Nepoznat.Net - Какво мислите?

От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Има бе, даже ми се оплакват, че не им пишели и му теглиха майните набързо на чата :D
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Забавна работа хахах Сложете повече емотиконки, отначало трябва да има възможност да се избира от какъв ПОЛ си - МЪЖ ИЛИ ЖЕНА, както и критерий с какви непознати искаш да те свърза - МЪЖЕ ИЛИ ЖЕНИ.
 
Последно редактирано:
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Защо след всеки отговор ми дава съобщение започни нов чат или запиши хронологията.

Това да не е чат с право само на едно мнение или е някакъв бот, я фиксирайте бъга да не благославям

PS

Опа, май не трябва да се натиска ентер а само изпрати защото прекратява чата
 
От: От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Сигурно хората цъкат бутон НАПУСНИ по погрешка.. вместо да пратят текста?!?

Защо след всеки отговор ми дава съобщение започни нов чат или запиши хронологията.

Това да не е чат с право само на едно мнение или е някакъв бот, я фиксирайте бъга да не благославям

Хм... niks е прав, възможно е и с ENTER да се прекратява чата, лошо.....
 
Последно редактирано:
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Бъгава работа.

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /listenToReceive.php could not be found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Веско, давай да го купувам, да го бутна малко и да му видим потенциала?
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Миналата година много се бяха зарибили по чужбината с тези непознати чатове, камери и прочие. В БГ има още няколко такива сайта, ама неизвестни. Това определено е що-годе нова ниша и с малко вложения чудеса ще се постигнат :)
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Завното е как освен в моята глава подобната идея се е завъртяла и в много други и ето, че някой хора освен че, мислят.Те и действат.
За да разгъним завесата, можете да натиснете : тук

Поздравления на Екипа.
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Е, то беше ясно, че скрипта не е писан на ръка. Дано някой не си го е помислил. Въпросът е, че в България май няма нещо такова или поне не е толкова популярно.
А и главно ми е заради домейна на мен. То даже като си направя равносметка, ако седна да си напиша сам системата, ще ми е по-добре, вместо да редактирам тази, но здраве да е.
Мързи ме да проверявам дали .com варианта на домейна е свободен, защото провеждам дискусия с добре познатия Ви г-н Курултаев. :)
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Здравейте,
1. Системата е free - това е така, но за мен е 100 пъти по-лесно да едитна нея, тъй като е написана по "разбираем" за мен начин на структуриране на кода. :)
2. Nepoznat.com е зает, иначе аз щях да го регистрирам. :D
3. Скоро съм решил да закупя stranger(s).bg + да се помъча да интегрирам видео чат па ще видим за по-нататък.

Поздрави!
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Това ме навежда на мисълта, че не продавате сайта. Колко жалко. :(
Сега ще трябва да зарежа някой от проектите си, за да напиша нещо от този род, но пък да речем, че съм добричък и не искам да отмъквам "уникалната идея". :)
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Хаха Кирев определено си мисли, че Вие момчета имате да ядете още :)
Което от една страна за крайния потребител е добре, защото в конкуренцията се ражда качеството.

Сега остава накой от агентите ( който само четът а не пишат да Ви скрие (черната,бялата или ( както един терорист наричаше зеланата) шапка.
Определено е забавно!

П.С Кирев аз съм за теб.
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Хахах, стигат ми на мен форумни изпълнения за тоя месец поне :D
Ще започна да Ви събирам наем за сеир. Да се развиват хората, лошо няма, аз се радвам за тях.
Новите ще ме помислят за форумния кавгаджия, а и старите и те няма да останат назад. Стига толкова изяви.
Айде със здраве! :)
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

v3sk0z яко минал на червено? Май за пръв път виждам някой с 2 червени чертички. :shock:
 
От: От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

v3sk0z яко минал на червено? Май за пръв път виждам някой с 2 червени чертички. :shock:

И аз не съм виждал. Това ще е прецедент във форумната история.
Що се отнася до темата - не видях разлика между системата която се разпространява свободн в пространството и това което сте пуснали. То и аз ползвам готови системи като основа, но идеята винаги е важна. По-горе са дадени достатъчно ясни съвети, които наистина ако се случат - сайта ще избие не само рибата, ами и една камара от сухоземните създания.
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Благодаря Ви за съветите, мненията и критиките.
Имам план за системата и обезателно ще вкарам и Вашите съвети в развитето на сайта. :)

Поздрави!
 
От: Nepoznat.Net - Какво мислите?

Вие само му вижте итрейдъра :D от -2 , направи няколко "сделки" за по 1-2 лева и му нашляпаха положителни точки...
Да не говорим ,че 1 мейл до авторите на системата и ще го ядете топък ти и целия ти екип!
Системата е нулната от scriptmafia.org
http://scriptmafia.org/clones/21861-omegle-clone-script.html


Айде, оставям на форума , доносниците и без това са доста тук :D
 

Горе