1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

NeoBux

Дискусията в 'Кофа' стартирана от OVG, Ноем 14, 2008.

1. OVG

OVG New Member

Рег.:
    Авг 20, 2007
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0
    здравейте. Искам да питам някой работил ли е с NeoBux и ако е работил какви са му впечатленията?

2. voic4e

voic4e New Member

Рег.:
    Ноем 16, 2007
    Съобщения:
    661
    Харесвания:
    29
    Точки:
    0
    Професия:
    Freelance web developer
    Място:
    Пловдив/Видин
    От: NeoBux

Внимание... затаете дъх,,, :-o :evil: :!:

3. Sammy

Sammy New Member

Рег.:
    Март 3, 2008
    Съобщения:
    1,930
    Харесвания:
    31
    Точки:
    0

Според мен това е най добрия начин за изкарване на пари. Честна дума, не съм виждал по коректни, миналия месец изкарах над 1000$ само от реферали : )) Можеш да се регистрираш през моя линк www.neosux.com/?sux

4. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    21,291
    Харесвания:
    932
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia

Еми мойте впечатлени са много добре.:) Мисля да се оженя за създателя на сайта и да се боднеме.

Бате, как може да имаш толкова истина в подписа си и в същото време да ни плескаш линк на сайт, който е меко казано далеч от маркетинга.:) Успехи и нищо лично.;)

5. Huk0

Huk0 New Member

Рег.:
    Авг 6, 2008
    Съобщения:
    368
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0

Добре бе момчета, защо така правите?! Тука сме да изкарваме пари, може 1$ да е ама са пари. Дайте да се хванем и да направим едно яко необъкс ? Навремето изкарах 1$ ..... за 40 дена :) Ако бях спамил из форумите може би щях да закача няколко реферала и да изкарам .... 2$ за 40 дена :) Верно, пич ако се върнеш да прочетеш темата се отказвай, пълни глупостиса ! Вземи нещо малко по сериозно и изкарай поне 10$ за месец, после 50$ и накрая 1700 лева (актуално е) :) Във бизнеса ни няма реферали, има само партньори, а в лицето на всеки тук (с изключение на тези които са дошли да пуснат по един рефф линк) може да намериш помощник. Отдели време и прочети няколко теми и ще видиш как стават нещата.

6. OVG

OVG New Member

Рег.:
    Авг 20, 2007
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука :) , извинявам се за линка :)... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?

7. Huk0

Huk0 New Member

Рег.:
    Авг 6, 2008
    Съобщения:
    368
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0

НЕ! Регистрират се заблудени риби, които им се казва че рефералите ще бачкат за тях, и всеки чака някой да работи за него ... накрая нищо.Тези които си купиш според теб активни ли ще бъдат ? Ще ти кажа - НЕ! Вероятно даже самия необъкс си ги генерера сам и нестига дето цъкаш като маймуна 1 месец за 1$, ами и ти вземат парите за купуване на реферали.От цялата работа си назад.Това е.

8. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    21,291
    Харесвания:
    932
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia

Бате, сори. НО тук не се толерират такива програми/сайтове. Ако искаш да печелиш от реферали (ама наистина), може да се регнеш тук -> MoreNiche да направиш ревюта на програмите листнати в Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs в едни сайт за афилиейт маркетинг (има такива тамплейти), да го популяризираш и да печелиш от това. Ей това е яко пасивен доход.

Много хора тук влизат и ни споменават за такива сайтове. И това стана традиция. За разлика от спам форума на дата.бг - ние сме адванс в това и знаеме (поне така си мислиме :) ) кое е оферта и кое не.

Успехи и ако имаш нужда от помощ, ние сме насреща. ;)

9. voic4e

voic4e New Member

Рег.:
    Ноем 16, 2007
    Съобщения:
    661
    Харесвания:
    29
    Точки:
    0
    Професия:
    Freelance web developer
    Място:
    Пловдив/Видин

Добре, във форума на дата.бг онзи идиот, който изписа 100 000 реда за това, даваше пример със СТОТИЦИ реферали. Съжалявам, че няма как да го питам: "А тези 600 реферала лайна ли ще ядат бе, ТУПАН!".

