netsurfer - много кофти отношение!

Статус
Not open for further replies.
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

Неприятно е да го кажа,но и в този форум се завъдиха ниско-интелигентни личности,чиито ''интелект'' се характеризира основно с първосигналната система на защита*.Това е характерно предимно за млади индивиди,но рядко се случва да се наблюдават и мутации,сред дъртофелниците,включително и човешката раса...За мое огромно съжаление,индивида Редкур е изтеглил късата сламка и спрямо крайно глуповатите му изказвания,смея да твърдя, през 21 век все още се наблюдава тази мутация.....

Надявам се човешкия прогрес да превъзмогне поредния дефект в развитието си.....
В този форум се навъдиха червени слатински хлебарки, чиито интелект се изразява в безсмисленото подреждане на сложни думи в изречоподобни структури с цел интелектуално форумно изпъкване. Това е характерно за прогресивно оплешивяващи попфолк диви, чиято коса е концетрирана главно около ушите, които по комунистическо и посткомунистическо са черпели вдъхновение от сръбската мастия Цецка Величкович, а сега се прекланят пред обичащото да се кичи с чироз и пастърма създание - английския половонеопределен индивид Лейди Гага. Смея да твърдя, че през 21ви век се наблюдава духовното сдебилясване, форумно изтъпяване и шизофрения, които вероятно са съпроводени от трайно разхлабване на аналната мускулатура.

п.п. По какви ли фрази ще излезе в гугльо тая тема :lol::lol::lol:
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Ебахму,голям наплив от репутации тази вечер.Изглежда има засегнати моми*:)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

виж къв е млад и умен...


айде да те помоля нещо ...
помогни ми да открия нещо което да ми е интересно и да не ми е омръзнало, за да не се отегчавам и да не се налага да се забавлявам по форуми ?

@AMOUN, аз знам какво ти трябва! :mrgreen:
 
От: От: От: netsurfer - много кофти отношение!

В този форум се навъдиха червени слатински хлебарки, чиито интелект се изразява в безсмисленото подреждане на сложни думи в изречоподобни структури с цел интелектуално форумно изпъкване. Това е характерно за прогресивно оплешивяващи попфолк диви, чиято коса е концетрирана главно около ушите, които по комунистическо и посткомунистическо са черпели вдъхновение от сръбската мастия Цецка Величкович, а сега се прекланят пред обичащото да се кичи с чироз и пастърма създание - английския половонеопределен индивид Лейди Гага. Смея да твърдя, че през 21ви век се наблюдава духовното сдебилясване, форумно изтъпяване и шизофрения, които вероятно са съпроводени от трайно разхлабване на аналната мускулатура.

п.п. По какви ли фрази ще излезе в гугльо тая тема :lol::lol::lol:

Оценявам репликата ви,която е формирана за минимум 1 час,все пак праволинейната ви мисъл трябва да се защити по съответния праволинеен начин,но изглежда ултиматното развития на вашия първосигнален интелект позволява изказване на подобно ниво.....Боя се че трябва да ви сравня с някои важни едноклетъчни за да асимилирам вашите спонтанни реакции,макар и в границите на съответния форум...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

:D аз си поръчах за вкъщи, ама де изчезна нетфърфър-а с бентлитата и айфоните?
Вероятно си прави вечеря.
epic-fail-photos-portable-music-player-fail.jpg
 
хайде неделя почти приключи :) мсиля че е време за пак на работа или поне да си проверим акаунтите как върви деня :) да качим някои дребен ъпдейт или да изтръгуваме нещо дребно в пазара :)


или да прочете какво се е случвало на Pubcon Las Vegas 2011, the premier search and social media conference вижте темата в секцията за книги и курсове

лок на темата

и приятна бизнес седмица на всички
 
Последно редактирано от модератор:
Статус
Not open for further replies.

Горе