netsurfer - много кофти отношение!

Статус
Not open for further replies.
От: netsurfer - много кофти отношение!

Нищо не разбрах :clap: Там в Слатина явно кафевото е на ниво :lol:


ОМГ,някъде бях чел,че дъртите особи стават все по глупави и праволинейни,но този коментар,за съжаление напълно пасва на това мнение.....

Редкур,нищо интелектуално не показа в поредния си пост.В крайна сметка трябва да има и посредствени личности като теб,нали?
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Амоне,меташ ми в лицето някакви проценти..абе кой иска да те гони тебе..все пак ти си бизнес гъзар..Лично аз,не мерси,не искам:).Защо не?..Актуален пример,дрънкаш всекидневно дрънканици в този форум,което е ясен показател,че си супер отегчен от актуалния си начин на живот.

Баси*..откровено искам някой да ме опровергае....

виж къв е млад и умен...


айде да те помоля нещо ...
помогни ми да открия нещо което да ми е интересно и да не ми е омръзнало, за да не се отегчавам и да не се налага да се забавлявам по форуми ?
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

виж къв е млад и умен...


айде да те помоля нещо ...
помогни ми да открия нещо което да ми е интересно и да не ми е омръзнало, за да не се отегчавам и да не се налага да се забавлявам по форуми ?

По този показател,колкото и да ми се примолваш,трябва да отбележа,че нямам власт/мнение по този показател,а и честно казано не ми пука.Ако си хроничен фетишист,аз какво да направя по въпроса?!!?!?!Земи си плати за тези фетиши да ти олекне на ''жлезите''.

Чеки бе,аз да не съм Др.Ливайн,че да ти давам акъл как да си успокоиш душевните мъки.:)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

По този показател,колкото и да ми се примолваш,трябва да отбележа,че нямам власт/мнение по този показател,а и честно казано не ми пука.Ако си хроничен фетишист,аз какво да направя по въпроса?!!?!?!Земи си плати за тези фетиши да ти олекне на ''жлезите''.

Чеки бе,аз да не съм Др.Ливайн,че да ти давам акъл как да си успокоиш душевните мъки.:)

моля те като съфорумец, а и си ми симпатичен.
Дай някакви идеи как да си разнообразя животеца...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

моля те като съфорумец, а и си ми симпатичен.
.

ОХХХ,омръзна ми да ми се молят *полуфабрикати* за щяло и нещяло....
Земи изведи ламята на пазар,че ша земе да буйства,деа*.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аре бе отворко - нали си много идеен ?
айде кажи как според теб човек да си прекара страотноуууу?
а?
келеш...
да не стане само че ти където отиваш аз от там идвам?
тези неща които ти мислиш за забавление на мен вече са ми рутина и ми е през оная работа...
келеш на 20 ли си на колко си ? и си мислиш че разбираш живота а?
ти след 10 години ще си поредната Утрепка бре :)
ще си мечтаеш за живот като моя ама на такива шматароци като теб не им се полага...
айде?
надъха ли се?
кажи ми какво би правил ти с какво се забавляваш?
живял съм толкова че ми е писнал от всичко! ще ми обясняваш ти как да жевея... леке някакво малолетно...
това което за теб е нещо страотно за мен е скучно бре петле...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

:p
Аре бе отворко - нали си много идеен ?
айде кажи как според теб човек да си прекара страотноуууу?
а?
келеш...
да не стане само че ти където отиваш аз от там идвам?
тези неща които ти мислиш за забавление на мен вече са ми рутина и ми е през оная работа...
келеш на 20 ли си на колко си ? и си мислиш че разбираш живота а?
ти след 10 години ще си поредната Утрепка бре :)
ще си мечтаеш за живот като моя ама на такива шматароци като теб не им се полага...
айде?
надъха ли се?
кажи ми какво би правил ти с какво се забавляваш?
живял съм толкова че ми е писнал от всичко! ще ми обясняваш ти как да жевея... леке някакво малолетно...
това което за теб е нещо страотно за мен е скучно бре петле...
Леле,лапето го Ф*анах за жлезата и полудя.:)

Веднага ме репликира:дрислио,след 10 години къв ША си!,ДЕМЕК клоши!? и не съм могъл да го стигна,маминия убавец....Са като ти гледам дереджето---->по-скоро ТИ ша ме гониш ,лапе!,отколкото аз тебе:).!:p8)
 
Re: От: netsurfer - много кофти отношение!

Аз лично съжалявам че се намесих и абонирах за тази тема. Ако един спре - друг продължава.

