тези от вас, които се интересуват, моля да прочетат внимателно информацията на сайта ни (Меню 'услуги'/affiliate).

Поздрави и успешен ден!
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте,
Интересувам се как стоят нещата с възможностите, които предлагате за хостване на гейминг сървъри?
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте,

Поради наличието на множество различни изисквания и начини на употреба на "Gaming" Servers / "Сървър за Игри" , не може да се предостави точно определение за поддръжка като директен отговор от рода на :

- Да поддържаме такъв тип употреба на услугите си
- Не не поддържаме такъв тип употреба на услугите си

за да можем да отговорим по-точно бих препоръчал лично да се свържете с нас чрез Email към support at jump.bg или директно през формата ни за контакти .

По този начин лично ще можем да разгледаме вашите изисквания и да Ви предложим възможности за реализация

Поздрави,
Б.Божев
 
От: Jump.bg са отворили врати

Преди ~24 часа си взех VPS от Jump.bg, платих си през PayPal, инсталираха ми Kloxo, FFMPEG, регистрираха name server-и, всичко точно.

Днес си цъкам kloxo-то и виждам обичайните ботове, които се опитват да влезнат, пускам една снимчица в edno23 и си мрънкам относно ботовете.

Отивам да гледам мача и след малко ми звъни телефона, непознат номер, вдигам "Добър ден, аз съм Алекс от Jump.bg, видях, че имате проблеми с VPS-a". Оказа се, че Алекс e видял картинката в edno23 и я разбрал грешно, че аз не мога да си влезна в VPS-a. :) Разбрахме се, че е станало недоразумение, извини ми се, че ме е притеснил и предложи допълнителен защитен скрипт да сложи.

Така че мисля, че оценката за съпорт е 6++ :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Браво на съпорта. Да питам тук, понеже темата е за техният хост.

Искам да пробвам един от shared плановете им. Искам да попитам, ако си взема най-малкият план и се окаже, че надхвърлям месечния трафик, мога ли да си купя допълнително трафик и/ или да премина на по-висок?
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте,

Благодаря за добрите отзиви!

Относно "споделените планове"
Разбира се всеки един от споделените планове има опция "Допълнителен трафик".

Все пак, ако имате други изисквания или желаете по-голяма гъвкавост на услугите, моля свържете се с нас чрез контактната ни форма.

Поздрави!
 

Горе