Аукцион за: MAN.info сега на търг във Flippa

От: MAN.info сега на търг във Flippa

Флипа е най-ужасното място за продажба на домейни и няколкото експеримента, които си направих последният месец ме убедиха в това. Флипа е сайт за продажба на сайтове. Домейни на добри цени там продават фаворизирани продавачи от flippa на които flippa предоставя leads и безплатни ъпдейти за по - добро рекламиране на съответният домейн. За справка - Newborn.info се продаде за 1200 долара. Това е безумие. Но домейнът беше "Editor's choice". Така и не направиха Man.info Editor's choice. Въпреки, че ми обещаха. Както и да е - те си определят политиката, а аз си определям къде да си продавам домейните - повече никога там.

Инвестицията е наистина добра. За мен домейнът струва повече и очаквах повече, но мога да кажа, че съм доволен от сделката.

интересно, последно продаден ли е или не, понеже го срещам на търг още. Аз също споделям мнението ти за флиппа...
моето виждане е че там може да се пробие със сайтове които имат доказан доход... иначе за домейни е доста трудно за това и не се натискам...
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

интересно, последно продаден ли е или не, понеже го срещам на търг още. Аз също споделям мнението ти за флиппа...
моето виждане е че там може да се пробие със сайтове които имат доказан доход... иначе за домейни е доста трудно за това и не се натискам...

Не го е продал, купувача се е отказал, а новия търг във флипа е по погрешка пуснат. Домейна е хубав и си струва, пуснал си го е в Седо колегата-според мен там е най-голям шанса да се продаде на добра цена. Дори коментирахме онази вечер в друга тема, че she.info са го пуснали в седо с обявена цена 75к евро.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Не е продаден, защото купувачът не плати. Но толкова съм разочарован, че не ми се и обяснява.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Не е продаден, защото купувачът не плати. Но толкова съм разочарован, че не ми се и обяснява.

успех братле, не се кахъри, просто време и търпение се иска ;)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Ааа - не се кахъря въобще. Аз и в другата тема го написах - всяко зло за добро в случая. Ще се чака по - висока цена и така. Просто се раазочаровам, като си изгубя времето. Успех и на теб. Имаш доста добри домейни.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Ще го продадеш, няма къде да иде, дори за повече, убеден съм :)

И аз съм убеден, че ще го продаде скоро. Не знам дали някой е пробвал с аукционите в седо, имат доста голяма видимост и посещения. До колкото знам- ако получиш бид, независимо на каква стойност, можеш да го пуснеш като аукцион с с ризърв, купи сега и направи оферта. Според мен няма да е зле един такъв аукцион за домейна.
 
Re: От: MAN.info сега на търг във Flippa

Домейнът е продаден. Остава в български ръце, което е хубавото. Продаден е за малко над 4000 лева.

Благодаря на всички за интереса.
Преди 3 години някъде продадох kupuvalnik.com за 5000лв.
Има нещо тъпо тука.....
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

BTW, men.info има 6 оферти в седо, т.е. 5 човека от тия 6 няма да могат да го купят, но могат да си купят man.info :)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

След като сделката пропадна - сега домейнът е на търг в SEDO за всеки заинтерсован.

ЛИНК
 

Горе