NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Готов си остават 4 мисля. :) като има едно резервирано за FIFI

И аз се регнах ако се класирам ще съм благодарен :)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Вземаш ти специално, айде докато не е изстинал.:D

Леле, вървят като топъл хляб. И аз ще взема един. :) Брат, имаш репче от мен. ;) Аз гарантирам за добрата мрежа, познавам я. ;)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Останаха 3 хляба, налазвайте. Блинки готов си баце. ;)

Вземаш ти специално, айде докато не е изстинал.:D
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

2 хлебчета останаха.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Хляба свърши, на печелившите честито, и нека споделят мнения за функционалността както и бъгове, ако намерят в системата. :)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

При регистрация паролата се вижда и не се изисква допълнителна верификация на паролата, подобри сигурността, все пак е с-ма в която се работи с пари и според мен е важно защитата да е на ниво : )
Поздрави за идеята и разработката, добре замислено и добър старт.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Втори, човек ми го казва, оставил съм го за по-лесно за да се вижда какво си пише човек. За сигурността няма страшно паролата минава през криптиране и то няколко пъти. :) единствения начин е някой ако ти гледа в монитора. :)

При регистрация паролата се вижда и не се изисква допълнителна верификация на паролата, подобри сигурността, все пак е с-ма в която се работи с пари и според мен е важно защитата да е на ниво : )
Поздрави за идеята и разработката, добре замислено и добър старт.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

За мен остана ли едно кодче, писах трети? Или се забавих да ти пратя имейл?
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

За мен остана ли едно кодче, писах трети? Или се забавих да ти пратя имейл?

Забрави, мейла ама хайде давай ще те заредя и теб. :)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

ако ставам ще се радвам да пробвам, рекламата никога не стига
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Бонусите вече са изчерпани.

Моля само, тези които така-или иначе получиха такива да ги използват, а не само да им стоят заредени пари без да имат реклами. :)

По-натам ще има и други, така, че няма страшно ще има бонуси още.

А, ако някой срита тоя пиандур да пусне пр. ъпдейта ще пуснем веднага след като тръгне. :D
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Бонусите вече са изчерпани.

Моля само, тези които така-или иначе получиха такива да ги използват, а не само да им стоят заредени пари без да имат реклами. :)

По-натам ще има и други, така, че няма страшно ще има бонуси още.

А, ако някой срита тоя пиандур да пусне пр. ъпдейта ще пуснем веднага след като тръгне. :D

А какъв е срока? Аз може да се позабавя 1-2 седмици. :)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Няма срок, парите вече са ти в сметката, принципно когато решиш можеш да ги използваш, аз просто исках повечето хора да пуснат реклами за да има по-голямо разнообразие. :)

А какъв е срока? Аз може да се позабавя 1-2 седмици. :)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Окей, благодаря за отговора. : )))))
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Добре де паролата може да се праща на e-mail-a, а повторното изискване на парола премахва опцията да е объркана паролата от бързото писане, иначе така е готино - бърза, лесна и опростена регистрация от тип - всичко става за минута, а това някой да ти гледа в монитора е доста често срещано, повярвай ми има хора които не умеят да си пазят мониторите от чужди наблюдатели.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Готово сложих го да си е за парола криптирано полето. :)

Сложих и проверка за повторение на паролата.

Добре де паролата може да се праща на e-mail-a, а повторното изискване на парола премахва опцията да е объркана паролата от бързото писане, иначе така е готино - бърза, лесна и опростена регистрация от тип - всичко става за минута, а това някой да ти гледа в монитора е доста често срещано, повярвай ми има хора които не умеят да си пазят мониторите от чужди наблюдатели.
 
Последно редактирано:

Горе