Netinfo.BG Купи Vbox7.com

Аз знам каква е цената. Знам и следващият ход на продавача. Нищо интересно около продажбата, ако трябва да съм честен. Интересното е в новата инвестиция, мисля че всеки един от нас ще бъде заинтересован.
 
Ами нетинфо имат добър дял в новинарският свят, добър портал + поща АБВ. Скоро пуснаха и ICQ АБВ. Развиват се. Надявам се да подобрят с каквото могат vbox. Но монопол в тези среди едва ли могат да постигнат
 
georgimateev каза:
Аз знам каква е цената. Знам и следващият ход на продавача. Нищо интересно около продажбата, ако трябва да съм честен. Интересното е в новата инвестиция, мисля че всеки един от нас ще бъде заинтересован.

ако е вярно, че са се продали(предали), най-вероятно пичовете от vbox7 са взели не повече от 150-200000 euro за 70% от сайта. Тава е смешна сума за трафика който имат. vBox7 струва поне 4-5 милиона евро, въпреки че в момента приходите им са не повече от 3000 euro от adsense на месец.
 
money каза:
georgimateev каза:
Аз знам каква е цената. Знам и следващият ход на продавача. Нищо интересно около продажбата, ако трябва да съм честен. Интересното е в новата инвестиция, мисля че всеки един от нас ще бъде заинтересован.

ако е вярно, че са се продали(предали), най-вероятно пичовете от vbox7 са взели не повече от 150-200000 euro за 70% от сайта. Тава е смешна сума за трафика който имат. vBox7 струва поне 4-5 милиона евро, въпреки че в момента приходите им са не повече от 3000 euro от adsense на месец.
егати цената удари ти - 4-5 милиона евро :lol:
 
Cybertack каза:
4-5 милиона :oops: :lol:
Да, много ми се вижда тази цена. Стига бе. Не повече от 1 милион си мисля. Единсвеният модел за печелене както споменаха е АдСенсе + линка на Host.bg (ако нямат нещо общо по между си). Даже сега като се замисля и сумата, която написах е доста. На SitePoint-а сайт с 4 500 000 уникални на месец струваше $50 000. И трафика си е от цял свят, не е с евтини Адсенс рекламки. :)
 
за 50-100 000 лева може да се събори вбокса.
Една яка рекламна кампания на нов сайт и ще видиш как ще им падне трафика !!
Ама още не се е намерил някой да инвестира толкова пари в интернет начинание.
 
Блинки ви го написа на сайт поинт се продаде се един подобен на вбокса сайт с 4,5 милиона уникални на месец. правещ 5-7К от адсен на месец По формулата приоди за 12 месеца. Трафик предимно от южна америка незнам само по колко на клик са цените там ... за 100 к ще си купиш готов
 
За мен Vbox7 струва толкова поне 4 милиона евро. Единствено това ме гложди с правата как се справят, защото Ютуб отнесе много глоби за тия неща. 3000 евро от адсенс за месец ми се струва несериозно за 6-9 милиона посетители на ден. Дори и по един цент да са им кликовете(а те повечето са) пак ще правят повече според мен, но ... Има и друго, че тия пари, които ги смятате са за сайт без марка, а вбокса е марка и е номер 1 в България и се цитира от Слави, Млави и всички известни личности в бг. Дори телевизиите му правят реклама. Трдудно ще ги спре някой с 50 к лева. Това можеше да се направи преди година и половина или година, но сега е трудничко.
 
Последно редактирано:
За мен Vbox7 струва толкова поне 4 милиона евро. Единствено това ме гложди с правата как се справят, защото Ютуб отнесе много глоби за тия неща. 3000 евро от адсенс за месец ми се струва несериозно за 6-9 милиона посетители на ден. Дори и по един цент да са им кликовете(а те повечето са) пак ще правят повече според мен, но ... Има и друго, че тия пари, които ги смятате са за сайт без марка, а вбокса е марка и е номер 1 в България и се цитира от Слави, Млави и всички известни личности в бг. Дори телевизиите му правят реклама. Трдудно ще ги спре някой с 50 к лева. Това можеше да се направи преди година и половина или година, но сега е трудничко.
една солидна рекламна кампания в интернет, ТВ, вестници ...
и може й да ги минеш, а 4 милиона евро могат да се удвоят за 1-2 години с правилен бизнес ...
 
А кой е сайтът, който е продаден за 50000, а има 4.5 милиона уникални месечно ? Този направо го е дал без пари.

А иначе ето линк към поредната голяма сделка на сайт за видео клипове - http://topnews.ru/news_id_18604.html .
 

Горе