Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Someone clicked on your chatback badge.

Google Talk трябва да отвори разговора в нов прозорец.

Стартиране на разговор


2012-02-19_215926.png


от седмица така прави дева ши са сърдят клиентите?
при вас добре ли е?
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

За да сложите такъв чат трябва да сте постоянно на линия. Пълно е със сайтове в които има такива чатове и все пише че са офлайн, по-добре въобще да го няма, така прави лошо впечатление.

Това дето ползвам clickdesk.com си има опция като си офлайн да не се показва.
И отделно се включва само като си направиш скайпа online - ако си away, DND, offline - не излиза на сайта.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Това е добре, но има някои сайтове които постоянно те приканват с разни съобщения от тези чатове и освен да ме приканят да изляза като се ядосам, друго не постига чата, затова моя съвет е да се направи както трябва в противен случай вместо да помага вреди.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Това за Live Chat-а е много вярно. Коверсията се качва многократно!
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Едно питане, малко встрани, но имате ли фаворит сред скриптовете за видеочат, който да е на оптимално достъпна цена? Допада ми flashcoms.com, но нямам преки наблюдения. Въобще мираж ли е поставянето на една ресурсоемка услуга като тази за видео разговори в сайт на споделен хостинг?
 
Последно редактирано:
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

За да сложите такъв чат трябва да сте постоянно на линия. Пълно е със сайтове в които има такива чатове и все пише че са офлайн, по-добре въобще да го няма, така прави лошо впечатление.

Абсолютната истина, това е нещото което на мен също ми е направило лошо впечатление. Според мен е най-добре, ако нямаш възможност да пуснеш 24/7 лайв чат, да упоменеш някъде точно и ясно този лайв чат с какво работно време е и минимум в този интервал да си 100% на линия и готов за отговор, за да може хората да си знаят, кога могат да те открият на линия и най-важното - ДА ПОЛУЧАТ БЪРЗ И АДЕКВАТЕН ОТГОВОР
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

При вас zopim работи ли под IE и Мозила?
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Аз лично съм с ЗОПИМ и съм доволен, идиална работа върши.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Работи си без проблем!
Да, при мен в работата нещо се бъзика. Чистих кешове, хисторита - не помогна, но за сметка на това в нас си работи... Странно...
Помислих си, че не съм го сложил на правилното място и само Хрома успява да зацепи... Но явно проблема е или в старите версии или нещо друго на лаптопа...
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Ползвах зопим, но е ок само за фрий периода, после не мисля, че може да се изплати.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Ползвах зопим, но е ок само за фрий периода, после не мисля, че може да се изплати.

Зопим има безплатна версия - с ограничена функционалност, а в 14 дневния период може да се тестват пълните му възможности.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Аз мразя Зопима

Най-много харесвам http://kodecrm.com/demo/ супер елементарно и надеждно. Особено функцията да прелистваш стоките докато обесняваш на юсера ...
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Аз много съм доволен от Зопим . Имам доста поръчки направени през чата , така че смятам че е ефективен. Всеки клиент иска да направи бърза поръчка. Не всеки има излишни минути по телефона а емайла им се струва бавен вариант . Чата е най-бързия и лесен начин за поръчка .
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

А има ли вариант един лайвчат да се върже за няколко сайта?
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Пускаш си собствен сервер с това http://mibew.org/, безплатно опенсорс. Доста добре се държи и има много опции, взимаш си кода и го слагаш на колкото искаш сайтове


А има ли вариант един лайвчат да се върже за няколко сайта?
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

И Zopim може да го сложиш на колкото си сайта пожелаеш :)
Варианта на колегата СТАН също е много добър тъй като удобството от използване на собствен сървър е несравнимо :)
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

В нашата фирма бяхме с Зопим, като пренебрегнеш факта че бзплатната версия е мега орязана, честите бъгове от честите упдейти и тнт. Но след като урагана Катрина им заля дата центровете и няколко дни бяха офф ми писна и сложих уеб инстант месенджера.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Значи е било доста отдавна.. Пробвай новата версия ще ти хареса :) При санди ги нямаше няколко часа.
 
От: Live Chat - Една ДОСТА ПЕЧЕЛИВША идея за продаващите

Да, вярно! Кво става ако един и същ код го сложиш в 2 различни магазина? Облъчваш едновременно от един акаунт посетителите и на двата ли?
 

Горе