microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

nortrant

Well-Known Member
http://www.microlancer.com - това е един сравнително нов уеб сайт където може да предложите ваши услуги.
Има доста категории като:
- PSD to HTML
- WordPress Customization
- One-Page Web Design
- Web Banner Design
- Drawing & Sketching
- Logo Design
- PowerPoint Presentations
- Infographics
- Facebook Graphics

Аз не го ползвам и не знам как е отвътре!
Сега е моментът да се регистрирате и да започнете да трупате регистрация защото е на няма и 2 години.
Част е от ENVATO (themeforest, codecanyon и т.н.) и реклама не му липсва.

Още когато стартира официално мислех да му направя реклама, но забравих...
сигурно доста от Вас го знаят (защото се рекламира в themeforest и т.н).

Успех

п.п. преди малко мернах един сънародник - дизайнер
налазвайте и вие! :p
 
От: microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

Я дай повече инфо. Какви екстри/възможности има този сайт/система, които ги няма другаде. Как се справяш ти лично там и какви са ти впечатленията от този сайт?
 
От: microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

Я дай повече инфо. Какви екстри/възможности има този сайт/система, които ги няма другаде. Как се справяш ти лично там и какви са ти впечатленията от този сайт?

---->

Аз не го ползвам и не знам как е отвътре!

не ползвам сайта и нямам време да го разучавам
който търси нов пазар, да пробва този - според мен си залужава защото е проект на Envato
 
От: microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

Мярнах го преди 3 дена някъде - не го ползвам, но ми изглежда като клонинг на fiverr на пръв поглед, само където минималните мизи не са по 5 гущера а повече, един вид да не се продава скапана фрийлансърска услуга, като тези във fiverr, които реално трябва да струват повече. Май е направено да се уважава труда на авторите в envato мрежата и клиентът да знае за какво да си дава парите, а не да даде 5 долара и после - "каквото стане", защото фрийлансърът не си е давал много зор, тъй като взима само 3,92$ от тези 5$ и после да я има "you get what you pay for" историята.
 
От: microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

Аз като чуя $10 се ужасявам, а при $5 изпадам в потрес. Не, не се майтапя.
То по-добре да ходя да почистя няколко входа на блокове за над тези пари или да поразчистя на някой съсед за храна над тази стойност.
 
От: microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

Не знам де ги видяхте тия $5 и $10. Изглежда всеки сам си определя за колко ще работи. Цените за повечето услуги са прилични, леко ниски. Ама в момента гледам от гледната точка на потребител и не мога да кажа колко нормални са тия цени. На всеки като дава пари му се вижда скъпо :) . С времето предполагам ще падат надолу, понеже сайтът е нов и не много известен, а очаквам да го напъплят още фрийленсъри.
 
От: microlancer.com - още едно място за изява на фрийлансърите

Аз като чуя $10 се ужасявам, а при $5 изпадам в потрес. Не, не се майтапя.
То по-добре да ходя да почистя няколко входа на блокове за над тези пари или да поразчистя на някой съсед за храна над тази стойност.

Прав си, но във Fiverr тези, които наистина печелят са онези с автоматизираните услуги, дето им отнема не повече от 5 мн да ти изпълнят задачата. Corkservice са екип от молдовци, които предлагат "качествени сео услуги" с 20 различни гига. Имат над 100 000 продадени услуги и по 4$ печалба (защото 1$ отива във fiverr), това са над 400 000 долара за 2 години. Ами да ти кажа, по 200К долара на година от 5$ услуга си е доста добре измислена система :) Просто трябва да ти е автомат, да почнеш да показваш резултати и да връшаш кинти на недоволните, за да нямаш негативна репутация. Просто количеството тук е важното. Естествено, че за 5$ няма да седиш цял ден и да правиш нещо :)
 
Последно редактирано:

Горе