Jump.bg са отворили врати

От: Jump.bg са отворили врати

Здравейте,


в момента онлайн машините ни са от Германия, hetzner, факт. Разбира се, имаме и други локации, но все още не са продуктивни и пуснати в експлатация.
Това обаче не е перманентно, защото локациите ще са 4, а именно: България, Германия, Холандия и Сащ. Тук идва въпросът защо не са активни. Ще са
активни до 1ви май. В момента просто слагаме оборудването в Телепойнт, София, а останалите просто се конфигурират и преминават нужните тестове, за да са сме сигурни в услугата си на 100%.

За вас разбира се важната локация е България (предполагам) и тя ще бъде активна, просто ни е нужно малко време, както сигурно знаете сме нова фирма и тепърва имаме да се доказваме и да отговаряме на вашите въпроси, желания и критики. Моля, имайте предвид, че нещата наистина стават малко по-бавно отколкото ми се иска, но те ще станат и ще има благинки, като Ipv6 на споделен хостинг със cPanel, SVN контролен панел към cPanel (който и в момента е факт) и др.

Ако все пак имате други въпроси или колебания, моля не ги пестете.

Maverick, искрено благодаря за откритата грешка в условията ни за "Affiliate". Коригирана е.
ВАЖНО:
Affiliate програмата обхваща всички услуги, освен "поръчките на домейни".

Поздрави и весели празници!
Александър Атанасов - Jump.bg
 
От: Jump.bg са отворили врати

Да питам хората, които се възползваха от 60-дневната промоция. Вчера получих фактура за плащане. Гледам в акаунта си още не са минали 2-та месеца. Някои от вас да е получил също фактура?
 
От: От: Jump.bg са отворили врати

Да питам хората, които се възползваха от 60-дневната промоция. Вчера получих фактура за плащане. Гледам в акаунта си още не са минали 2-та месеца. Някои от вас да е получил също фактура?

Не се притеснявай, че е излезнала проформа, тя излиза преди крайния срок за плащане. :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

М/у другото, предполагам повечето сте разбрали, но аз ще кажа за тези, които може би не са. Домейните с разширение .eu вече могат да се регистрират за период повече от 1 година и по този случай желая да Ви предоставя още една атрактивна промоция. (Кой не ги харесва тези промоции? :) )

Заповядайте: http://www.jump.bg/news/namalenie-pri-registracia-na-eu-domain

Поздрави и успешен ден! :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

На 7 май първият промо код изтича,аз видях темата по-късно.Ще има ли пак промо код за потребителите тук ? Може и за 15 дни да е.. :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Тези хора заслужават клиентите си.
Поредния парадокс в страната ни..най-фалшивия хостинг има най-много клиенти, а най-добрите хостинг компании тепърва се разрастват..
Ако си търсите хостинг, не търсете..регистрирайте се в jump.bg.
 
От: Jump.bg са отворили врати

Аз бях един от първите клиенти на Jump.BG и съм изключително доволен! Мисля за в бъдеще само тях да използвам!
 
От: Jump.bg са отворили врати

От днес и аз съм вече клиент. Ще видим как стоят нещата :)
Споделяй впечатления..
аз съм от по-малко от месец при тях, метнах си домейните там, ползвам най-евтиния хостинг..нямам никакви проблеми..
 
От: Jump.bg са отворили врати

И аз избрах най-евтиния план. От 2 дена съм клиент. Всичко е добре, проблемите които имам се дължат на моята незапознатост с сменянето на хостинг.
Дано нямам проблеми и занапред :)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Здравей tuger,

не ни пести неща, които сме обявили, че ги правим с удоволствие и безплатно. Ако имаш затруднения при трансфер-а на, каквото и от където и да е, просто го спомени на съпорта. (Там са усмихнати и отзивчиви млади хора, с радост ще помогнат.)
 
От: Jump.bg са отворили врати

Днес смятам да си заплатя един пакет стандарт (тоест средният им вариант ), така че скоро и аз ще пусна мнение стават ли или не. Да видим как са нещата. Не че суперхостинг не са добре. Но за що да не пробвам нещо ново. Кои знае може и да ме изненадат.
 
От: Jump.bg са отворили врати

Да попитам jump.bg обмислят ли сървъри в Америка ?

Да, до 2 месеца трябва да имаме сървъри и там, така локациите ще станат 3. (BG, DE & US)
 
От: Jump.bg са отворили врати

alex.atanasov - ще пускате ли партньорска програма?
 

Горе