nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

мда съгласен,можели админите да ми променят ника на tretichepik нищо лошо няма предполагам,то където е моето там и сега


все още съм обиден на момчето/момичето nbsp
 
Аз като човек пускал подобна тема, специално за репутациите (справка в последните пуснати от мен теми), смея да твърдя, че не си прав.
Има си правила, които са наложени за определена зона. Ако не ти харесват - местиш се на друго място. Ако и там не ти харесат - на трето. В интерес на истината и аз си мислих да ти цъкна негативна репутация, но се отказах, с оглед предните. Факта, че има хора изказали мнение различно от общото или по-точно твоето и човека пуснал темата, не значи, че трябва да се държиш като измекяр и да обиждаш целия форум - включая и мен. Факт е, че както ти беше регистриран там, така съм и аз, така са и доста потребители от този форум - не мислиш ли, че ако запазиш добрия тон, би имал по-голям успех в изказването на мнението си?
Кой е богопомазан, кой е над господ и за какво изобщо говориш?! И мен ме баниха за седмица, защото коментирах оферта в пазара - факт е, на едно място има едни правила - на друго - други. Или свикваш, или теглиш майната и си намираш друго "място"
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Като изключим това, че съм съгласен за форума им , колко е зле , съм на мнение ,че автора на темата е с психични разстройства !? Някой му казал нещо в интернет , той ходи от форум А във форум Б да пита " АЗ ТАКЪВ ЛИ СЪМ , АЗ ТАКЪВ ЛИ СЪМ АЗ ТАКЪВ ЛИ СЪМ " . Не си добре пич :)
И недей да ми отговаряш , като засягаш драмата - "КАКЪВ СЪМ АЗ КАКЪВ СЪМ АЗ " =) .
Определено си свикнал само в предприемач да пишеш , където обидите са доста по-малко за разлика от дата.бг/горепосочения форум и т.н. . И не приемай нещата навътре , това само показва , че си хахо .
 
Последно редактирано:
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

скорпи - ти 18 години незнам дали направи и вече взе да даваш психологични профили на ората?
я се спри и с еогледай малко преди да пресечещ да не те отнесе някой зил ?
вие като нве си цените мнението ваша работа ?
дай аз като съм опозиция на 99 процента от форума дай да ме гонят щото на такива като тебе не им изнася да им казвам реални неща в очите ?
а искаш да си живееш в розова мъгла и изпарения от анален възелин?
 
Re: От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

а искаш да си живееш в розова мъгла и изпарения от анален възелин?


хахахаха НЕНЕНЕНЕНЕНЕ!!!! СЕГА ЦЯЛ ДЕН ЩЕ СЪМ НАХИЛЕН!
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

скорпи - ти 18 години незнам дали направи и вече взе да даваш психологични профили на ората?
я се спри и с еогледай малко преди да пресечещ да не те отнесе някой зил ?
вие като нве си цените мнението ваша работа ?
дай аз като съм опозиция на 99 процента от форума дай да ме гонят щото на такива като тебе не им изнася да им казвам реални неща в очите ?
а искаш да си живееш в розова мъгла и изпарения от анален възелин?

Направил съм спокойно , въпреки че и 10 годишен няма да се оплаква в трети,четвърти ,пети форум ,че някой му казал че прави почистване за пролетта на форума.
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Тоя форум WebmasterBG .. е голям шит. В момента в който пусна някаква оферта или каквото и да е , има 5-6 тъпанарчета , дето веднага цъкат червената репутация. Тоя форум просто е толкова зле , че .. няма нужда да го посещавате... Всички са толкова завистливи и смотани , че...

И отново.. Предприемач №1 :D
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Тоя форум WebmasterBG .. е голям шит. В момента в който пусна някаква оферта или каквото и да е , има 5-6 тъпанарчета , дето веднага цъкат червената репутация. Тоя форум просто е толкова зле , че .. няма нужда да го посещавате... Всички са толкова завистливи и смотани , че...

