MoreNiche - как да ползвам "Template"

nnddnn

New Member
Здравейте всички, които ще прочетете следващите няколко реда.
Тъй като познанията ми по английски са на ниво под средно, ми е необходима малка помощ.
Въпросът ми е следния:
След като си изтегля "Template" от сайта, нужно ли е да правя промени по HTML кода на страниците, и ако да, какви са те.
Всичко го има описано в MoreNiche, но за мен е трудно да разбера.
Ако не досаждам, бих се радвал на малко напътствия на Български език от по- посветените.
Благодаря предварително.
Желая на всички весели празници !!!
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Здрасти и добре дошул. Много кофти новина, но за да едитнеш текста ти трябва някакво ниво английски. Определено трябва да се промени html-а, но от рода на твойте реф. линкове, картинки, банери (ако искаш), както и други елементи, които могат да ти помогнат да го направиш добре.

Трябва да ни кажеш какво точно си направил до моменти и докъде си стигнал. Защото така на сляпо да ти помагаме е малко губене на време, колкото по-бързо, толкова по добре. Само едно въпросче, от къде се регна? Че напоследък стана много модерно да се заобикалят програмите от форума. ;)

Весели празници и на теб.
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Какво имаш предвид това от къде съм се регнал? Сайта го намерих доста отдавна, не помня вече как, но се регистрирах едва днес, след като реших да пиша.
А ето до къде съм стигнал - имам готов темплейт, който съм качил в hit.bg, но не мога да ти дам линка защото нямам 10 поста.
Само че от тук нататък какво. Как някой ще разбере, че това е мой сайт. Какво да променя в него.
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Какво имаш предвид това от къде съм се регнал? Сайта го намерих доста отдавна, не помня вече как, но се регистрирах едва днес, след като реших да пиша.

а ти за регването в кой сайт говориш MoreNiche или Предприемач.ком:)
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Какво имаш предвид това от къде съм се регнал? Сайта го намерих доста отдавна, не помня вече как, но се регистрирах едва днес, след като реших да пиша.
А ето до къде съм стигнал -имам готов темплейт, който съм качил в hit.bg, но не мога да ти дам линка защото нямам 10 поста.
Само че от тук нататък какво. Как някой ще разбере, че това е мой сайт. Какво да променя в него.
хит.бг едно време не се отваряха от чужбина, сега незнам как е. По-добре въобще не се занимавай с хит-а
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Вероятно не съм разбрал въпроса...В MoreNiche се регистрирах преди 2 месеца, а тук - днес. Така че явно съм "заобиколил" програмите от форума, за което се извинявам. До скоро. Все пак ще се радвам, ако някой ми отговори малко по- изчерпателно на въпросите от предишните ми постове. А, аз обещавам, че от днес нататък ще бъда верен на "предприемач.ком"
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Еми като за начало не мисля че hit.bg е най-подходящото място на което може да разположиш твоя онлайн бизнес. По-добре като идея са безплатните блог платформи, както и отговорих ти на всички въпроси. Ако имаш по-конкретни, тука сме. ;)
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Хит.бг си оправиха хостинга отдавна - имам доста чуждестранен трафик в сайтовете си там. Но за съжаление често имат проблеми с дисковото пространство...
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

хммммм аз на времето се учих по следния начин , хващам някой сайт с сродна тематика , в която искаш да правиш и твоя и просто му гледаш сорса ..... така се ориентираш как да си правиш таблици и да слагаш линкове и да запазиш дизайна на твоя :)
 
От: MoreNiche - как да ползвам "Template"

Да, това е не лош пример. След първите няколко такива опита ще започнеш да правиш нещата автоматично без да се замисляш много много. Както съм казвал не веднъж - всичко е опит и колкото повече се практикува, толкова по-бързо ще започнеш да ставаш добър. Важи за всичко. ;)

Само като за начало може да се позавъртиш из някоя друга статия, за да ти стане максимално ясно какво правиш и да придобиеш представа другите какво са казали и направили по въпроса. ;)

Успехи, пич. Имай предвид, че четенето и успоредното практикуване са най-добрата комбинация за бързо усвояване на материята.;)
 

Горе