NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

niks

New Member
Здравейте

След като въведаха порочната нова рейтингова система от Хотфайл измислиха и нов начин да не изплащат високи комисионни на Ъплоъдърите.

От около месец забелязвах спадове в дневните ми приходи от между $4/$6 до $2/$3, което както установих се дължи на изтрити файлове, това ме накара да следя кои файлове се теглят най-много и респективно носят най-много приходи

И... Киндер Сюрприз, подозренията ми се оказаха ОПРАВДАНИ

Най-теглените ми сцени от филми бяха ИЗТРИТИ при условие че други клипове от същия филм и производител си стоя недокоснати защото имат по слаб трафик (не могат да се оправдаят с нарушени авторски права)

ВАЖНО:

Измамата се състои в следното.

Хотфайл ви съветват да качвате файловете си само на техния сървър като това ще даведе до покачване на вашия статус до Platinum.

Целта е потребителя да си купи Премимум акаунт за да свали всичките ви файлове по бързо и без да чака, а като започне да сваля поредицата от видео клипове каквато аз например качвам се оказва че сцена номер 6 е няма после номер 13 е няма и т.н. Човека си е дал парите и после пие една студена вода

Извода е:

Искат да приберат парите от Премиум акаунта а после вие които сте допринесли за това да "Духате Супата" с 2-3$ на ден

Решението е:

Използвайте Файл хостинги които ви плащат и Процент от закупените Премимум акаунти а не само от свалените файлове, като:

1. Шарематрикс----Плаща ви 30% от стойността на закупения Премиум акаунт

Реферален линк за Регистрация:

http://tinyurl.com/vipsharem


2.СТОРЕЙДЖ--Плаща ви $2 за закупен Премиум акаунт

Реферален линк за Регистрация:

http://tinyurl.com/vipstor

...................................................

PS:

Следете си статистиката на най-сваляните файлове и сами ще се убедите че ще започват да изчезват, уж за нарушени права а когато им изпратя запитване как ще го докажат отговор НЯМА

Ако Хотфайл са Честни и искат да ме опровергаят нека изведат статистика за закупените премиум акаунти и започнат да плащат и процент от тяхната стойност както прави Шарематрикс.

По този начин ще видите как правят пари на ваш гръб а вие прибирате Жълти стотинки от Печалбата им
 
Последно редактирано:
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

еми за какво са го направили да печелим ние ли ?
незнам вий как изкарвате ама аз за 1 месец имам 1 долар с хиляда зора и не се заслужава сякаш то докато събера минимума и сигурно няма да съществува вече тоя хот-боклук.
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

пълен скам са всякакви подобни матрици аз ги ползвам само за хостване на музика.
 
От: От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

пълен скам са всякакви подобни матрици аз ги ползвам само за хостване на музика.
да ама кво хостваш като след няколко дни 20 ли там колко и линка дет си си го запаметил вече е невалиден а пък и са те орязали с 50 к да теглиш и да се дразниш и то като не можеш и с данлоуд менъджер да ги данлоудваш като се скапе връзката може би и умишлено и кво праим ?
по - добре си регни акаунт в webhost хората ти дават 1.5 гб място и 100 гб трафик теглиш от всякъде с всичко и качаш така и сайт да си хостнеш няма една рекламка да ти лепнат.
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

хофайл съм ги избрал,защото позволяват по големи файлове да се качват и ги пазят сравнително дълго,най-добрите подобни сайтове са 2,но имат ограничение 100мб
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

Защо се занимавате за $6 с такива неща? Освен, че се нарушават законите за авторското право в почти всички държави и заплащането за това е мизерно...
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

sharegator също са измамници!
Сега прекъснаха системата, за да намерят средства хахахахах:D
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

/off topic: Ша==ма==прощаваш==ама==ебаси==заглавието:twisted:
 
От: От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

sharegator също са измамници!
Сега прекъснаха системата, за да намерят средства хахахахах:D

Напротив :) аз съм получил 2 плащания от тях!
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

ShareGator Affillate Program is stopped due to find new financial refunds

Това ми напомня за моето намерение да изпробвам програмата при условие че имах стратегия как да направя минимума за отрицателно време ... Уви изведнъж от 10 долара се смкънах на 2 а сайта стоя offline няколко дни ... Абе нямам думи просто тези програми не си заслужават,Hotfile направи някакви плащания,вероятно и продължава да прави нямам представа но хората са измислили как да ни правят на луди и ние да им вЕрваме това е положението.
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

Статистиката на Хотфайл е Зациклила от обяд и не се обновява.

Тази програма за пореден път доказа че не струва.

Ще сменя и малкото останали форуми където поствам нейни линкове
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

Тези НЕЩАСТНИ и БЕДНИ Боклуци от Хотфайл ми изтриха днес 30 филма.

Окончателно го напускам този Долнопробен Хост.

Изтриването на файлове без обяснение е поредната Чифутска система от тяхна страна за да ограничат изплащането на високи комисионни

От Шарематрикс когато ми изтрият файл ми изпращат е-мейл в който ме уведомяват за изтрития файл и когато им поискам обеснение ми изпращат писмото в което са известени за нарушени авторски права от собственика и линк към форума където са публикувани линковете

Не се лъжете да качвате фалове там, само ще си загубите времето.

Тези Руски Цигани нямат пари и се чудят какво да измислят.

МНОГО СКОРО ЩЕ СКАМНАТ, ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА
 
Последно редактирано:
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

Аз съм си много доволен от хотфайл.:D
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

аз съм поредния недоволен губят се кликове значи ако имате (както мен)41серии на сериалче и един потребител реши да ви ги изтегли да ги гледа:
-като фрее юзър-най много 20 тегления няма да ви се отчетат(от опит знам)
-като премиум-само 10 ще бъдат отчетени другите няма да бъдат в статистиката заради тяхната анти-чийт система....BULL SHIT!!!
 
От: NB==ВНИМАНИЕ==Hotfile Умишлено изтриват най-теглените файлове==SCAM

А бе още ли се занимавате с хотфаил аз отдавна ги зарязох и сега съм много доволен от новия 1 фаил не ме е излъгал и реферални си ми плаща и процент от премиумите дет си купуват чрез мен и наи-важното че плаща!
 

Горе