kak da prodaja i kakvo da pravq ?

От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

по принцип не е лошо да е верно изписано и всичко в името/адреса на Блог-а...
На какъв език ще се пише блога и за каква аудитория? Ако не е на Английски ок, но иначе....

fitnes(S)tra(I)ningandmore.blogspot.com така е редно според мен.

Винаги можеш да ползваш дори и Г за хелп при изписванията.
Let me Google that for you
http://tinyurl.com/cxjq9x

Не че грешните изписвания не са си сами по себе си отделна ниша, но едва ли си тръгнал за начало от там.

Успех
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Така е. Аз като се регистрирах в More Niche пишеше,че трябва да направя първата си продажба още днес. Знаех обаче,че това няма да стане и отидох да събирам информация. Моята инвестиция досега е само 1.19$ за domein name, но като гледам как пропадат безплатните хостинги май ще се наложи да платя още малко :)
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Понякога се чудя дали да се занимавам със сайтове или само с блогове. Блоговете се правят по-лесно, индексират се по-лесно и не изискват инвестиция в пари. Току- що направих един на бързо. Не е добър като дизайн , но за съдържанието се погрижих, а то е най-важното. Текста не е копиран, а пренаписан, като са променени всички изречения и са сменени синоними без да се наруши смисъла на една отлична статия. Референтните линкове към More Niche са добавени в текста.
http://isuniquehoodiasafe.blogspot.com/
 
Проблем на блоговете в Blogspot е че нямаш пълен контрол над сайта и не може да се оптимизира оптимално (или поне аз съм останал с подобно впечатление). Също така не виждам подобни блогове на високи позиции в Google за сериозни ключови думи. Иначе, че е бързо, лесно и неангажиращо... спор няма. Общо взето позволява някакво начало и запознаване с материята.
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Няма ли поне да преведете заглавието?
 
Следва

1. Махни "Followers"
2. Набави си някакви линкове към блога, за да го индексира Google.
3. Прочети още веднъж това и можеш да си лягаш.

Утре:

1. Добави нова статия.
2. Набави няколко линка.
3. Преговори това и излез навън.

1-2-3 се повтаря всеки ден, докато не научиш 3 наизуст :)
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Направих това,което каза прочетох онова съобщение което написа ,писах нови публикации в сайта и добавих линкове . Така сега какво следва ?Това дето написа 1-2-3 ,ще продалжавам да го правя.
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Е, докато копираш въпросните статии нещата трудно ще потръгнат..

P.S. BTW, най-добре промени заглавието на темата, защото наистина озадачава съфорумците (включително и мен) , като буди не особено топли чувства у тях предполагам.. поздрави
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Човекът му обяснява точните начални стъпки и че оттук нататък трябва да седне да чете и да се развива и той го пита 10 пъти "А сега какво следва?"...Сложи край на паразитното си съществуване, това следва.
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Абе, аз смятам, докато спокойно си е четял форумчето или се е шматкал в нета, просто исведнъж му е хрумнало, че трябва да мейква мъни онлайн и да реализира поръчки, затова е пуснал един нов блог, влязъл е в този раздел, като буквално за 2-5 секунди е написал заглавието на новата тема и съответно първия пост в нея, а сега може би чака резултати?
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

според мен по добре да пита момчето това което не му е ясно .........все ще се намери някой в добро настроение тук за да му отговори ако въпросите са по конкретни :)
 
Последно редактирано:
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Смени заглавието!

В дъното на страницата пишеш 'Have a look at the pictures below and judge for yourself whether Proactol works or not.' , но pictures below липсват. От този форум ще направиш трафик към блога. Жалко ,че няма да е targeted traffic. :)
Имаш и два еднакви линка един до друг, които също смущават - 'The best pills for weight loss'
 
Последно редактирано:
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Вземам информация от други сайтове,това забранено ли е ?

ами помисли ..........тебе ще ти гот ли ако си се блъскал да пишеш уникално съдаржание на сайта си и някой друг да ти го вземе .........не е ли кражба това според теб ?! кражбата забранена ли е ?!

и следващия път преди да зададеш въпрос брой до три
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Не е забранено, но е лошо да дублираш съдържание. Затова хората плащат за article rewrite .
 
Re: От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Вземам информация от други сайтове,това забранено ли е ?
Кражбата на чуждо съдържание е лоша идея по две причини:
1. Google не класира добре duplicate content. Ако изобщо го индексира.
2. Ако си откраднал статии на други афилиейти, най-много те да се оплачат на афилиейт програмата и лошо...

Никой тук не е изкарал пари с крадени статии.
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Вие сте добри и търпеливи хора.Ако имаше и на мен да ми дават такива отговори преди време ,щях да напредвам много бързо.
Но НЕВОЛЯТА е най-добрия учител.
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

Съдържание ще си направя ,но правенето на пари някакси не мога да го разбера ,как всички си правят безплатни блогчета в началото и изкарват лев.Регистрирал съм се в moreniche.com сложил съм банери,само трафик ми трябва...
 
От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

само трафик ми трябва...

купи си трафик след като те мързи да четеш и не искаш да разбереш смисъла на това което SSH_ON ти обясни

а съдържанието оправи ли?
 

Горе