Аукцион за: MAN.info сега на търг във Flippa

От: MAN.info сега на търг във Flippa

Да, как ще направи сайт, от който да вземе повече от 20к толкова лесно.... за да направиш подобен сайт ти трябват стабилни основи, много консултанти, екипи от програмисти и т.н.....не си прав според мен.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Как може да го продаваш .... И 20 к да му вземиш не си заслужава .....

Продавам го, защото това правя. Купувам и продавам домейни. Специализацията е важна. Все по-добре го разбирам. Аз правя прекалено много неща и малко почва да ми тежи. Това е нещо като хоби. Истинският ми бизнес е много далече от това. Пък камо ли ако почна да правя и сайтове. Не че не съм правил. Не че не разбирам от Джумла и дори имам някакви елементарни CSS познания. Но подготвен и специализиран човек в това, ще направи 20K от този домейн и сайт около 100 пъти по - бързо от мен. Всяка жаба да си знае гьола.


От друга страна - ако ти си програмист и се занимаваш с това и мислиш, че дори и 20K са малко - заповядай да направиш своя бид. Ще съм благодарен за всеки такъв.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Смятай го като BID 2000 лв., че не ми се верефицира account в този сайт
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

@Zdravko.Kapanov

Благодаря за bid-а и интереса. Домейнът обаче ще се продаде на този търг във Flippa. Регистрацията е бърза и лесна - за 5 минути си готов, а във Flippa има прекрасни възможности, както за покупка, така и за продажби и този акаунт може да ти послужи в бъдеще. Ако искаш да биднеш за домейна, ще те помоля да се регистрираш. Разбирам, че не е много комфортно за хора, които не са свикнали с такива търгове и сайтове (имам друг подобен случай с потенциален купувач на този домейн, който ми отправи директна оферта), но такива са правилата.

Този търг има 35 watchers засега, както и над 650 прегледа. Няма да е честно спрямо всички други хора, които ще се опитат да спечелят този домейн за себе си.

Извинявам се ако това ти представлява трудност. Ще се радвам да участваш.

Поздрави.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

@Zdravko.Kapanov

Благодаря за bid-а и интереса. Домейнът обаче ще се продаде на този търг във Flippa. Регистрацията е бърза и лесна - за 5 минути си готов, а във Flippa има прекрасни възможности, както за покупка, така и за продажби и този акаунт може да ти послужи в бъдеще. Ако искаш да биднеш за домейна, ще те помоля да се регистрираш. Разбирам, че не е много комфортно за хора, които не са свикнали с такива търгове и сайтове (имам друг подобен случай с потенциален купувач на този домейн, който ми отправи директна оферта), но такива са правилата.

Този търг има 35 watchers засега, както и над 650 прегледа. Няма да е честно спрямо всички други хора, които ще се опитат да спечелят този домейн за себе си.

Извинявам се ако това ти представлява трудност. Ще се радвам да участваш.

Поздрави.

Ще бидна към последните дни, защото сега не искам да покачвам така изведнъж. Ако не е тайна колко ти предложи този директно ?
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

На мен също ми харесва домейна :)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Гледам, че се е вдигнал бида на 600$, а остават още 9 дни, мисля че ще мине 1000 :)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Гледам, че се е вдигнал бида на 600$, а остават още 9 дни, мисля че ще мине 1000 :)

То 1000 със сигурност ще мине, но накрая става най - напечено и според мен в последните 2 часа ще са най - големите бидове.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Гледам, че подобни домейни се продават за доста по-сериозни суми от 1000$, така че дано има и късмета колегата.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

То ако е за 1000$ не си заслужава да се продава .... трябва цената да е доста по висока !
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Който игарай пичели а който ни играй не пичели,,, самтайм уин самтайм люс
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Дано ризърва да е поне 5к, защото иначе ще е на загуба. Такива домейни са единици в света и да се продават за по 1000 долара е просто на загуба.
Аз бих изчакал още 1-2 години, докато този пазар започне да се разраства и съответно цената да се покачва.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Дано ризърва да е поне 5к, защото иначе ще е на загуба

Напротив - ако се продаде за 5к, ще съм на доста добра печалба:)

Ще видим. Има някои знаци, че домейнът ще се продаде на добра цена.

Междувременно, за да не отварям поредната тема, защото ще станат доста ---> Поредна прекрасна бизнес (и не само) възможност с моят нов търг във Flippa:

Gaza.info

No Reserve.
 

Горе