NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Лошото при тези сайтове е, че администраторите могат да манипулират точките в полза на техни хора и само да гълтат пари от смс-и примерно. И други подобни измами сега ми идват на ум. Като преди години пак имаше някакви залязващи "гори", спамът ми в скайпа, влизам и гледам класацията и виждам, първият с колко точки е само, което ми е достатъчно, да се откажа да цъкам..

Бтв сложи класация на потребителите, ако има (не е видима без регистрация).

Такива измамни практики на стоят на дневен ред.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

От личен опит ти казвам пускал съм такъв сайт яко трафик идва и като праснеш чертата гледаш като теле в железница няма кеш.И да влизащите в подобни сайтове вече са много малко следователно я имаш 150-200 регистрирани и това е.За спам става сайта, поне сложи малко реклама да изкараш пари да си подновиш я домейн я хостинг.Успех!
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Сайт с награди :) какво да говорим, ще развиваш сайт, който е можело да бъде актуален преди 10 години :) , пич вземи се стегни :)
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Между другото преди имаше 1 подобен сайт за награди който беше изплатил около 30 000лв награди
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Вече взехте и да спамите, оправете си сами тая работа

Искаме да Ви поканим да се регистрирате в най-новият и сигурен сайт за награди в България - NAGRADI365.COM!

Регистрирайте се в сайта, събирайте точки и печелете реални парични награди! Точките се събират много лесно, а наградите се изпращат в кратък срок!

Линк към сайта: http://nagradi365.com/

Ще се радваме ако се регистрирате!!! Очакваме Ви!!!

--
Внимание: Това може да е непоискано търговско съобщение!
Извиняваме се за спама, отпишете се за да не Ви досаждаме повече:
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

С цел да се разпространи сайта, тъй като конкуренцията е убийствена!!! Още веднъж се извиняваме.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Нали знаете и това че глобите от КЗП са още по убийствени, има няма 5000 лева
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Абе на мен ако ми пратят такова нещо 100 жалби ако трябва ще пусна, ама подобни спамове няма да търпя.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Ами като нови в тая сфера им даваме насоки да не го правят, да се научат по други методи, не става веднага с жалбите, ще се научат от собствените си грешки
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Извинили сме се в имейла, но и тук също го правим! Предварително се извиняваме на всеки! Писмото е еднократно и дори и още някой от вас да получи подобно писмо - повече няма да го получава, дори и да не се отпише. Лично аз знам колко са неприятни спамерските имейли, но няма как. Просто се опитваме сайта да пробие. Лоша практика е, но е доста ефикасна за нашето положение. Проявете разбиране. Просто някои от нас не могат да търпят ниското заплащане на труда в страната, и се опитват да успеят със сайт, който да им осигури допълнителни приходи. Съжаляваме, но е трудно да се успее без СПАМ... :(
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Извинили сме се в имейла, но и тук също го правим! Предварително се извиняваме на всеки! Писмото е еднократно и дори и още някой от вас да получи подобно писмо - повече няма да го получава, дори и да не се отпише. Лично аз знам колко са неприятни спамерските имейли, но няма как. Просто се опитваме сайта да пробие. Лоша практика е, но е доста ефикасна за нашето положение. Проявете разбиране. Просто някои от нас не могат да търпят ниското заплащане на труда в страната, и се опитват да успеят със сайт, който да им осигури допълнителни приходи. Съжаляваме, но е трудно да се успее без СПАМ... :(

Аха, и затова реши, че ние сме рибоци тука?
Не могло да се успее или ти си поредният 10 годишен, който идва тук, за да си изкара джобни за смартфон и го прави по бързата процедура?
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Извинили сме се в имейла, но и тук също го правим! Предварително се извиняваме на всеки! Писмото е еднократно и дори и още някой от вас да получи подобно писмо - повече няма да го получава, дори и да не се отпише. Лично аз знам колко са неприятни спамерските имейли, но няма как. Просто се опитваме сайта да пробие. Лоша практика е, но е доста ефикасна за нашето положение. Проявете разбиране. Просто някои от нас не могат да търпят ниското заплащане на труда в страната, и се опитват да успеят със сайт, който да им осигури допълнителни приходи. Съжаляваме, но е трудно да се успее без СПАМ... :(

Лош старт... и да твърдиш, че без спам не може да се успее ме кара да губя вяра в младото поколение защото начинът на мислене не се променя и всеки си остава тарикатче на дребно, което с хитринки и мизерии се опитва да изкара някой лев. Това не е предприемачество!
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Този е поредният, който иска да събере пари за смартфон, казвам ти....бас ловя, че след по - малко от месец няма да има и помен от този сайт.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Този е поредният, който иска да събере пари за смартфон, казвам ти....бас ловя, че след по - малко от месец няма да има и помен от този сайт.

Ако кажеш за колко пари се хващаш на бас, може другата година домейна на сайта да ни е безплатен. :)
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

... Съжаляваме, но е трудно да се успее без СПАМ... :(

Абе, пич, нямам нищо против всеки да се развива както може, но ти да ми причиняваш неудобство на останалите и най-нагло да твърдиш, че без спам не може... не съм съгласен! На мен ми е писнало на ден трия десетки спамове от пощите си и много добре зная колко е гадно. Така, че вземи се стегни! След като искаш да се развиеш сайта, има много начини за това. Има един куп директории, социалки, пусни си реклама, дори и сайта си постави в подписа, но стига си раздувал глупави теории. Поздрави!
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Как се извинява :D
Което ми напомня за един безследно изчезнал потребител, Ивайло Ангелов това ти ли си?
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Как се извинява :D
Което ми напомня за един безследно изчезнал потребител, Ивайло Ангелов това ти ли си?

Не?! Какъв Ивайло Ангелов?!
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Не?! Какъв Ивайло Ангелов?!
Е потърси де. И ако налея няколко хиляди посещения от проксита ще получа ли награда?
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Е потърси де. И ако налея няколко хиляди посещения от проксита ще получа ли награда?

По-късно ще се поразровя.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Награди365 ми се извини и на мен. Очакват се още спамки, искаше да провери за мойте мейли, но не мога да вадя списъци за глупости. Съветвам го да спре, защото освен, че ми докара солидна доза вечерен смях, спокойно може някой хубавичко да го подреди за спам с доста солидни адвокатски сили. Интересно ми е ко ши стане ако сега се прати мейлче на собствениците на някой "по - такъв" сайт какво ще стане.....
Виждам, че те стреснах, ама недей така, защото може и да игнорирам настоящо СПАМ съобщение, но като получа 2 - ро или трето вече няма да се размине. Съветвам те да не ме молиш за списък с мейли, за да проверяваш, а да престанеш с тази безумна СПАМ практика, ако може сега да ми кажеш това колко дивиденти и колко негативи ти донесе?
 

Горе