Ако ти имаш 600 реферала, които ти правят 1 000 долара на месец - тези реферали за слава ли ще работят? Ами нали и те трябва да имат по 600 реферала. Ами тогава пък техните 360 000 реферала за какво ще цъкат?

Ебах мама му, колко тъпи копелета има на този свят! :( Да си толкова тъп се изисква невероятен талант - учудвам се на способностите на някои човешки същества.

Аналогично е и положението с т.нар. мрежов маркетинг - и там шаранчетата, които са най-отдолу работят за всички над тях,а най-лошото е, че точно тези най-отдолу са най-много. Ето затова плюя всички варианти на пирамиди.

Простете че не слагам стоп символи, но такива едноклетъчни не заслужават да слагаш, ами да ги псуваш директно! Как успяхте да изпишете 277 :shock: страници бе, БОКЛУЦИ?

Макар че признавам си - не проверих дали това необъкс е ptc или нещо друго - просто като чух бъкс и реферали, механично приех че иде реч за ptc.

Последно редактирано: Ноем 15, 2008
  10. Gotovski

Gotovski New Member

Рег.:
    Май 10, 2007
    Съобщения:
    436
    Харесвания:
    8
    Точки:
    0
    Професия:
    fsafsafs fsaf sfsfsafsafsafs
    Място:
    fsfafsafsafs fsafsfsaf
    От: От: NeoBux

edinstveniat chovek v predpriemach ( kato izkluchim admina i blinky ) deto pishe nai chetlivo i nai pravilni postove evala

11. Huk0

Huk0 New Member

Рег.:
    Авг 6, 2008
    Съобщения:
    368
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0
    От: От: От: NeoBux

Не съм съгласен с теб! Админа и Блинки (особено той) имат куп грешки :) Ако ме сравняваш с тях значи пиша нечетливо :)

П.П. Всичко е в рамките на шегата, да няма засегнати (не че ме бърка) :)

12. voic4e

voic4e New Member

Рег.:
    Ноем 16, 2007
    Съобщения:
    661
    Харесвания:
    29
    Точки:
    0
    Професия:
    Freelance web developer
    Място:
    Пловдив/Видин
    От: От: От: NeoBux

Защо, моите не са ли (четливи) ? :)

13. Huk0

Huk0 New Member

Рег.:
    Авг 6, 2008
    Съобщения:
    368
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0
    От: От: От: От: NeoBux

Кво си написал баце ? Нищо не ти разбирам! Почерка ти е ужасен!По четливо, в училище не са ли те учили :)

14. Sobieski

Sobieski Well-Known Member

Рег.:
    Апр 29, 2007
    Съобщения:
    1,993
    Харесвания:
    27
    Точки:
    48
    Място:
    Burgas

Тука стана супер мазало :lol:

15. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    21,291
    Харесвания:
    932
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    NeoBux - WTF?

То, бате и темата си една красива:) К'вато темата, такива и постовете. :)

16. Huk0

Huk0 New Member

Рег.:
    Авг 6, 2008
    Съобщения:
    368
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0
    От: NeoBux - WTF?

Можем да си го позволим, все пак е "кофа" :)

17. Huk0

Huk0 New Member

Рег.:
    Авг 6, 2008
    Съобщения:
    368
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0

Гледай какво става само! http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BA%D0%BE%D1%84%D0%B0&meta=

Класираме се на 8-мо място по дума кофа :)

18. tatqn4eto

tatqn4eto New Member

Рег.:
    Окт 1, 2009
    Съобщения:
    0
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Здравейте,на всички.Днес се регистрирах в този сайт ,но не знам как точно се работи.Някой ако може да ми обясни ще съм му много благодарна.

19. _DON_

_DON_ New Member

Рег.:
    Февру 15, 2009
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Здравейте
    Аз само едно не мога да разбера, при положение, че от Google AdSense банват ако трафика за сайта Ви идва от такива източници, как има хора който купуват такъв трафик.

20. coolice

coolice Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    12,488
    Харесвания:
    609
    Точки:
    113
    не го купуват за адсенс купуват го и вътят други бъксове и нещата се навръзват до безкраи няма измъкване от ниските печалби

Сподели страницата