lawnchairmillionaire.com

Ако доказано се печели от дадена схема в Интернет, бихте ли платили, за да се включите?

  • зависи с какво се занимава

    Votes: 0 0.0%
  • зависи какво време и усолия изисква

    Votes: 0 0.0%
  • не

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    236

appleshoe

New Member
Просто не мога да повярвам! Обаче виждам, че става.

Вчера към 4 часа следобед платих $49+$29 и се включих в една програма. До 12 вечерта вече имах $50! А нищо не съм продавала, и едва днес възнамерявам да използвам потенциала на системата и да рекламирам нещо някъде.

Изглежда невероятно, но всъщност логиката им е желязна, а от доста подредения им сайт сам разбираш, как работи механизма. Предполагам, че хората, измислили системата са гениални :) Не знам кои са те, но тези, които са я тествали и са купили правата изцяло, са начело с Michael T. Glaspie, който пък беше препоръчан от Derek Gehl.

Всъщност това е начин (трябва да им се признае, много успешен и печеливш сам по себе си), освен те да печелят, да привличат и потенциални копувачи и на останалите си продукти. Но и само с това да си останете, пак ще е много повече отколкото обикновено масово предлагат на други места.

Твърдят, че колкото по-рано се включиш, толкова повече печелиш, защото ВСИЧКИ останали се подреждат след теб - незвисимо през чий сайт са влязли. Не е задължително да продаваш нищо (както аз все още правя), но разбира се, получаваш по-големи комисионни, когато сам привлечеш нови членове.

Тук е момента да дам своя линк:
Код:
http://appleshoe.lawnchairmillionaire.com

Mожете да влезете и с www вместо с appleshoe. Ще видите едно и също нещо, и за вас ще е все едно, но ако ползвате appleshoe, аз ще ви бъда много благодарна :)

Кураж на който се чуди, а на тези, които се включат - честито, успех и повече привлечени нови членове от и след тях!

Надявам се, че тази информация ще бъде полезна, а който има въпроси, нека пита. Нямам много свободно време (затова и тази система ми харесва), но ще отговарям винаги когато мога -- и моят избор щеше да е много по-спокоен, ако имаше кой да ми даде малко повече информация преди да скоча в това начинание.

Ако искате, мога да копирам тук и представянето на сиситемата от самия Michael T. Glaspie -- все пак не съм сигурна колко добра представа дава моят преразказ.
 
Тези техники отдавна замират. По руските форуми може много да се прочете за тях :)
 
мдам някога имаше една таква фирма продаваше хостин за видео стримин над $200 да се включич аз им разправях че е пирамида и ще спред плаща ама хората не бяха чували за ютюб и си мислеха за голямата далавера от тази "нова" технология. Ако си в началото на веригата може и да поспечелиш пари докато я развиваш но рано или късно ще замре от такива програми печелят наи много собствениците :) А аз си ги мисля за скам добрите афилиеит програми са безплатни за да се присъдеиние

ПП По законите в САЩ приамидалните схеми са незакони ако има пари за присъединяаване и се печели от тоеа да продаваш само присъдиняване .това е основната разлика с обикновените МЛМ програми (матрици виждала ли си и те позмаяха)
 
Това са старите номера... всъщност става въпроса за пирамиди и е супер очевидно, просто се замислете
 
coolice каза:
мдам някога имаше една таква фирма продаваше хостин за видео стримин над $200 да се включич аз им разправях че е пирамида и ще спред плаща ама хората не бяха чували за ютюб и си мислеха за голямата далавера от тази "нова" технология. Ако си в началото на веригата може и да поспечелиш пари докато я развиваш но рано или късно ще замре от такива програми печелят наи много собствениците :) А аз си ги мисля за скам добрите афилиеит програми са безплатни за да се присъдеиние

ПП По законите в САЩ приамидалните схеми са незакони ако има пари за присъединяаване и се печели от тоеа да продаваш само присъдиняване .това е основната разлика с обикновените МЛМ програми (матрици виждала ли си и те позмаяха)

е в този пример аз се наиграх ама бях млад и глупав, но всеки се учи от грешките, тоагава ми се видя уникално, а то какво се указа :)
Успехи безплатната програма си е безплатна там може само време да загубиш, въпреки че с труд и постоянство всичко се постига
 
Трябва да видите това!!! Наистина печеля!

:) добре, явно знаете всичко
успех на всички, с каквото и да се захванете
 
Да и аз така за пръв път се замислих как се изкарват пари от нета попаднах на free1up.com и така добре написаната им главна страница ме грабна и аха да им пратя пари ама се усвятках и почнах да чета това онова за е-бизнес и после попаднах на този форум което за сега е наи богатото на инфо място ,но все пак всеки е почнал от някаде :wink:
 
Re: Трябва да видите това!!! Наистина печеля!

appleshoe каза:
:) добре, явно знаете всичко
успех на всички, с каквото и да се захванете

защо не ни платиш а ако вземем нещо да ти върнем парите с 20% отгоре?
 
Blinky каза:
Вчера към 4 часа следобед платих $49+$29 и се включих в една програма.
Мацка оттук надолу спрях да ти чета поста. :lol:

А аз се чудя на акъла си защо не направих като теб...

Винаги съм се чудел колко са наивни хората и как лесно се хващат на супер смешните пирамиди
 
да братле и аз бях един от тях ама случва се важното каква полука си си взел, за мен лично беше един полезен урок, закоето несъжелявам защото изгорях само с 200$, въпреки че тогава ми бръкнаха в г.за
 
Blinky каза:
Вчера към 4 часа следобед платих $49+$29 и се включих в една програма.
Мацка оттук надолу спрях да ти чета поста. :lol:

Blinky, в реалния живот обръщаш ли се с "мацка" към непознати ? Или "бате" ? Според мен е доста просташко.
 
AxCx каза:
Blinky каза:
Вчера към 4 часа следобед платих $49+$29 и се включих в една програма.
Мацка оттук надолу спрях да ти чета поста. :lol:

Blinky, в реалния живот обръщаш ли се с "мацка" към непознати ? Или "бате" ? Според мен е доста просташко.

Аз се объщам ве батенце, явно тука сме се събрали най-големите простаци на БГ ве батка. Лек чактака ли за кво говоря ве брат
 
MacTeP каза:
AxCx каза:
Blinky каза:
Вчера към 4 часа следобед платих $49+$29 и се включих в една програма.
Мацка оттук надолу спрях да ти чета поста. :lol:

Blinky, в реалния живот обръщаш ли се с "мацка" към непознати ? Или "бате" ? Според мен е доста просташко.

Аз се объщам ве батенце, явно тука сме се събрали най-големите простаци на БГ ве батка. Лек чактака ли за кво говоря ве брат

Така е уе брат
 
Добре де - няма ли читави пирамиди? Или да ги поизползваш преди да каже "ХРЯС" ?
 

Горе