тук уикенда е малко по свободно днес даже не са прекалили спорят културно без да ползват цялата цветна гама на блъгарския език , иначе е нормално след цяла седмица бизнес да се поразпусне малко :) а и раздела
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аз който не ми е интересен отдавна съм го блокирал и въобще не ги чета, но с амуна е интересно, има си мнение и го отстоява :)
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

:p
лапето го Ф*анах за жлезата и полудя.:)
homo-y-u-so-gay.jpg
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!


Редкур,както и очаквах си жалък,дърт полуфабрикат,неизменно плюващ наляво и надясно,компенсиращ своите личностни и професионални неволи,чрез масиран хейт,спрямо рандом форумите,в които участваш.Усмеляваш ли се да дублликираш крайно аргументираната ми теза,изразена 2 реда,над това.:)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аре бе отворко - нали си много идеен ?
айде кажи как според теб човек да си прекара страотноуууу?
а?
келеш...
да не стане само че ти където отиваш аз от там идвам?
тези неща които ти мислиш за забавление на мен вече са ми рутина и ми е през оная работа...
келеш на 20 ли си на колко си ? и си мислиш че разбираш живота а?
ти след 10 години ще си поредната Утрепка бре :)
ще си мечтаеш за живот като моя ама на такива шматароци като теб не им се полага...
айде?
надъха ли се?
кажи ми какво би правил ти с какво се забавляваш?
живял съм толкова че ми е писнал от всичко! ще ми обясняваш ти как да жевея... леке някакво малолетно...
това което за теб е нещо страотно за мен е скучно бре петле...
Не мога да се сдържа да те питам-ти да не си Нелсън Мандела?Такъв живот,такова чудо... :D
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

Не мога да се сдържа да те питам-ти да не си Нелсън Мандела?Такъв живот,такова чудо... :D

Що пък точно ненсън мандела?
от де ти хрумна точно мандела?
какъв извратеняк си да ми кажеш че живота на бачо нелсън е за завиждание?
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

Редкур,както и очаквах си жалък,дърт полуфабрикат,неизменно плюващ наляво и надясно,компенсиращ своите личностни и професионални неволи,чрез масиран хейт,спрямо рандом форумите,в които участваш.Усмеляваш ли се да дублликираш крайно аргументираната ми теза,изразена 2 реда,над това.:)
Само курове са ти в главата на тебе, слатински попфолк травестит мечтаещ за катунарско-пехливански масаж с пепел от изгорели обвивки на крадени медни проводници.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Ахахахахха чалгариииииииииии
мале как съм се наковаллллллллллллл
не знам на кой свят съм :)

валдес ила изсвири нещо на курдиона бре :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

waldes къв си ти и за какво се бориш понеже като ти чета простотиите чак се нервя - където отворя само твоите мизерии. Псува наляво и надясно какви дърти и посредствени били,а не виждам ти на каква основа си мислиш че си нещо повече?
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

Само курове са ти в главата на тебе, слатински попфолк травестит мечтаещ за катунарско-пехливански масаж с пепел от изгорели обвивки на крадени медни проводници.
Неприятно е да го кажа,но и в този форум се завъдиха ниско-интелигентни личности,чиито ''интелект'' се характеризира основно с първосигналната система на защита*.Това е характерно предимно за млади индивиди,но рядко се случва да се наблюдават и мутации,сред дъртофелниците,включително и човешката раса...За мое огромно съжаление,индивида Редкур е изтеглил късата сламка и спрямо крайно глуповатите му изказвания,смея да твърдя, през 21 век все още се наблюдава тази мутация.....

Надявам се човешкия прогрес да превъзмогне поредния дефект в развитието си.....
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Отварям магазин за пуканки. Експресна доставка за София, Пловдив, Стара Загора, Варна и Бургас. Отидох до магазина да си взема пуканки и съм изпуснал моабета.
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

waldes къв си ти и за какво се бориш понеже като ти чета простотиите чак се нервя - където отворя само твоите мизерии. Псува наляво и надясно какви дърти и посредствени били,а не виждам ти на каква основа си мислиш че си нещо повече?

Затапи ме...Днес си хейтвам безразборно,не се мисля за никой.
Недейте да приемате,че черното е наистина бяло,както и обратното.

ПП:Не съм псувал,сигурен съм,тъй като псувнята е лична нападка,а това не бих си го позволил,без наистина сериозна причнина.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Отварям магазин за пуканки. Експресна доставка за София, Пловдив, Стара Загора, Варна и Бургас. Отидох до магазина да си взема пуканки и съм изпуснал моабета.

:D аз си поръчах за вкъщи, ама де изчезна нетфърфър-а с бентлитата и айфоните?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе