MEGA KNOLEDGE BASE: Как да превърнем един уебсайт в машина за пари

cross

Well-Known Member
Здравейте, колеги!
Малко интро към темата:
Тук няма да продавам нищо, няма да предлагам нищо, бих искал просто да направим една много полезна тема за форума, която да е от полза на новите, а в същото време да обменим идеи.

Става дума за това как да:
- Си направим уебсайта
- Привлечем трафик
- Монетизираме трафик с Адсенс
- Какви суми да очакваме месечно и от какво зависи

Нека тук събираме инфо от други теми, питаме и обменяме опит, за да се "ъпдейтнем" някои от нас, да се науичим и т.н.

Моля ви, колеги, нека не се караме и в тази тема. Не говаря само да не нападате мен, за това си има теми, но недейте и помежду си - нека направим нещо полезно. Надявам се да ме разберете ;)


По-късно и аз ще споделя малко от моя малък опит.
 
Че какъв опит имаш ти, какъв успешен сайт си правил? Разбирам темата да е пусната от някой читав човек, ами то от клоуна/ шута на целия форум, ти не беше - програмиАтор, поет ( представящ стихове на Иван Вазов за твои), земеделец, биопроизводител, писател, уебмастер, апартамент за 450 000, кола 200 000, ДЕБИЛ,, кретен, чукундур?
Ако беше читав човек щеше да питаш как да направиш успешен сайт и чисто и нормално да обясниш, че нищо не отбираш, но ти си мега кретен бате, няма да се научиш, каза ти го някой още в оная тема - зарежи го тоя форум, всички ти се смеят, не ставаш.
 
Айде почна се:D:D:D:D Абе момче, не ти ли омръзна да те хокат..... що се вреш между шамарите?
 
ДЕБИЛ,, кретен, чукундур?
ти си мега кретен
Да беше го нарекъл и ''пикльо'', та белким @Blinky се самозерира и помодерира малко - обективно, разбира се, както винаги. ;)
 
Да беше го нарекъл и ''пикльо'', та белким @Blinky се самозерира и помодерира малко - обективно, разбира се, както винаги. ;)
Покажи ми моля те 10 твои поста които са по темата на форума.
 
Покажи ми моля те 10 твои поста които са по темата на форума.
Ама, обезателно ще изпълня всяка твоя заповед (замаскирана като молба), разбира се. Ти що ме махна от игнора, любов? Липсвах ти, а? :)
 
С тази се действа само по този начин и без туй едно полезно мнение не съм и видял, бий и игнора и си спестяваш спорове с радиоточката.

a3579f2afbb7c41fbb488f3347568261.png
 
С тази се действа само по този начин и без туй едно полезно мнение не съм и видял, бий и игнора и си спестяваш спорове с радиоточката.
Отдавна съм го направил.
 
Хем ме игнорират, хем ме коментират, хем за справки ме молят, чудни хора. :)

Намесих се, защото човекът, който докладва снощи епитета ''пикльо'' днес сее благодат под формата на обиди, а ''обективният'' този път не реагира.

п.с. Сори, Ивайло. Спирам. Пусни репорти да почистят, пък дано има ефект.
 
Хем ме игнорират, хем ме коментират, хем за справки ме молят, чудни хора. :)

Намесих се, защото човекът, който докладва снощи епитета ''пикльо'' днес сее благодат под формата на обиди, а ''обективният'' този път не реагира.

п.с. Сори, Ивайло. Спирам. Пусни репорти да почистят, пък дано има ефект.
Не се измъквай, айде да не са 10, дай само 5.
 
Не се измъквай, айде да не са 10, дай само 5.
Ма повече ще ти дам, бе слънце. Цяла тема имам посветена на онлайн търговията с мартеници: https://www.predpriemach.com/threads/Кой-по-дяволите-купува-мартеници-по-интернет.65435/
Имам тема и за една разработена вече (но не и към момента на пускане на темата) продуктова ниша: https://www.predpriemach.com/thread...ова-ниша-с-новите-опаковки-на-цигарите.67903/

Предприемаческият дух е залегнал дълбоко в мен. Как може да се съмняваш изобщо? :)
 
Ма повече ще ти дам, бе слънце. Цяла тема имам посветена на онлайн търговията с мартеници: https://www.predpriemach.com/threads/Кой-по-дяволите-купува-мартеници-по-интернет.65435/
Имам тема и за една разработена вече (но не и към момента на пускане на темата) продуктова ниша: https://www.predpriemach.com/threads/Открива-ли-се-нова-продуктова-ниша-с-новите-опаковки-на-цигарите.67903/

Предприемаческият дух е залегнал дълбоко в мен. Как може да се съмняваш изобщо? :)
2 тъпи теми, колкото да става лафа.
Чакам другите.
 
Продължавай да чакаш, а аз междувременно ще изляза малко с приятели. Съветвам те да направиш същото. :)
 

Горе