Make money on eBay

От: Make money on eBay

може да е полезно за някой - https://www.facebook.com/groups/252318058265580/

п.п. темата е тук за да се види от повече хора. След известно време може да се премести в правилната категория.
Не знам, но на мен ми се струва, че има нещо гнило, защото виждам, че участниците в групата прекалено много са се вживели в ролята си, а това е предпоставка за доукрасяване на нещата :)
 
От: Make money on eBay

Организират и някакви сбирки всеки вторник. Явно нещата са сериозни.
Който се интересува да проучи нещата :)
 
От: Make money on eBay

Купуват от Амазон и продават в ebay, нещо такова беше схемата.
 
От: Make money on eBay

Изглежда интересно, но представянето ми напомня на MLM компания, което не ми допада НИКАК!
 
От: Make money on eBay

Не знам, но на мен ми се струва, че има нещо гнило, защото виждам, че участниците в групата прекалено много са се вживели в ролята си, а това е предпоставка за доукрасяване на нещата :)

Изглежда интересно, но представянето ми напомня на MLM компания, което не ми допада НИКАК!

Първото ми впечатление и на мен... а то рядко лъже. Все едно си на някакъв МЛМ конгрес, само че във Fb :)
 
От: От: Make money on eBay

Първото ми впечатление и на мен... а то рядко лъже. Все едно си на някакъв МЛМ конгрес, само че във Fb :)


Момчетата може и да правят кинти, но ми се струва, че ще си продават know-how-то за някакви колосални суми... Интересно ми е за какво се знаимават с глупости а не си развиват ибей профилите и увеличават продажбите.
 
От: Make money on eBay

Те не продават нищо, те препродават. Схемата е лесна, ама не съм убеден, че има дълъг живот.

Продаваш нещо в йбей, който си си харесал в амазон. Някой си го купува от теб, ти го поръчваш от амазон и другият му го праща. Нещо като дропшипинг, но за жълти стотинки.
 
От: Make money on eBay

Виж файлът 11158

За това говоря, доста е сектантско...пък и да се бият в гърдите, че след 7 месеца отишъл на Малта...Само от тоя ФБ пост ми е ясно, че тва е нещо с доходност, с която не бих искал да се занимавам :)
 
От: Make money on eBay

Ква пирамида бе хора? Многи бързо си правите изводи. Системата си работи и сбирките са за събиране и размяна на идеи и са напълно безплатни.
 
От: Make money on eBay

Пирамида дотолкова, че очевидно разчиташ да развиваш мрежа от хора под теб, които да ти изработват "пасивния доход" :). А и за да стартираш и участваш в "схемата", пак даваш някой лев.
Сбирките вероятно са безплатни, то иначе щеше съвсем да се разсмърди :)
 
От: Make money on eBay

аз не твърдя, че е пирамида, защото не съм запознат точно с дейността. Но от прикрепения файл в горния пост можеш да видиш, че тва е по-скоро като някаква support група / секта и използват и подобни приоми. Примера по-горе - 7 месеца работа напраил пари за екскурзия в Малта...и от долу сума ти лайкове и коментари от рода на Браво, велик си.
 
От: Make money on eBay

Да, от части е пирамида. Става въпрос за продаване на продукти от Amazon в eBay. Самата програма включва няколко видео клипове, които ти показват как се намира потенциален продукт, как се листва правилно обява, как да следиш конкуренцията и как да е пребориш. За всичко това има такса 20$ за първото ниво на програмата.
Както се досещате цялата тази информация е има със сигурност разпиляна в интернет, т.е. с повече търсене, четене и опити бихте достигнали за това, което си плащате на ниво 1.

Съществуват и други по-високи нива на програмата, според много възползвали се, има ефект от по-големи като стойност продажби, съответно по-голям профит.

Относно нотката на пирамидална схема. Плащаш си 9$ за да имаш реферален линк, който да разпространяваш т.е. от този под теб печелиш. Какво и колко, не съм запознат.

Тъй като аз преди 2 седмици се включих, ви казвам, че нещата, които четете в групата са напълно реални. Разбира се не отричам, че изказа на повечето звучи леко пресилено, може би целта за това е с цел мотивация.

Всъщност какво плащаш и за какво аз платих и реших да се включа. Плащаш 20$ и получаваш достъп до 20 видео клипчета, обяснявайки тънкостите и как да листнете обявите си правилно, въобще нещата които изброх по-горе. Също така има достъп до архивни Webinar-и, като такива се правят и всеки месец. Достъп до инструменти за ключови думи, снимки и др.

Аз имах желание да започна да продавам в eBay, не случайно съм попаднал на тази програма и съм се включил. Смея да твърдя, че след изглеждане на клипчетата съм една крачка напред от напълно начинаещият. Другото, което е това, че има много хора, които са готови да откликнат при всеки проблем. А, аз на това разчитам в началото.

Схемата Amazon->eBay е успешна. След около 10 дни вътре, вчера направих първата си продажба.

И все пак не обичаме да си плащаме и предпочитаме да го направим по трудния начин, не конкретно - попринцип.

Не искам този пост, като реклама, просто казвам от моята гледна точка, за какво става въпрос. :)
 
От: Make money on eBay

petarstefanov 20$ са смешна сума, но дори и някой да ми ги дава, не бих отишъл в такъв тип къмюнити, защото от опит ти казвам, че в тия съппорт групи мотивацията всъщност е анти мотивация. Ни ти трябва някой да ти казва колко си велик, че си направил пари за екскурзия за 7 месеца, защото така се сравняваш с работник в Макдоналдс. Трябва ти някой да те плясне зад врата и да ти каже да си поставяш по високи цели в живота за да успееш.

По темата, ако се разтърсиш, целия DSDomination го има в нета, не само първия курс и можеш да си го четеш и тестваш за себе си. Да не говорим че аз лично бих ти препоръчал да потърсиш на Ezra Firestone BrownBox формулата. Просто положи малко усилия и ги намери и няма да си 1 крачка напред, а 10 качки пред всички в тая група за продажби в EBay. Естествено това е моето лично мнение и не значи, че е правилно. Ти си решаваш за теб какво е правилно.
 
От: Make money on eBay

@GeorgeG съгласен съм че целия курс може да се намери free, дори го бях намерил и все пак реших да си платя заради цялата общност, на която разчиташ, а си е и въпрос на принципи. Всеки сам за себе си решава дали е правилно, аз за себе си не съжалявам. Мерси и за препоръчаната формула ще я погледна.

Все пак е добре да се разглеждат различни гледни точки :)
 
От: Make money on eBay

Все пак е добре да се разглеждат различни гледни точки :)

Абсолютно съм съгласен. Също съм съгласен, че и за качествено съдържание, което ти помага, трябва да се плаща. Но въпросът е, че не занеш, преди да видиш курса, дали ще ти е толкова полезен. За това моите принципи са, да видя нещо и ако ми помогне найстина, да си купя продукта. А за общността, също съм съгласен, но аз следвам ей тази поговорка - If You Want To Go Fast, Go Alone. If You Want To Go Far, Go Together, в зависимост от целта. А като си бегинър в нещо, винаги е по-добре да си fast, за far ти трябва опит.
 

Горе