kak da prodaja i kakvo da pravq ?

От: kak da prodaja i kakvo da pravq ?

А извинявам се но защо ми се струва че доста хора от отговорилите (има и огромни изключения) прекалено "крещящо" демонстрират знанията си спрямо поста-апел на това момче за помощ ?!?
Аз примерно когато помолих за помощ тук преди време хората (по-голямата част от тях) се отнесаха много дружелюбно за , което им благодаря. Не виждам проблем че човека търси съвет , дори да е прочел подробно форума в главата му е мътилка , таргетриан трафик , уникално съдържание на блога/сайта , пласирането на продукта и т.н. разбирам че никой не е длъжен да дава безплатни консултации и да става учител на някого как видиш ли да изкара пари , но нали това е целта на форума да се помага. Поста ми е адресиран към хората които прекалено агресивно нахраниха човека за това че си е позволил да задава малко повечеко въпроси от необходимите , но е нормално на фона на всяка работа , предполагам вие работите и когато сте почвали са ви обяснили с подробности какво точно трябва да правите и как да го направите , едва ли тук има шлосери и бачкатори на пяцата (при цялото ми уважение към трудещите се хора в тая сфера) дано съм разбран правилно , не искам да засягам никого.

Ми, моите уши още кънтят от прословутата фраза "Сега какво следва?", при положение, че това е вече обяснено в текущата и кажи-речи го има във всяка втора друга тема.

P.S. Например, съдейки само по заглавието, си правя изводите затова, колко е сериозен човекът..
 

Горе