Jump.bg са отворили врати

От: Jump.bg са отворили врати

Днес се включих в партньорската програма и не ми хареса това, че не видях банери, които да поставя в сайта си.
 
Последно редактирано:
От: Jump.bg са отворили врати

Здравей Vask0,

Банери не са предоставени, защото все още нямаме такива. Поръчали сме и веднага щом бъдат готови, ще бъдат сложени в системата ни. Относно забележката по регистрацията и welcome съобщението: Не, при регистрация не сте упоменали, защото във самата ни форма нямаме такова изискване. Все пак съм си взел бележка и от сега нататък мейлите, които ще се получават са в следния вид: Здравейте име,

Ако има други въпроси или просто Ви хрумне нещо, не се колебайте го споделите!

Поздрави!
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравей,

разбира се, можеш да бъдеш сигурен в това. Не ми се ще обаче да е нещо клиширано и безинтересно, като купон "предприемач" с 30/40/50% отстъпка. Затова, ако имаш/имате идеи, ще бъде чудесно. (Импровизирайте, отворен съм за хубави предложения.)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте,

ето обещаната промоция: http://www.jump.bg/news/bezplaten-60-dneven-hosting
Ако имате други идеи, не се колебайте да ги напишете!

П.С. Това, че е безплатен не значи, че няма поддръжка. Ако имате, каквито и да е въпроси или проблеми - гърч на тикети :)

Поздрави!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Viko
От: Jump.bg са отворили врати

Аз вече се възползвах от промоцията. Да видим дали ще бъде на късмет. :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Благодаря за промоцията, ще го изпробвам : )
Малко тъпо че няма фантастико ..
П.П. Оп май softaculous го замества

Здравей Viko,

Радвам се, че избра да тестваш услугите ни.

Автоматичния инсталатор, който сме избрали е Softaculous, да. Повече информация за него можеш да видиш тук: help.jump.bg/avtomatichen-instalator/

Поздрави!
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте отново,

не зная дали е за Ваше съжаление, но бройката, която обявих публично, се изчерпа. Затова пък реших да я вдигна до 100 акаунта. Така че ако все още има желаещи, могат да опитат отново ако им е дало, че кодът е невалиден.
 
От: Jump.bg са отворили врати

Днес си поръчах VPS от Jump.bg и искам да споделя че съпортите са много отзивчиви, любезни, разбрани ... Инсталираха и ми конфигорираха VPS-а... Очаквам да се обновят DNS-ите за да видя как ще се държи сайта :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Искам и аз да изкажа едно много положително мнение за хостинга. Все още използвам безплатния 60 дневен хостинг, който пуснаха като промоция и нямам никакви проблеми със сайта. Относно съпорта досега не бях срещал по-любезни и отзивчиви хора за всяка една от моите прищевки. Смятам веднага след като ми изтече безплатния хостинг да си закупя и да си преместя всички сайтове при тях :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

И аз останах много очарован особено от съпорта им!

След има няма 3-4 месеца на един проект му свършва предплатения VPS в ICN и планирам прехвърляне към Jump.bg
 
От: Jump.bg са отворили врати

Ето го и поредното положително мнение от моя страна. Съпорта е бърз, учтив и много любезен.
Единственият проблем, който имах беше, че неможех да си променям "whois" информацията за домейна и ми сложиха "Domain ID shield".
 
От: Jump.bg са отворили врати

Не съм прочел,един негативен пост в нета за тях.Включих се в аффилейт програмата им.
Другият месец места един сайт при тях да ги видя в бъдеще дали ще продължават да са "добри" :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

И моето мнение за тях е положително, познат ми услужи с малко хостинг от неговия план и останах доволен. Сайта им също е на ниво, а дизайна им е доста приятен. :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте,

искрено благодаря на всички за коментарите, които сте оставили.

С идването на празника предоставяме нова промоция, валидна за всички хостинг планове.
Тя Ви дава 40%великденско намаление на услугите Споделен Хостинг, VPS Хостинг и Наети Сървъри. - http://www.jump.bg/news/Velikdenska-hosting-promocia

Весело изкарване на празника!
 
Последно редактирано:
От: Jump.bg са отворили врати

Искам да попитам някой от компанията Jump.bg дали имат сървъри в България, защото при проучването ми забелязах, че използват само машини от hetzner.de.

За сега спорта е бърз защото има няколко десетки потребители, но какво се ще се случи ако се увеличат? Ще поживеем ... ще видим :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Нашата Affiliate програма Ви предоставя възможността да печелите всеки път, когато нов потребител поръча домейн или хостинг от Ваша референция.
после пише
ВАЖНО:
Affiliate програмата обхваща всички услуги, освен "поръчките на домейни".

последно?
 

Горе