Merchant account in Bulgaria

Tatiana

New Member
Добър ден. Не сам от България, затова ще пиша по-английски, защото не съм уверена/сигурна в знанията си на български език (читая и разбирам прочетено).

Is there a Bulgarian bank opening Merchant accounts for accepting on-line payments?

(Има ли былгарска банка, която открива Merchant accounts да приемаш плащания от цял свят on-line?)

Благодаря.
 
От: Merchant account in Bulgaria

I have also found that there are banks in Bulgaria offer (Виртуален ПОС терминал). Woiuld you be so kind to let me know which are these and there web-addresses?
Thanks.
 
От: Merchant account in Bulgaria

Баси, що ли ми подсказва интуицията, че някой ще гърми с парички :(
 
От: Merchant account in Bulgaria

Sammy,
Thanks a lot for the links - they are of help to me for sure!

Мерси!
 
От: Merchant account in Bulgaria

За кой става въпрос? Пиши на ЛС

Давайте информация, но никой да не се връзва с комисионни, 10% обещани пари за транзакции и тнн. Може да звучи примамливо, но после - през носа излиза като дойдат качулатите.

Обикновено случаите завършват в съда и дребните риби плащат компенсации.

Ето малко инфо, ако случайно някой е пропуснал

http://www.vbox7.com/play:5176b570
http://www.vbox7.com/play:7704fc27

Схемата е подобна.
 
От: Merchant account in Bulgaria

"pi4 iska6 li da predlagame php hosting?"
"pyk da im kradem nomerata na kreditnite karti"
":]"

hahah
;)
Второто видео не го бях гледал
 
Последно редактирано:
От: Merchant account in Bulgaria

дам това със php hostinga изби рибата :) Добре, че хакерите не са набарали скайп-а... Там се правят чудеса :)
 
От: Merchant account in Bulgaria

Tatiana разкажи все пак каква е офертата :)
 
От: От: Merchant account in Bulgaria

Tatiana разкажи все пак каква е офертата :)

Makena, планирам да живея в България, искам да открия своя фирма - преводи, имам клиенти от ES които искат да се разплащат с кредитни карти. Затова и търся, има ли нещо в България.
 
От: Merchant account in Bulgaria

Няма комисионни бе бате.
Нъде става въпрос за такиа работи?!
Някакъв/ква мързелив/а не му се търси в Гугъл и пита тука.
Не мисля че ще се преебем масово за дето пускаме по некой телефон или линкче
 
От: Merchant account in Bulgaria

Имаме това което търсиш виртуалния терминал на е-пей работи нормално със всякакви видове карти освен това можеш да работиш със всеки европейски мерчант все пак и България е в европа можещ да си взимаш парите и през пейпал със закачена сметка от българка банка просто начини хиляди акто всички колеги тук във форума си прибират парите поедин или друг начин
 
От: От: Merchant account in Bulgaria

Имаме това което търсиш виртуалния терминал на е-пей работи нормално със всякакви видове карти освен това можеш да работиш със всеки европейски мерчант все пак и България е в европа можещ да си взимаш парите и през пейпал със закачена сметка от българка банка просто начини хиляди акто всички колеги тук във форума си прибират парите поедин или друг начин

Благодаря за помощ. I was not sure if Bulgarian companies are already accepted by Western European banks for opening merchant accounts. Regarding paypal - there are many traders who are not satisfied with them for they may close account or freeze money without any explanation. However, thanks to all who were so kind to provide me with information - it was really useful.

Пак - благодаря всичките, който не са останал встрани и ме помогнал с информацията, която имал или намерил! :)
 
От: Merchant account in Bulgaria

Някакъв/ква мързелив/а не му се търси в Гугъл и пита тука.

Много жал, че в Internet има такиви ползователи. Когато мога да помогна на някой, аз помагам, но не го наричам "мързелив" защото не искам да бъда груба...

I am really sorry that in Internet community there are such people. If I could have found such information in google, I wouldn't have addresses to those who live in Bulgaria... Don't you think so? (in fact, I don't ned your answer, sorry)
 
От: Merchant account in Bulgaria

Моля ви се без вражди. Не сте малки. Да, моля те не бъди груба. radev, не е искал да обини никой, сигурен съм в това. Тук целта е именно да се помага, така че аз лично бих ви помолил да не пристъпвате приятелския тон. Мерси и на двамата предварително.:)
 
От: Merchant account in Bulgaria

Радев, къде е толерантността ти ? И аз се ебавам с много хора ама не ги мятам наред ...
 

Горе