Miglen.com - моят блог

Филип си го каза, аз там пиша щото ми е кеф да го правя, колкото и глупости да пиша. Иначе мисля да пусна някъф по-сериозен със ИТ насоченост :)
 
Миии шото са тъпи. Това е типично българска черта... когато си виновен за нещо прехвърляш вината на друг... Ти просто показа проблема като преди това ги предупреди, а те не ти обърнаха внимание.
 
Според мен всеки младеж със завършен пети клас може да даде view source и да открие този скрипт. Каквото си искат заключение да правят, само да не ми се обясняват в коментарите.
 
Когато някой има бъгове които могат да се използват... еми да си ги оправят. Не виждам какъв е проблема, щом tyxo не могат да се справят къде са тръгнали в А професионална. Не е ли така?
 
Прав си бате, непрофесионализма е много голям минус за всеки онлай бизнес, тръгнал да се бута при големите. А и винаги съм мрънкал, че това да им даваш линк, само и само да покажеш на посетителите си че сайта/блога ти е посещаем не е достатъчно силна причина. :wink:

А и това че си направил статия за това как всъщност са нещата не им дава право да те плют за неуспеха си, все пак не си излъгал. Просто не са доволни че може някой да им оспорва че са много дори. Може и да са, но не е сигурно докато не потърсиш второ мнение. :)
 

Горе