И отново.. Предприемач №1 :D
Не може да си като тях - трябва да си по-червен. Ти не знаеш ли мотото на nbsp? То е "Кой не скача е червен".
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Много сте тънкообидни бре! :) То това си е ежедневие ти напсуваш някои - той те напсува. Що се задълбочавате толкова не знам.

Относно червените точки аз лично не съм цъкал на никого по простата причина, че дори да не съм съгласен това не значи, че човека задължително не е прав. В уебмастъра не влизам щото тука по ме кефи и вярно с тези червени точки отдолу под всеки пост е голяма олигофрения - ама тяхна си работа.

Там ако взема да пиша сигурно на втория пост ще се изнервя от коментари на "разбирачи" с червени точки "Много си тъп, Саше!" и ще си изляза. Рай за хейтърите е там. :)
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

@wanderer

Всъшност, не съм искал да те обидя лично. Не възприемам хората като "боклуци". Напротив, уважавам хората. Извинявам се, ако реакцията ми на твоите излияния те е засегнала лично.

Само дето не разбирам. Защо мислиш, че ти можеш да попържваш другите, а ние да се чешем по дупето и да се правим, че ние е гот?

Помисли си за момент, че не в админа на "другия форум" е грешката.

Понеже това не е единствената тема с оплаквания по мой адрес, имайте предвид, че WebmasterBG е МНОГО по-различно място от Предприемач. Ако някой не пасва във форума, обикновенно е банван. И няма нужда да го приема толкова лично и да циври наоколо.
 
От: От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Само дето не разбирам. Защо мислиш, че ти можеш да попържваш другите, а ние да се чешем по дупето и да се правим, че ние е гот?

Само нещо не си спомням кой съм попържвал :)или на някой не му бях удобен?



@wanderer

Всъшност, не съм искал да те обидя лично. Не възприемам хората като "боклуци". Напротив, уважавам хората. Извинявам се, ако реакцията ми на твоите излияния те е засегнала лично.

Вярно е 4е съм доста инпулсивен по някога,но характер кво да се прави.Минало заминало,приемам извинението и така ако съм обидил някой приемете и моето.


Поздрави
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

И все пак - другия форум е неприятно строг.
 
От: От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Понеже това не е единствената тема с оплаквания по мой адрес, имайте предвид, че WebmasterBG е МНОГО по-различно място от Предприемач.
То това е ясно. Тук е невъзможно някой комплексиран анонимен тип да те товари публично с червени точки под собственото ти мнение. Наистина е МНОГО по-различно. Освен това тук има повече посещения, което също трябва да бъде отчетено като различие. Могат да се изброят и други разлики.
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

А ти, г-н админ като виждаш колко теми има и като четеш изказванията на хората не си ли правиш някакъв извод?
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

В общия случай средностатистическият български уебмастър/предприемач трявбва да е щаствлив, че има възможност за избор м-у няколко форума. :eek:

Иначе, изводите съм си ги направил отдавна. И това, че моя форум не прилича на масовката тук е следствие на избор, а не на стечение на обстоятелствата.

Темата "админа е много лош, 'щото ме банна" е меко казано банална... В моята къща важат моите правила. Много пъти съм казвал, който не го кефи да не влиза. А който е баннат не е добре дошъл.

За хората, които знаят защо посещават WebmasterBG, наздраве!

Хайде лека от мен и без лоши чувства! :wink:

П.П.
Към "фенклуба" ми тук: На омразата, която може да се излее след този ми пост не мисля да отговарям. :p
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

Ама като му обръщате внимание, правите по-популярен умрелия им иначе форум.... Оставете ги да умрат в забрава.
 
От: nbsp БУКЛУК ЛИ МЕ НАРИЧАШ?

nbsp, единственият + на твоя форум е, че има 2-3 сериозни Интернет предприемачи, които са по-активни там и рядко влизат тук. Само заради тези хора ползвам темата за пазара. Сигурен съм, че и повечето са като мен.

Успех с къщата ти, но твоята не е просто чиста, а направо стерилна.
 

Горе